KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Klatka dla koszatniczki

Aktywne filtry

Klatka dla koszatniczek – odpowiednia przestrzeń dla Twojego gryzonia

Koszatniczki to przecudowne małe gryzonie! Niesamowicie urocze, a szczególnie gdy zręcznie posługują się przednimi łapkami, na przykład w czasie jedzenia. Ich zachwycające usposobienie sprawia, że mają wielu fanów. Chcesz kupić koszatniczkę? Zadbaj o odpowiednią klatkę! W naturalnych warunkach żyją na otwartej przestrzeni, w której drążą norki i skomplikowane systemy korytarzy. Są to zwierzęta bardzo aktywne i towarzyskie. Jeśli podejdziesz do tematu odpowiedzialnie i zdecydujesz się na zakup najlepszej klatki ze wszystkich, to Twojemu zwierzakowi będzie się przyjemniej z Tobą mieszkało. Dlatego podajemy Ci pomocną dłoń w poszukiwaniu idealnej klatki dla koszatniczki!

Koszatniczki bardzo łatwo dają się oswoić, a przy dużej ilości zainteresowania ze strony właściciela stają się wręcz najlepszymi przyjaciółmi i chętnie opuszczają klatkę. Jako zwierzęta stadne uwielbiają towarzystwo osobników ze swojego gatunku. Jeśli myślimy na poważnie o hodowaniu gryzoni, to najlepiej byłoby adoptować dwie i zawczasu przygotować odpowiednio dużą klatkę. Będą się zajmowały sobą nawzajem, podczas gdy nas nie będzie w domu, ponieważ skupimy się na pracy lub szkole. Dodatkowo będziemy mieli okazję obserwować ciekawe interakcje między naszymi zwierzakami. Klatka dla koszatniczki jest tak ważną sprawą, że nie należy jej bagatelizować, chcąc przyjąć pod swoje skrzydła tak wdzięcznego zwierzaczka!

Wyposażenie klatki dla koszatniczek

Czy wyposażenie klatki dla koszatniczki ma jakiekolwiek znaczenie? Oczywiście! Z troski o naszego pupila powinniśmy wyposażyć jego domek w odpowiednie akcesoria. Aby w klatce znalazły się najpotrzebniejsze rzeczy - musi być ona odpowiedniej jakości. Pręty nie mogą być gęsto rozłożone, aby umożliwić odpowiednią wentylację powietrza. Jednak jeśli będą pomiędzy nimi zbyt duże szczeliny to ryzykujemy wyjściem naszego zwierzaka. Koszatniczki uwielbiają ruch i z pewnością wykorzystają okazję do ucieczki.

Bardzo ważne dla koszatniczek jest ścieranie siekaczy, których przerost może wpłynąć negatywnie na ich zdrowie. W klatce obowiązkowo powinna się znajdować przestrzeń na drewniane patyki, które będą mogły ochoczo obgryzać. Możemy je włożyć do klatki lub oprzeć o pręty, aby ułatwić koszatniczce wspinanie się po nich. Eksplorowanie i kopanie jest istotną częścią ich życia, więc im więcej przestrzeni w klatce tym lepiej!

Duża klatka dla koszatniczki - stawiaj na przemyślany zakup!

Jeśli chcemy, aby koszatniczki czuły się u nas jak w domu, zadbajmy o odpowiednie wymiary klatki. Najlepszym wyborem będą większe klatki, w których z powodzeniem rozgoszczą się dwie koszatniczki. Będą czuć się o wiele bezpieczniej i z powodzeniem będą mogły obserwować swoje otoczenie. Biorąc pod uwagę, że uwielbiają zabierać się do gryzienia wszystkiego wokoło, pręty nie mogą być pokryte żadną szkodliwą substancją. Bez problemu także zniszczą wszelkie plastikowe lub drewniane elementy, w jakie byłaby wyposażona klatka.

Koszatniczki bardzo lubią się wspinać, dlatego klatki przeznaczone dla tych gryzoni są wyższe od tradycyjnych. Zapewniając im co najmniej trzy poziomy, oddzielamy od siebie: strefę sypialnianą, miejsce jedzenia i obszar do zabawy. W klatce najlepiej jest zamontować półki, które będą wyznaczały pięterka. Na samej dole umieszczając brykiet lub trociny damy im możliwość zbudowania własnej jamki. Jeśli zależy nam na naszym zwierzaku, to powinniśmy szczególnie zadbać o umiejscowienie klatki. Najlepiej w zimnym i zacienionym punkcie naszego pokoju, ponieważ te zwierzęta źle znoszą przegrzanie. Klatka dla koszatniczki to nie tylko domek, ale także kuwetka. Możemy umieścić w niej trochę piasku, aby zachęcić naszego pupila do załatwiania potrzeb fizjologicznych w jednym miejscu.

Dowiedz się, która klatka będzie najlepsza

W naszym sklepie masz pewność, że uzyskasz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące towaru! Każda klatka dla koszatniczki dostępna w naszej ofercie jest wykonana z solidnych materiałów, które z pewnością wytrzymają wszelkie wspinaczki oraz poranne harce. Odwiedź naszą stronę, wybierz model odpowiedni dla Twojego pupila i urządź go z naszymi akcesoriami dla gryzoni. Razem stworzymy dla niego klatkę marzeń! Masz pytania? Interesuje Cię konkretna klatka? Napisz do nas, a z chęcią pomożemy!

Opinie

5
Ula dnia 2020-01-30 dodał komentarz o tytule: Udane zakupy :)

W końcu przyszła nowa klatka! Koszatniczka będzie zadowolona, bo wystroiłam jej klatkę w ulubione zabawki.

5
Monia dnia 2020-02-25 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór klatek

W ofercie znalazłam klatki dla koszatniczki w odpowiednich rozmiarach i ładnych kolorach :) Koszatniczka chyba jest zadowolona i czuje się w klatce dobrze

5
Alina Meder dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: AlleZoo pomocne :)

Każda klatka dla koszatniczki powinna być odpowiednio wyposażona. Zdrowie i dobre samopoczucie zwierzęcia stawiam na pierwszym miejscu. Jeśli większe zamówienie to tylko na AlleZoo :) Dzięki za pomoc w wyborze przy zamówieniu.

5
Piotr dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Klatka dla koszatniczki

Chciałem kupić dużą i wygodną klatkę dla mojej koszatniczki. Przejrzałem Wasze klatki i wybrałem jedną z większych. Chyba trafiłam dobrze, bo teraz o wiele wygodniej ma moja koszatniczka. Klatka jest całkiem w porządku. Szybka dostawa!

5
Aleksandra Ola dnia 2020-06-17 dodał komentarz o tytule: Klatka dobrze się sprawdza

Chciałem kupić nową klatkę dla koszatniczki. Klatka, którą kupiłem, jest spora, więc koszatniczkom powinno być wygodnie.