KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Preparaty dla krewetek

Aktywne filtry

Aqua Art SHRIMP MINERAL

Aqua Art SHRIMP MINERAL

8,39 zł

(8,39 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Preparaty dla krewetek dla utrzymania ich zdrowia

Każdy akwarysta wie, jak ważne są preparaty dla krewetek – bez nich ciężko utrzymać ich zdrowie na odpowiednim poziomie. W miękkiej wodzie często brakuje najważniejszych minerałów, które odpowiadają między innymi za dobre samopoczucie i prawidłowe wybarwienie krewetek. Bez nich ciężko również o udane rozmnażanie i wzrost w odpowiednio szybkim tempie. Żeby uzupełnić wszelkie braki, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie minerały dla krewetek, które są dostępne w naszym sklepie.

Prezentowane przez nas preparaty dla krewetek podnoszą ogólną twardość wody (GH), bez wpływu na twardość węglową (KH) i odczyn pH, dzięki czemu właściwości wody są zachowane w odpowiednich proporcjach. Takie warunki mają wpływ nie tylko na dobry stan zdrowia krewetek, ale ogólne warunki panujące w akwarium, mające wpływ między innymi na rośliny i inne wodne stworzenia. Warto pamiętać o tym, że zwykła woda kranowa nie jest odpowiednia do utrzymania akwarium w dobrym stanie, a preparaty dla krewetek są niezbędne do ich hodowli.

Przygotuj akwarium – preparaty dla krewetek

Przygotowując akwarium dla małych skorupiaków, musisz pamiętać o najważniejszych rzeczach, takich jak temperatura wody (zazwyczaj mieszcząca się w okolicach od 22 do 24°C), odpowiedni dobór towarzyszących rybek (koniecznie roślinożerne i małe) i zapewnienie właściwych parametrów wody. Wiemy, jak ważne jest dbanie o każdy szczegół w hodowli skorupiaków, dlatego proponujemy Ci najlepsze preparaty dla krewetek, jakie możesz znaleźć.

Masz wątpliwości? Produkty z naszego sklepu sprowadzane są tylko od sprawdzonych producentów, którym można ufać – jakość jest dla nas najważniejsza, to właśnie ona odpowiada za dobry stan zdrowia mieszkańców akwarium. Z chęcią spełniamy oczekiwania kolejnych Klientów, zapewniając im profesjonalną obsługę i najlepsze produkty. Preparaty dla krewetek od Allezoo doskonale sprawdzają się w swojej roli, zapewniając skorupiakom wszystkie niezbędne dla prawidłowego rozwoju minerały i wartości odżywcze.

Opinie

5
Igor dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: OK

Dobry produkt, jeśli chodzi o preparaty dla krewetek. Ja znalazłam to, czego potrzebowałem.

5
Sylwek dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: Prawidłowe uzupełnienie minerałów

W AlleZoo dostanę chyba wszystko. Ostatnio zamówiłam minerały dla krewetek i wydaje mi się, że spełniają swoją rolę. Mam nadzieję, że moim krewetkom teraz niczego nie brakuje.

5
Otylia Wierzbicka dnia 2020-08-24 dodał komentarz o tytule: Wszystko, co potrzebne

Dobre produkty, jeśli chodzi o witaminy dla krewetek. Zawsze jest to, czego szukam. Dzięki!

5
Błażej dnia 2020-09-01 dodał komentarz o tytule: Całe zakupy w jednym miejscu

Wszystkie potrzebne mi produkty dla krewetek znalazłem właśnie w AlleZoo, za to doceniam ten sklep internetowy. Dzięki wielkie za tak ogromny asortyment.

4
Jacek Mucha dnia 2020-11-25 dodał komentarz o tytule: Idealny dla moich krewetek

Jestem zadowolony z zakupu. Preparat dla krewetek dobrze się sprawdza i ma bardzo dobry skład. Dzięki :)