Zabawki dla ptaków

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 507 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
  Zabawki dla ptaków

  Spraw radość swojemu pupilowi! Najlepsze zabawki dla ptaków

  Ptaki niezwykle trudno upilnować, zwłaszcza te młode wymagają specjalnej uwagi, dlatego klatka jest tutaj po prostu niezbędna – dla ich własnego dobra! Warto jednak pomyśleć o tym, żeby nie była ona pusta, surowa i przygnębiająca. To źle wpłynie zarówno na ptaka, jak i na wystrój Twojego wnętrza. Najlepszym rozwiązaniem będą tutaj różnorodne zabawki i dodatki, które ocieplą wizerunek klatki, a Twojemu ptaszkowi dadzą wiele możliwości na aktywne i radosne spędzenie czasu.

  Zabawki dla ptaków to masa pomysłów na każdą ptasią klatkę. Możesz wybierać pomiędzy huśtawkami, drabinkami, spiralami i masą innych atrakcji. Urządzasz klatkę tak, jak chcesz i zamieniasz surową stal w prawdziwy plac zabaw! Dzięki bogatej ofercie i różnorodności produktów, w wystrojeniu ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Skuś się na odrobinę szaleństwa! Stwórz swojemu pupilowi środowisko, które naprawdę pokocha! Odwiedź AlleZoo i wykaż się kreatywnością godną największych projektantów!

  Zabawki dla ptaków – trochę radości w klatce!

  Smutny czy znudzony ptak zamknięty w latce – trudno o bardziej przygnębiający widok. Zapewnienie jak najlepszych warunków to obowiązek każdego opiekuna! Wiemy jednak, że spora część martwi się o swoje ptaszki, zwłaszcza te najmłodsze i to właśnie dlatego nie chcą się zdecydować na zabawki czy inne dodatki. Wszystkim zmartwionym i niepewnym śpieszymy z wyjaśnieniami! Nasze produkty to solidne materiały i staranne wykonanie. Wszystko jest zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, więc stawiając na AlleZoo możesz spać spokojnie – Twój ptak jest bezpieczny.

  Aktywny ptak to szczęśliwy ptak. Zapewniając wymagające zabawy swojemu skrzydlatemu pupilowi masz pewność, że rozwija się prawidłowo i zawsze jest czymś zajęty! Zabawki dla ptaków to codzienna porcja ruchu i dobrej zabawy, która na pewno przyczyni się do prawidłowego funkcjonowania!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Zabawki dla ptaków
  5
  mateuszpawłowski dnia 2019-12-25 dodał komentarz o tytule: Trafiony zakup
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Z oferty wybrałem aż dwie zabawki dla ptaków. Wybór okazał się naprawdę trafiony, a zabawki nie poszły w kąt!

  5
  Pałubicki dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: zabawki dla papug
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Na próbę kupiłem zabawki dla papug, żeby zobaczyć czy moje papugi będą się w ogóle bawiły zabawkami. Okazało się, że sprawdziły się świetnie, bo papużka naprawdę się bawi zabawkami :)

  5
  Karolina Sikora dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Wielkie dzięki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Dobre jakościowo i przede wszystkim bezpieczne zabawki dla nimfy znalazłam dopiero w AlleZoo. Dobrze, że jest w czym wybierać, to chociaż moje podopieczne się nie znudzą :) Dzięki za szybką wysyłkę i super zapakowaną paczkę.

  5
  Maksymilian Maciejewski dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Kupiłem dwie
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Całkiem spory wybór, jeśli chodzi o zabawki dla zeberek. Wybrałem od razu dwie zabawki, bo mam dwie zeberki.

  5
  Kaniewski dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Uwielbiam obserwować te ptaki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zabawki dla ary powinny być wykonane z solidnego i bezpiecznego materiału, bo te niepozorne ptaki są niesamowicie inteligentne :) Uwielbiam patrzeć na to, jak same potrafią zająć się zabawą.