KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zabawki dla jeża

Aktywne filtry

TRIXIE Mostek dla gryzoni

TRIXIE Mostek dla gryzoni

17,79 zł

(17,79 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
(1)
do 4 dni

Zabawki dla jeża – warto o to zadbać!

Jeż to bardzo uroczy zwierzak, który lubi się bawić. Oprócz dużej klatki, po której będzie mógł biegać, możesz zapewnić mu dodatkową rozrywkę w postaci kołowrotka czy drewnianych piłek z dzwoneczkiem. Idealne będą także wiklinowe mostki, pod którymi będzie mógł od czasu do czasu się schować. Zdecyduj się na dobrej jakości zabawki z oferty Allezoo i spraw, by Twoje zwierzę było szczęśliwe! Przejrzyj naszą ofertę – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wybór jest naprawdę szeroki, a nasze zabawki dla jeża doskonale się sprawdzają.

Jakie zabawki dla jeża będą najlepsze?

Jeż to idealny kandydat na Twojego pupila! Jest słodki, przyjacielski i bardzo ciekawski, nie będzie miał problemu z towarzystwem innych zwierząt. Jeże są bardzo rozkoszne, dlatego na pewno miło będzie patrzeć na jego zabawy. Miej jednak na uwadze fakt, że jest to stworzenie nocne, dlatego nie jest odpowiednim zwierzakiem dla dzieci.

W naszej ofercie znajdziesz zabawki dla jeża odpowiednie dla takiego zwierzaka – są bezpieczne i dostosowane do zwierzęcia, dlatego nie będziesz musiał się martwić, że zabawka wyląduje w kącie, nieużywana przez pupila. Bezpieczne kołowrotki, zabawki dla jeża wykonane z naturalnych materiałów, zapewniające wspaniałą zabawę i rozwój Twojego zwierzaka, musisz to wypróbować!

Opinie

5
Aleksandra dnia 2019-11-24 dodał komentarz o tytule: Bardzo fajna zabawka

W ofercie znalazłam świetny kołowrotek dla jeża. O dziwo mój jeż nawet z niego korzysta, czego się szczerze nie spodziewałam

5
p.wojciech dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Dużo zabawek dla jeża

Niedawno wprowadził się do mnie jeż i niezupełnie wiedziałem, jak się nim zająć. W Waszej ofercie znalazłem zabawki dla jeża całkiem przypadkowo, ale stwierdziłem, że to strzał w dziesiątkę. Każdy zwierzak potrzebuje zabawy

5
Hania dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Miła niespodzianka

Nie spodziewałam się, że zabawka dla jeża pigmejskiego potrafi tak zmienić jego podejście do ruszenia się to tu to tam. Dobrze, że jednak zdecydowaliśmy się na jej zakup. Dla mnie najważniejsze to sprawdzić co zwierzak lubi :)

5
Marcin dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok

Nawet nie wiedziałam ile radości może sprawić zabawka dla jeża tak małemu zwierzątku. Teraz wiem, że w każdym z nas drzemie dziecko :) Jakość zabawki pierwsza klasa i coś czuję, że to nie ostatnie moje zamówienie tutaj.

5
Patryk dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Dobre zabawki dla jeża

Spory wybór, jeśli chodzi o zabawki dla jeża pigmejskiego. Jest w czym wybierać, więc każdy jeżyk może być zadowolony :)