KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Wapienka dla ptaków

Aktywne filtry

Wapienka dla ptaków – zapewnij im zdrowie

Mając tak delikatne stworzenia, jakim są ptaki, trzeba zapewnić im odpowiednią opiekę i dostęp do wszystkich potrzebnych minerałów, poprzez podawanie odpowiedniego pożywienia i innych źródeł, z których mogą czerpać wartości odżywcze. Wapienka dla ptaków to naturalne źródła wapnia i najczęściej innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin i minerałów, na przykład żelaza, potasu i magnezu. Te argumenty mówią same za siebie – to produkt, który musisz mieć!

Wapń wzmacnia kości i poprawia wygląd i ogólny stan piór, dodatkowo wspomagając trawienie. Jak widzisz, plusów jest naprawdę bardzo dużo, dlatego nie zwlekaj i kup wapienka dla ptaków w naszym sklepie. Możesz mieć pewność, że proponujemy Ci wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości – to podstawa naszego działania. Chcemy zapewnić Ci to, co najlepsze, ponieważ wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój ptak.

Kup wapienka dla ptaków w Allezoo

Wapienka dla ptaków to niezbędny element ich diety. Bez wapnia ptak nie jest w stanie prawidłowo się rozwijać, co odbija się na jego zdrowiu. Składnik ten jest potrzebny między innymi na rozwój kości i piór ptaków, dlatego nie możesz zapomnieć, by zaopatrzyć klatkę w odpowiednie wapienka, dzięki którym dostarczysz ptakom właściwych minerałów i witamin.

Kup wapienka dla ptaków w Allezoo i zapewnij swojemu pupilowi ochronę przed infekcjami i znaczne wzmocnienie organizmu. Wiemy, jak ważne jest dbanie o odpowiednią dietę ptaka, dlatego zapewniamy Ci stały dostęp do produktów, których do tego potrzebujesz.

Opinie

5
Iwona Pomarańcza dnia 2019-11-20 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

W AlleZoo znalazłam wysokiej jakości wapno dla papug falistych w korzystnej cenie. Przy większym zakupie opłaca się bardziej, niż w sklepie w moim mieście! Dzięki!

5
Sabina dnia 2019-12-24 dodał komentarz o tytule: Warto wybrać wapienka

Zastanawiałam się, czy wapienka dla ptaków to dobry pomysł. Dowiedziałam się, że ptaki ścierają dziób na wapienkach i naprawdę warto je stosować. Moja papużka często z niego korzysta!

5
Julia dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Różne smaki wapienek

Wybór jest naprawdę duży, więc nie ma problemu, żeby wybrać odpowiednie wapno dla ptaków. Różne smaki wapienek, więc zwierzaki nie mają nudy :)

5
p.patrycja dnia 2020-05-22 dodał komentarz o tytule: Zadowoleni

Wapno dla kanarka nie jest koniecznością, ale na start musieliśmy mieć cokolwiek, aby mógł ścierać dziobek i pozyskiwać składniki mineralne. Cena adekwatna do jakości. Dzięki :)

5
Kasia dnia 2020-05-30 dodał komentarz o tytule: Szeroki wybór

U mnie wapno dla papug bardzo szybko znika, więc kupuję od razu kilka sztuk na raz! Dzięki za szeroki wybór smaków.