Katalog

Włączone filtry:
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Karma dla ptaków zimujących

  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów
  Karma dla ptaków zimujących

  Karma dla ptaków zimujących:

  • Karma dla ptaków zimujących - czym karmić ptaki zimą?

   Warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego pokarmu dla ptaków zimujących. Dobrze mieć również na uwadze, że nie każdy gatunek zje wszystko, co mu serwujemy. Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednia jakość i skład pożywienia, które zapewni ptakom odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne i dostarczy wszystkich cennych składników odżywczych, niezbędnych dla ptaków, aby przetrwać zimę.

   Zadbaj o to, by pokarm nie zalegał długo i był zawsze świeży, niezanieczyszczony. Pamiętaj, aby nie podawać zimującym ptakom słonych pokarmów, ziemniaków czy starego pieczywa! Regularnie czyść miejsce, w jakim dozujesz karmę dla ptaków i często sprawdzaj jego wilgotność. W naszym sklepie znajdziesz pokarm odpowiedni dla większości gatunków ptaków zimujących na terenie całej Polski!

  • Dlaczego nasza karma dla ptaków na zimę jest najlepszy?

   Pokarm z naszego sklepu to pełnoporcjowa mieszanka dla większości zimujących gatunków. Bogata w nasiona roślin oleistych, tłuszcz oraz zboża karma, z pewnością spełni potrzeby żywieniowe zimujących ptaków. Dzięki najwyższej jakości pożywieniu od Allezoo - pomożesz przetrwać ptakom srogą zimę w świetnej kondycji i pełnym zdrowiu.

   Mieszanki, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to zmiksowane wysokoenergetyczne składniki w idealnych proporcjach. Pamiętaj, że ptaki powinieneś karmić tylko i wyłącznie naturalnymi, specjalnie przeznaczonymi do tego produktami. Często możesz spotkać się z tym, że ptaki zimujące dokarmiane są przez ludzi słoniną - jednak pamiętaj, że nie może ona wisieć dłużej niż 2 tygodnie. Tłuszcz zwierzęcy świetnie miesza się z ziarnami zbóż - chcąc zapewnić ptakom pełnowartościowe pożywienie, warto zainwestować w kompletną mieszankę wysokoenergetyczną, która będzie zawierać pełnowartościowy, naturalny skład, pełen zapasów energetycznych dla ptaków zimujących!

  • Co dawać zimującym ptakom i w jaki sposób je dokarmiać?

   Zima to bardzo trudny okres dla ptaków. Problemy związane ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego, naturalnego pożywienia, mogą sprawić, że niektóre gatunki nie przetrwają do wiosny. Dokarmianie ptaków zima nie tylko da im większe szanse na przeżycie, ale i również pozwoli Ci na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu wyjątkowych gatunków - które będziesz mógł podziwiać z bliska.

   Zimującym ptakom najlepiej podawać odpowiednio zbilansowane i skomponowane mieszanki oleistych nasion oraz zbóż. Wszystkie pokarmy, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu, są naturalne i idealnie dostosowane do potrzeb dzikich ptaków. Dzięki Twojej pomocy zimujące gatunki z pewnością przetrwają okres zimowy podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

  • Jakie mieszanki dla zimujących ptaków są pełnowartościowe?

   Ptaki powinny odżywiać się odpowiednio dobranym dla gatunku pokarmem. Karma dla ptaków zimujących powinna być wysokiej jakości, bogata w niezbędne składniki odżywcze, jakie pozwolą ptakom przetrwać zimę. Dobra i wartościowa mieszanka ziaren dla większości zimowych gatunków w Polsce to taka, która zawiera w swoim składzie nasiona oleiste oraz zboża.

   Dokarmiaj ptaki wysokiej jakości pokarmem - tylko od Allezoo! Jedzenie dla zimujących ptaków, jakie znajdziesz w naszej ofercie, zostało skomponowane w ten sposób, aby pożywienie miało jak najwyższą jakość. Składniki, jakie posiada pokarm dla gatunków zimujących od Allezoo, nie zawiera GMO, pestycydów ani bakterii czy innych patogenów, więc jest całkowicie bezpieczny o wysokim stopniu czystości. Zadbaj o prawidłową dietę ptaków zimujących i pomóż im przetrwać zimowy okres!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Karma dla ptaków zimujących
  5
  aleksanderkowalik dnia 2019-12-18 dodał komentarz o tytule: Pokarm dla ptaków
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Już czas na zakup karmy dla ptaków zimujących! Ja co rok dokarmiam ptaki, więc nie mam problemu ze szkodnikami w ogrodzie!

  5
  Zarębski dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Dobra karma dla ptaków
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Ja kupuję pokarm dla ptaków zimujących i zostawiam go na działce raz w tygodniu. Zawsze znika wszystko, co zostawię :)

  5
  Igor dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Zawsze znika
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W tym roku nie było zimy, ale karma dla ptaków zimujących i tak zniknęła. Ptaszki wyjadły wszystko, co zostawiałem.

  5
  MałgorzataB dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Dobre ziarno dla ptaków
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Co roku kupuje ziarno dla ptaków zimujących, żeby podkarmić trochę ptaszki :) W AlleZoo znalazłam bardzo duży wybór!

  5
  arturziółkowski dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Wrócę za rok
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Spory wybór, jeśli chodzi o pokarm dla ptaków zimujących w Polsce. Ja w tym roku pierwszy raz dokarmiałem ptaki, ale na pewno nie ostatni. Teraz mam wróbelki w ogrodzie.