Katalog

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Strzyżenie i czesanie psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 151 elementów
Strzyżenie i czesanie psa

Strzyżenie i czesanie psa to nic trudnego!

Piękna i zdrowa sierść Twojego czworonoga nie tylko cieszy oko, ale także jest niesamowicie miła w dotyku. Na pewno uwielbiasz głaskać i przytulać się do swojego czworonoga, prawda? A co jeśli po każdym głaskaniu sierść Twojego psiaka znajduje się na Twoich rękach, ubraniach, dywanach i fotelach? Z pomocą przychodzą narzędzia, którą są niezbędne dla każdego właściciela czworonoga i sprawą, że strzyżenie i czesanie psa w domu będzie łatwe i przyjemne. Zadbanie o sierść czworonoga jest ważne nie tylko dla czystości naszych ubrań, ale także jego zdrowia. Warto zapatrzeć się w odpowiednie szczotki czy FURminatory do wyczesywania sierści i podszerstka, szczególnie mając psa o długiej sierści.

Strzyżenie i czesanie psa w domu

Strzyżenie i czesanie psa w domu jest możliwe i bardzo proste! Wystarczy zaopatrzyć się w gadżety, które naprawdę będą wyczesywały sierść. Samodzielne strzyżenie psa także nie jest niczym trudnym, ale należy przy tej czynności zachować szczególną ostrożność. Zwróć też uwagę na sierść wchodzącą do oczu psa, która może podrażnić oko i zasłaniać widoczność zwierzęciu.

W naszym asortymencie znajdziesz wygodne filcaki, grzebienie oraz zgrzebła dla wygodnego czesania Twojego czworonoga. Przygotowaliśmy także maszynki do strzyżenia psów, wygodne nożyczki oraz trymery. Aby w pełni zadbać o sierść czworonoga, warto zaopatrzyć się także w szczotkę do wyczesywania sierści i podszerstka oraz suplementy z witaminami, które doskonale zadbają o zdrową sierść i pazury psiaka. Właścicielom czworonogów na pewno przydadzą się także szamponu i odżywki dostosowane do rasy psa oraz długości jego sierści.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews Strzyżenie i czesanie psa
5
Kamiński dnia 2019-09-15 dodał komentarz o tytule: Już wiem, jak czesać psa!
Opinia zweryfikowana zakupem

Nigdy wcześniej nie miałem zwierzaka, dlatego zastanawiałem się, jak czesać psa! Znalazłem tu świetne porady dotyczące dbania o psiaka. Wybrałem oczywiście także szczotkę dopasowaną do sierści psa

5
Agnieszka dnia 2020-02-07 dodał komentarz o tytule: Kupiłam dobrą szczotkę :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Dobra szczotka do czesania psa potrafi dużo zmienić w każdym mieszkaniu! W końcu nie mam tony sierści na kanapie :)

5
Iwona dnia 2020-03-10 dodał komentarz o tytule: Świetne szczotki
Opinia zweryfikowana zakupem

Z Wami czesanie psów staje się prostsze! Moja Mia bardzo nie lubi czesania i strasznie się wierci. Solidna szczotka ułatwia wszystko.

5
Marcin.p dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Pomoc przy zachowaniu higieny
Opinia zweryfikowana zakupem

Dla nas strzyżenie psa było wcześniej totalną zmorą, ale z produktami AlleZoo idzie jakoś łatwiej. Dzięki za super spakowaną przesyłkę!