Nożyczki do sierści

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Nożyczki do sierści

Nożyczki do sierści dla kota o długiej i krótkiej sierści

Preparaty pielęgnacyjne oraz odpowiednie gadżety do pielęgnacji zwierzęcia powinny znaleźć się w każdym kocim domu. Obcinaczki lub cążki do pazurów, pęseta do wyciągania kleszczy czy maści na podrażnienia powinny być jednymi z pierwszych zakupów właściciela kota, zaraz po karmie dla zwierzęcia, kuwecie i miseczkach.

W naszej ofercie znajdziesz wygodne nożyczki do obcinania sierści, cieniowania, skracania sierści i wokół oczu oraz cążki i obcinaczki do pazurków. Nożyczki wyposażone w antypoślizgowy uchwyt to gwarancja wygodnego uchwytu oraz prostego cięcia.

Jakie nożyczki do sierści wybrać?

Nożyczki do sierści dla kota powinny być przede wszystkim dostosowane do długości i rodzaju sierści Twojego pupila. Po drugie, nożyczki powinny być bezpieczne dla zwierzęcia. Wybierz te, które mają specjalnie zaokrąglone końce uniemożliwiające zranienie zwierzęcia, nawet gdy nie będzie ono zadowolone z zabiegów pielęgnacyjnych. Na końcu pomyśl o sobie i swojej wygodzie. Wybierz nożyczki, które są wygodne dla Ciebie i stabilnie trzymają się w dłoni. Dobrze dopasowane nożyczki to gwarancja równego cięcia. Pamiętaj! Przecież chcesz, aby Twój mruczący przyjaciel wyglądał jak najładniej.

Zadbaliśmy, abyś w naszej ofercie znalazł wszystkie preparaty i gadżety, które pozwolą Ci w pełni zadbać o zdrowie i piękny wygląd Twojego podopiecznego. Polecamy również inne produkty do pielęgnacji sierści zwierzęcia oraz niezbędne suplementy, smakołyki oraz zabawki.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Nożyczki do sierści
5
k.szymon dnia 2019-11-18 dodał komentarz o tytule: Kupiłem nożyczki do sierści
Opinia zweryfikowana zakupem

Sierść mojego pupila powoli doprowadzała mnie do szału, więc zdecydowałem się na nożyczki z zaokrąglonymi końcami. Efekt jest natychmiastowy, a problem sierści całkowicie znikł!