KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Karma dla ptaków zimujących

Aktywne filtry

Megan Kula tłuszczowa dla sikorek

Megan Kula tłuszczowa dla sikorek

1,02 zł
Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Ziarna dla ptaków zimujących – szeroki wybór w AlleZoo!

Lubimy słuchać latem śpiewu ptaków, dlatego warto w podzięce zatroszczyć się o ich przetrwanie podczas zimy. Dokarmianie żyjących w Polsce dzikich ptaków zimujących to niezwykle przyjemna czynność, z której radość czerpią dzieci i dorośli, a przede wszystkim same ptaki. Wysokiej jakości karma dla ptaków zimujących, będąca źródłem składników odżywczych niezbędnych do przeżycia, na pewno Ci pomoże w uzupełnieniu karmnika!

W jaki sposób mądrze dokarmiać te zwierzęta? Jeżeli chodzi o duże dzikie ptaki, takie jak łabędzie, czy kaczki to nie należy wrzucać pokarmu do wody, miejsce do karmienia powinno być spokojne i czyste. Może to być trawnik lub brzeg rzeki. Powinno być na tyle odsłonięte, żeby w razie zagrożenia mogły zareagować, uciec i bez problemu wzbić się w powietrze. Najlepszym wyborem dla żyjących w Polsce dzikich ptaków spędzających zimę tutaj, będą ziarna zbóż, gotowa mieszanka ziaren oraz gotowane warzywa – nie solone, ponieważ spełniają one wymagania pokarmowe ptaków żyjących na wolności.

Małe dzikie ptaki, takie jak sikorki, kosy, dzięcioły, kowaliki, wróble powinno się karmić z daleka od zagrożeń, w miejscu dobrze widocznym umożliwiającym wzbicie się do lotu. Dobrym pomysłem może być ustawienie karmnika w pobliżu drzewa, czy krzewu, gdzie mogą spokojnie odpocząć. Źródłem składników odżywczych niezbędnych do przetrwania zimy będą drobne ziarna zbóż, słonina, która nie może wisieć dłużej niż 2 tygodnie, pyzy dla ptaków dzikich, czyli gotowe mieszanki tłuszczowo-nasienne w różnych formach, a także orzechy i suszone owoce, są one odpowiadające potrzebom zimujących w Polsce zwierzaków.

Pokarm dla ptaków na zimę – pomóż im przetrwać niskie temperatury!

Problemy ze znalezieniem pokarmu sprawiają, że wiele z nich nie jest w stanie przetrwać do wiosny. Specjalnie przygotowana mieszanka ziaren i nasion to bez porównania pokarm zimowy idealny dla tych zwierząt podczas zimowych dni, kiedy to nie są one w stanie samodzielnie zdobyć dla siebie pożywienia. Możliwość uzupełnienia karmnika, nazywanego ptasią stołówką w stałym miejscu pokarmem dla ptaków jest nie do przecenienia, ponieważ w niesprzyjających warunkach pogodowych zwierzaki wymagają pomocy ze strony człowieka.

Kula tłuszczowa to wysokoenergetyczny pokarm dla ptaków zimujących, który jest bogactwem nasion roślin oleistych oraz cennego tłuszczu i ziaren zbóż. Kulę można wieszać niemalże wszędzie – w ogrodzie, na balkonie, w parku czy też w oknie. Dzięki temu dzieci mogą czerpać radość z oglądania tych zwierząt w karmniku, a jednocześnie możesz w ten sposób wspomagać edukację ekologiczną dzieci. Taki pokarm zimowy do dokarmiania ptaków zimujących przygotowano ze zdrowych dla nich składników, które odpowiadają ich zapotrzebowaniu na substancję odżywcze. Mieszanka ziaren została opracowana przez ekspertów i pomoże przetrwać nawet trudne warunki atmosferyczne!

Karma dla dzikich ptaków – prowadzenie karmnika nigdy nie było prostsze!

Dokarmianie ptaków zimą nie tylko ułatwia im zdobycie pokarmu, ale także może być to sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu ze swoim dzieckiem. Kontakt z przyrodą budzi w nim zainteresowanie, skłania do zdobywania wiedzy, którą potem chętnie zastosuje w praktyce. Obserwowanie ptaków dzikich to czysta przyjemność oraz niezapomniane wrażenia.

Każda karma dla dzikich ptaków na zimę, dostępna w naszym sklepie jest całkowicie naturalna i dobrana do potrzeb dzikich ptaków. Są niezwykle sycące i smaczne dla ptaków dzikich, dzięki czemu będą one w stanie przetrwać podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Prowadzenie karmnika może także wspomagać edukację ekologiczną dzieci. Należy pamiętać, że nasza karma została przygotowana pod okiem ekspertów.

