Zabawki dla szynszyli

Katalog

Włączone filtry:

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 743 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów
  Zabawki dla szynszyli

  Jakie zabawki dla szynszyli wybrać?

  Szynszyle to urocze, puchate zwierzęta o długich uszach i bujnym ognie. Trudno się dziwić, że znalazły mnóstwo miłośników na całym świecie. Decydując się na to zwierze, musisz dowiedzieć się więcej o jego zwyczajach oraz wychowaniu. Każde zwierzę jest inne, dlatego zarówno pokarm, jak i odpowiednie zabawki dla szynszyla musisz dopasować do swojego pupila.

  W przypadku szynszyli, sprawa wygląda podobnie, jak w przypadku innych gryzoni. W naszej ofercie znajdziesz naprawdę szeroki wybór niezbędnych zabawek dla szynszyli. Są to na przekład drewniane piłki, gryzaki, tunele lub hamaki. Z tymi zabawkami zwierzątko na pewno znajdzie sobie ulubiony sposób na spędzanie czasu. Ważna jest różnorodność, żeby w razie znudzenia się jednym przedmiotem, szynszyla miała się czym zająć. Istotne jest również odpowiednie wyposażenie klatki dla gryzonia, aby zwierze cały czas miało dostęp do jedzenia, świeżej wody oraz zabawek.

  Zabawki bezpieczne dla szynszyli

  Są to zwierzęta zagrożone wyginięciem, a przez swój piękny wygląd często padają ofiarą polowań, które znacznie zmniejszają ich populację. Szynszyle nie są gryzoniem odpowiednim dla dzieci, ze względu na osobliwe usposobienie - nie lubią, gdy się je dotyka i mimo że kochają ludzi wolą być raczej obserwowane. Szynszyla jest decyzją na długie lata, potrafi żyć nawet do 20 lat, dlatego warto zastanowić się dwa razy, przed wyborem tego zwierzęcia. Niemniej właściciele szynszyli twierdzą, że nigdy nie zamieniliby ich na inne zwierzę!

  Rated 4.8 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Zabawki dla szynszyli
  5
  Agnieszka.p dnia 2019-11-25 dodał komentarz o tytule: Szynszyla w końcu się bawi
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Niedawno do mojego domu trafiła szynszyla. Zabawki, które miałam dla innego zwierzęcia, nie sprawdziły się w ogóle, dlatego kupiłam coś specjalnie dla niej. W końcu się bawi! Dzięki

  4
  Marysia dnia 2020-01-08 dodał komentarz o tytule: Świetne zabawki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zajęte szynszyle to szczęśliwe szynszyle. Zabawki, które im kupiłam, w jakiś sposób rekompensują ten czas, kiedy jestem w pracy. Przynajmniej mają zajęcie! :)

  5
  Olaf Packo dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Gryzaki sprawdzają się naprawdę dobrze
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Wiele dobrego słyszałam o tym, że gryzaki dla szynszyli są uzupełnieniem ich dziennej rutyny. Tak to przynajmniej mają się czym zająć. To było moje pierwsze zamówienie na AlleZoo, ale jestem jak najbardziej zadowolony - paczka przyszła szybko, w deklarowanym terminie.

  5
  z-zenon dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Super wybór
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Nie wiedziałem, czym się zainteresuje mój szynszyl. Zabawki sprawdziły się mega! Szynszyl naprawdę za nimi szaleje

  5
  Juliusz Pałecki dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Zabawki dla moich podopiecznych
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Chcę odpowiednio zadbać o własne szynszyle. Zabawki, które właśnie do mnie jadą powinny je trochę rozruszać i sprawić, że dostarczę im nieco więcej rozrywki :) Mam nadzieję, że paczka przyjdzie w deklarowanym terminie.