KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Dekoracje grzewcze do terrarium

Aktywne filtry

Kamień grzewczy do terrarium – Allezoo

Przygotowujesz terrarium dla swojego zwierzaka? Nie może zabraknąć w nim różnego rodzaju dekoracji do terrarium, dzięki którym poczuje się on jak w swoim naturalnym środowisku. Terriarium to miejsce, w którym będzie spędzał praktycznie cały swój czas, dlatego powinno być ono odpowiednio przygotowane do jego potrzeb. W ofercie Allezoo znajdziesz kamienie grzewcze, które są doskonałą alternatywą dla kamienia nagrzanego światłem słonecznym. Co ważne, wyłącza się on automatycznie, gdy osiągnie daną temperaturę, dzięki czemu nie musisz pamiętać, aby za każdym razem go wyłączać. Kamienie są w pełni bezpieczne dla zwierząt, ponieważ cały mechanizm zamknięty jest w obudowie, co zapobiega poparzeniom i przegrzaniom. Oferowane przez nas kamienie mają bardzo naturalny wygląd i są łatwe w czyszczeniu. Ponadto sprzyjają odpowiedniej termoregulacji zwierząt, która jest bardzo istotna dla procesu trawienia i przemiany materii wielu gadów. 

Dekoracyjny kamień grzewczy

To doskonała dekoracja, na której zwierzęta żyjące w terrariach będą mogły spędzać swój czas, nawet wtedy, gdy grzałka będzie wyłączona. Na ciepłych kamieniach uwielbiają wylegiwać się np. gady. Kamienie wyglądają bardzo naturalnie i wyglądem przypominają te prawdziwe. Są także dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz kamień do wielkości swojego zwierzątka. 

Skałki grzewcze – zapoznaj się z bogatą ofertą Allezoo

W ofercie Allezoo znajdziesz także skałki grzewcze, które pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną, lecz także funkcję termostatu. Dzięki wbudowanemu termostatowi temperatura w terrarium będzie wynosić zawsze 26 stopni. Kształt skałki umożliwia odpowiednio rozprowadzenie ciepła po całym terrarium. Co więcej, skałka ma bardzo naturalny wygląd. Na pewno doskonale skomponuje się zresztą wyposażenia terrarium np. z roślinami. Do doskonały sposób na utrzymanie odpowiedniej temperatury w terrarium, która potrzebna jest do prawidłowego rozwoju każdego zwierzęcia żyjącego w terrarium. W zależności od zwierzęcia, w terrarium musi panować odpowiednia temperatura, aby zwierzę rozwijało się prawidłowo. Jeśli tego mu nie zapewnimy, może negatywnie odbić się to na jego zdrowiu. 

Dekoracje do terrarium w funkcją grzewczą

Dopasuj rozmiar dekoracji do rozmiaru terrarium Twojego zwierzaka. Dzięki temu, że mają one naturalny wygląd oraz odpowiedni rozmiar, doskonale sprawdzają się wśród zwierząt żyjących w terrariach. Wiele gatunków zwierząt potrzebuje wysokich temperatur do prawidłowego rozwoju, a utrzymanie wysokiej temperatury w terrarium bez pomocy termostatu, często jest wręcz niemożliwe. Oferowane przez nas dekoracje polecamy właścicielom płazów, gadów oraz pajęczaków. Ciepły kamień wspomoże przemianę metabolizmu gadów, a także proces trawienia. Jeśli posiadasz zwierzę, które potrzebuje ciepłej skałki bądź kamienia do tych procesów, koniecznie zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. W Allezoo zakupy zrobisz online, dzięki czemu oszczędzisz sporo czasu, bo cały proces zajmie Ci dosłownie kilka chwil. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i sprawdź, jakie jeszcze akcesoria to terrariów mamy Ci do zaoferowania. 

Opinie

5
Stanisław dnia 2019-12-11 dodał komentarz o tytule: Kamień grzewczy do terrarium

Zastanawiałem się, jakie dekoracje grzewcze do terrarium wybrać. Kamień grzewczy był świetnym pomysłem, aby zapewnić dodatkową temperaturę w terrarium!

5
Mateusz dnia 2020-03-10 dodał komentarz o tytule: Kupiłem kamień 10w

Potrzebne mi były kamienie grzewcze do ogrzania terrarium. Sama grzałka i światłom nie sprawdziły się za dobrze. Teraz nie mam problemu z utrzymaniem odpowiedniej temperatury oraz wilgotności w terrarium

5
Marcin dnia 2020-03-16 dodał komentarz o tytule: kamień ułatwia trawienie

U mnie kamień grzewczy do terrarium dobrze sprawdził się, jako wyspa ciepła. Moje zwierzaki uwielbiają się wylegiwać na kamieniu. Widać, że to dobry wybór

5
ninanowak dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Dla mnie ok

Chciałem znaleźć dobry kamień grzewczy dla gekona. Nie podobają mi się takie czerwone kamienie, bo kompletnie nie pasowałyby do całej aranżacji (nie wyglądają też naturalnie). Ten, który wybrałam wygląda naprawdę świetnie

5
Agnieszka.Z dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Konkretna oferta

Dostępne kamienie grzewcze do terrarium wyglądają bardzo naturalnie. Oczywiście o wiele lepiej wyglądają w rzeczywistości, włożone do terrarium niż na zdjęciach.

5
Ada dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: U mnie się sprawdził

Kamień grzewczy dla agamy jest dość duży i myślę, że odpowiedni dla mojego zwierzaka. Super się sprawdza jako ciepła wyspa oraz do podwyższenia temperatury w terrarium