Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Klatka dla koszatniczki

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Klatka dla koszatniczki

  Klatka dla koszatniczki – odpowiednia przestrzeń dla Twojego gryzonia

  Koszatniczki to przecudowne małe gryzonie. Niesamowicie urocze, szczególnie gdy zręcznie posługują się przednimi łapkami, na przykład w czasie jedzenia. Ich zachwycające usposobienie sprawia, że mają wielu fanów. Chcesz kupić koszatniczkę? Zadbaj o odpowiednią klatkę! W naturalnych warunkach żyją na otwartej przestrzeni, w której drążą norki i skomplikowane systemy korytarzy. Są to zwierzęta bardzo aktywne i towarzyskie, dlatego dobrym wyborem jest umiejscowienie klatki w wyeksponowanym miejscu.

  Wygodne klatki dla koszatniczki

  Koszatniczki bardzo lubią się wspinać, dlatego klatki przeznaczone dla tych gryzoni są wyższe od tradycyjnych. Biorąc pod uwagę, że uwielbiają gryźć wszystko wokoło, pręty nie mogą być pokryte żadną szkodliwą substancją. W naszym sklepie masz pewność, że Twoja koszatniczka jest bezpieczna. Każda klatka dla koszatniczki dostępna w naszej ofercie jest wykonana z solidnych materiałów, które z pewnością wytrzymają gryzienie. Wybierz model odpowiedni dla Twojego pupila. Masz pytania? Śmiało, napisz do nas!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Klatka dla koszatniczki
  5
  Ula dnia 2020-01-30 dodał komentarz o tytule: Udane zakupy :)
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W końcu przyszła nowa klatka! Koszatniczka będzie zadowolona, bo wystroiłam jej klatkę w ulubione zabawki.

  5
  Monia dnia 2020-02-25 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór klatek
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W ofercie znalazłam klatki dla koszatniczki w odpowiednich rozmiarach i ładnych kolorach :) Koszatniczka chyba jest zadowolona i czuje się w klatce dobrze

  5
  Alina Meder dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: AlleZoo pomocne :)
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Każda klatka dla koszatniczki powinna być odpowiednio wyposażona. Zdrowie i dobre samopoczucie zwierzęcia stawiam na pierwszym miejscu. Jeśli większe zamówienie to tylko na AlleZoo :) Dzięki za pomoc w wyborze przy zamówieniu.

  5
  Piotr dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Klatka dla koszatniczki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Chciałem kupić dużą i wygodną klatkę dla mojej koszatniczki. Przejrzałem Wasze klatki i wybrałem jedną z większych. Chyba trafiłam dobrze, bo teraz o wiele wygodniej ma moja koszatniczka. Klatka jest całkiem w porządku. Szybka dostawa!

  5
  Aleksandra Ola dnia 2020-06-17 dodał komentarz o tytule: Klatka dobrze się sprawdza
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Chciałem kupić nową klatkę dla koszatniczki. Klatka, którą kupiłem, jest spora, więc koszatniczkom powinno być wygodnie.