Podkładka pod miskę dla psa

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Podkładka pod miskę dla psa

  Podkładka pod miskę dla psa – zachowaj czystość z pomysłem!

  Chyba każdy zwierzak wyrzuca jedzenie z miseczki podczas jedzenia, jakkolwiek duża by ona nie była. Psy mają tendencją do łakomego i szybkiego jedzenia, dlatego mokra karma po posiłku może pojawić się w całej okolicy miski. Tak samo woda z psiej miseczki często pojawia się zupełnie w innym miejscu, niż ją zostawiliśmy. Właściciele czworonogów wiedzą jak ciężko jest domyć zaschniętą psią mokrą karmę, szczególnie z paneli czy kafelek, których nie chcemy uszkodzić. Na szczęście z pomocą przychodzi podkładka pod miskę dla psa. To proste, a zarazem bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które zabezpieczy podłogę przed ubrudzeniem, a do tego będzie ładnie i estetycznie wyglądać.

  Podkładka pod miskę dla psa – jaką wybrać?

  Przygotowaliśmy dla Was podkładki pod miski w wielu wzorach, kolorach, rozmiarach oraz kształtach, które na pewno spodobają się zarówno czworonożnym paniom, jak i panom. Zapobiegają także przesuwaniu się misek podczas jedzenia, dzięki antypoślizgowej warstwie. Podkładka pod miskę dla psa świetnie sprawdza się także jako ochrona podłogi przed zarysowaniem. Podkładki wykonane są z solidnego, odpornego na uszkodzenia plastiku albo silikonu.
  Największym uznaniem cieszy się podkładka pod miskę dla psa z motywem uwielbianego przez wszystkich Baranka Shau z kultowej kreskówki Shau the Sheep. Polecamy także podkładki specjalnie przygotowane dla czworonożnego księcia oraz księżniczki.