Nożyczki do sierści

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Nożyczki do sierści

Nożyczki do sierści dla kota o długiej i krótkiej sierści

Preparaty pielęgnacyjne oraz odpowiednie gadżety do pielęgnacji zwierzęcia powinny znaleźć się w każdym kocim domu. Obcinaczki lub cążki do pazurów, pęseta do wyciągania kleszczy czy maści na podrażnienia powinny być jednymi z pierwszych zakupów właściciela kota, zaraz po karmie dla zwierzęcia, kuwecie i miseczkach.

W naszej ofercie znajdziesz wygodne nożyczki do obcinania sierści, cieniowania, skracania sierści i wokół oczu oraz cążki i obcinaczki do pazurków. Nożyczki wyposażone w antypoślizgowy uchwyt to gwarancja wygodnego uchwytu oraz prostego cięcia.

Jakie nożyczki do sierści wybrać?

Nożyczki do sierści dla kota powinny być przede wszystkim dostosowane do długości i rodzaju sierści Twojego pupila. Po drugie, nożyczki powinny być bezpieczne dla zwierzęcia. Wybierz te, które mają specjalnie zaokrąglone końce uniemożliwiające zranienie zwierzęcia, nawet gdy nie będzie ono zadowolone z zabiegów pielęgnacyjnych. Na końcu pomyśl o sobie i swojej wygodzie. Wybierz nożyczki, które są wygodne dla Ciebie i stabilnie trzymają się w dłoni. Dobrze dopasowane nożyczki to gwarancja równego cięcia. Pamiętaj! Przecież chcesz, aby Twój mruczący przyjaciel wyglądał jak najładniej.

Zadbaliśmy, abyś w naszej ofercie znalazł wszystkie preparaty i gadżety, które pozwolą Ci w pełni zadbać o zdrowie i piękny wygląd Twojego podopiecznego. Polecamy również inne produkty do pielęgnacji sierści zwierzęcia oraz niezbędne suplementy, smakołyki oraz zabawki.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Nożyczki do sierści
5
k.szymon dnia 2019-11-18 dodał komentarz o tytule: Kupiłem nożyczki do sierści
Opinia zweryfikowana zakupem

Sierść mojego pupila powoli doprowadzała mnie do szału, więc zdecydowałem się na nożyczki z zaokrąglonymi końcami. Efekt jest natychmiastowy, a problem sierści całkowicie znikł!

5
Sylwia dnia 2020-02-26 dodał komentarz o tytule: Nożyczki dla kota
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie spodziewałam się, że nożyczki do strzyżenia sierści sprawdzą się dla kota. Mój kot rasowy wymaga jednak przerzedzania sierści, więc nożyczki trafiły do mojej kociej kosmetyczki.

5
PAWEŁ dnia 2020-04-29 dodał komentarz o tytule: Kupiłem i polecam
Opinia zweryfikowana zakupem

Odkąd kupiłem tutaj nożyczki do przerzedzania sierści, w domu jest dużo czyściej i spokojniej. Dosyć szybko nabrałem wprawy, a każde strzyżenie idzie coraz sprawniej :)

5
Zygmunt.c dnia 2020-05-11 dodał komentarz o tytule: 10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Szybka dostawa, żadnych problemów, miła obsługa, a same nożyczki do sierści po prostu niezawodne.

5
Monika dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Kupiłem nożyczki
Opinia zweryfikowana zakupem

Nożyczki do sierści kota od Allezoo sprawdzają się naprawdę dobrze. Szczerze, to strzyżenie jest prostsze niż przypuszczałam :) coraz lepiej mi to wychodzi.