Karma zimowa powinna być źródłem składników odżywczych niezbędnych dla dzikich ptaków spędzających zimę w Polsce. Trudne warunki atmosferyczne mogą zagrażać życiu i zdrowiu w tak trudnym dla tych zwierząt okresie. Warto także pamiętać, że jeżeli zacząłeś już dokarmiać ptaki, to należy robić to regularnie i pilnować, żeby jedzenia nie zabrakło. Zwierzaki przyzwyczajone do miejsca dokarmiania będą przylatywać z dużych odległości, żeby dotrzeć do karmnika, tracąc wiele energii. Jeżeli karmnik będzie pusty, mogą nie znaleźć innego pokarmu, dlatego pamiętaj o uzupełnieniu karmnika, w stałym miejscu pokarmem, który spełnia wymagania pokarmowe ptaków żyjących.

Karma dla zimujących ptaków zawierająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze!

Dzikie ptaki zimujące przy niesprzyjających warunkach pogodowych wymagają dokarmiania. W zależności od gatunku niektóre ptaki potrzebują tłuszczów, nasion i pokarmów białkowych, żeby zaspokoić swoje potrzeby żywieniowe. Najlepiej stosować specjalne karmy dla ptaków, które są odpowiadające potrzebom zimujących ptaków. Ważne jest również, żeby regularnie uzupełniać karmę i utrzymywać miejsce zimowego dokarmiania ptaków zimujących, zwane ptasią stołówką w czystości, zapobiegając rozwojowi bakterii i chorób.

Mieszanka ziaren została opracowana w taki sposób, żeby zaspokoić potrzeby żywieniowe ptaków zimujących zarówno podczas chłodniejszych, jak i cieplejszych miesięcy. Została przygotowana na podstawie wymagań pokarmowych dzikich ptaków. Dokarmianie ptaków zimą pokarmem nieprzystosowanym, takim, jak na przykład chleb, może być niezwykle szkodliwe. Bez porównania pokarm zimowy, taki jak mieszanka ziaren będzie lepszym wyborem ze strony człowieka, niż karmienie pokarmem nieprzystosowanym.

Zimowa mieszanka dla ptaków – wysokiej jakości karma!

Pokarm dla ptaków zimujących przeznaczony do zimowego dokarmiania ptaków zimujących przygotowano na podstawie ich potrzeb żywieniowych. W tak trudnym dla tych zwierząt okresie poziom ich energii może być bardzo niski. Dlatego została przygotowana specjalnie karma dla dzikich ptaków zimujących, która spełnia wymagania pokarmowe ptaków żyjących na wolności i zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Karma została przygotowana pod okiem ekspertów!

W naszym sklepie internetowym AlleZoo możemy Ci zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów, pochodzących od renomowanych producentów, fachową obsługę klienta, która w razie wątpliwości służy pomocą, sprawną wysyłkę oraz konkurencyjne ceny. Zamów już dziś i przekonaj się sam, że dołożymy wszelkich starań, żeby twoja paczka dotarła do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe! Złóż zamówienie na pokarm zimowy dla różnych gatunków ptaków zimujących, który zaspokaja potrzeby żywieniowe ptaków dzikich.

Opinie

5
aleksanderkowalik dnia 2019-12-18 dodał komentarz o tytule: Pokarm dla ptaków

Już czas na zakup karmy dla ptaków zimujących! Ja co rok dokarmiam ptaki, więc nie mam problemu ze szkodnikami w ogrodzie!

5
Zarębski dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Dobra karma dla ptaków

Ja kupuję pokarm dla ptaków zimujących i zostawiam go na działce raz w tygodniu. Zawsze znika wszystko, co zostawię :)

5
Igor dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Zawsze znika

W tym roku nie było zimy, ale karma dla ptaków zimujących i tak zniknęła. Ptaszki wyjadły wszystko, co zostawiałem.

5
MałgorzataB dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Dobre ziarno dla ptaków

Co roku kupuje ziarno dla ptaków zimujących, żeby podkarmić trochę ptaszki :) W AlleZoo znalazłam bardzo duży wybór!

5
arturziółkowski dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Wrócę za rok

Spory wybór, jeśli chodzi o pokarm dla ptaków zimujących w Polsce. Ja w tym roku pierwszy raz dokarmiałem ptaki, ale na pewno nie ostatni. Teraz mam wróbelki w ogrodzie.