Zgrzebło dla kota

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 41 elementów
Zgrzebło dla kota

Zgrzebło dla kota usunie martwe włosy i podszerstek

Zgrzebło dla kota to niezbędnik zarówno dla właścicieli posiadających koty krótkowłose, jak i długowłose. Gadżet ten pomaga skutecznie usunąć martwe włosy oraz podszerstek, a dodatkowo zapewni doskonałe rozczesanie sierści. Zgrzebła należy używać długimi pociągnięciami na czystej oraz suchej sierści. Należy pamiętać także, żeby przed użyciem, dokładnie rozczesać kocią sierść.

Zgrzebła dla kota wykonane są tak, aby ich używanie było łatwe dla właściciela oraz bezpieczne i bezbolesne dla zwierzęcia. W naszej ofercie możesz znaleźć nie tylko zgrzebła, ale także wiele różnych akcesoriów do pielęgnacji sierści, łap, oczy oraz uszu kotów.

Zgrzebło dla kota – niezbędnik dla zdrowej sierści!

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz małe i duże zgrzebła oraz zestawy do wyczesywania podszerstka. Zgrzebło dla kota pozwala w bezpieczny sposób wyczesać martwe włosy oraz podszerstek nie uszkadzając ani nie podrażniając przy tym skóry, ani sierści. Regularne stosowanie zgrzebła pozwala zmniejszyć linienie kota aż do 90%! Co to dla Ciebie znaczy? Piękna, lśniąca i zadbana sierść Twojego kota zostanie na nim, a nie na Twoich kanapach, kocach, ubraniach i podłodze. Do tego regularne stosowanie zgrzebła stymuluje produkcję sebum dla lśniącej i zdrowej sierści. Nie musisz godzić się na sierść Twojego kota w całym Twoim mieszkaniu! Wybierz zgrzebło dla kota dostosowane do sierści zwierzęcia i ciesz się życiem bez linienia.