Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Klatka dla koszatniczki

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Klatka dla koszatniczki

Klatka dla koszatniczki – odpowiednia przestrzeń dla Twojego gryzonia

Koszatniczki to przecudowne małe gryzonie. Niesamowicie urocze, szczególnie gdy zręcznie posługują się przednimi łapkami, na przykład w czasie jedzenia. Ich zachwycające usposobienie sprawia, że mają wielu fanów. Chcesz kupić koszatniczkę? Zadbaj o odpowiednią klatkę! W naturalnych warunkach żyją na otwartej przestrzeni, w której drążą norki i skomplikowane systemy korytarzy. Są to zwierzęta bardzo aktywne i towarzyskie, dlatego dobrym wyborem jest umiejscowienie klatki w wyeksponowanym miejscu.

Wygodne klatki dla koszatniczki

Koszatniczki bardzo lubią się wspinać, dlatego klatki przeznaczone dla tych gryzoni są wyższe od tradycyjnych. Biorąc pod uwagę, że uwielbiają gryźć wszystko wokoło, pręty nie mogą być pokryte żadną szkodliwą substancją. W naszym sklepie masz pewność, że Twoja koszatniczka jest bezpieczna. Każda klatka dla koszatniczki dostępna w naszej ofercie jest wykonana z solidnych materiałów, które z pewnością wytrzymają gryzienie. Wybierz model odpowiedni dla Twojego pupila. Masz pytania? Śmiało, napisz do nas!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Klatka dla koszatniczki
5
Ula dnia 2020-01-30 dodał komentarz o tytule: Udane zakupy :)
Opinia zweryfikowana zakupem

W końcu przyszła nowa klatka! Koszatniczka będzie zadowolona, bo wystroiłam jej klatkę w ulubione zabawki.

5
Monia dnia 2020-02-25 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór klatek
Opinia zweryfikowana zakupem

W ofercie znalazłam klatki dla koszatniczki w odpowiednich rozmiarach i ładnych kolorach :) Koszatniczka chyba jest zadowolona i czuje się w klatce dobrze