KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pojemnik na karmę dla psa

Aktywne filtry

Pojemnik na karmę dla psa – wygodny sposób przechowywania żywności

Nie podobają Ci się wielkie worki z psią karmą leżące w Twojej spiżarni czy garażu? Twój pies dorwał się do worków i rozniósł karmę po całym pomieszczeniu? Właściciele psów na pewno znają te sytuacje z autopsji i zapewne chcieliby w przyszłości ich uniknąć. Mamy na to doskonały sposób, który pomoże zachować najwyższą jakość pożywienia, czyli wygodny i stylowy pojemnik na karmę dla psa. Nasze pojemniki plastikowe mieszczą 23 lub 46 litrów pokarmu i zabezpieczają go przed wyschnięciem czy zawilgotnieniem. Tworzywo jest bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości, a pojemnik zabezpieczony zamkiem, więc masz pewność, że Twój psiak nie dostanie się do pożywienia. Znajdziesz u nas także wygodne torby z materiału, które także doskonale zabezpieczają psią suchą karmę i nie przepuszczają jej zapachu na zewnątrz.

Ranking pojemników na karmę dla psa

W naszym sklepie znajdziesz także uniwersalne łopatki do podawania karmy oraz wygodne pasy biodrowe i torebki na przysmaki, które szczególnie przydadzą się właścicielom psów w trakcie szkolenia czy treningu. W trakcie podróży czy spaceru właścicielom czworonożnych przyjaciół przyda się na pewno wygodna torba z nieprzemakalnego materiału na przekąski dla psiaka i telefon komórkowy właściciela. Torby są wykonane z solidnych materiałów oraz łatwe w zachowaniu czystości. Nasze torby występują w wielu rodzajach i wariantach kolorystycznych, dlatego każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie.

Opinie

5
Szymanowski dnia 2019-09-16 dodał komentarz o tytule: Super puszka!

Mój psiak lubi pod moją nieobecność roznieść karmę po całym domu, dlatego puszka na karmę dla psa to u mnie niezbędnik. Mój Fifek nie może teraz dostać się do karmy i nawet nie próbuje. Problem z głowy! Dzięki!

5
oliwier mikołajczyk dnia 2019-12-21 dodał komentarz o tytule: Wybrałem wiadro na karmę

Mój pies to prawdziwy cwaniak i znajduje karmę wszędzie, nawet jak schowam ją w najciemniejszych zakamarkach. Wiadro na karmę dla psa rozwiązało problem wiecznie porozrzucanej karmy!

5
Kamil Czerwiński dnia 2020-02-07 dodał komentarz o tytule: Solidny pojemnik

Wybrałem plastikowy pojemnik na karmę dla psa - bardzo pojemny i z solidnego materiału. Teraz przechowywana karma jest zawsze świeża i smakuje Burkowi!

5
Dąbrowski dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: I po problemie

Jak znów mój Świstek dostał się do karmy, musiałem wybrać pojemniki na karmę dla psa. Teraz już ten problem się nie pojawi!

5
Anastazja Kacper dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Dobry pojemnik

Mój psiak często rozrywał worek z karmą. Odkąd wybrałem pojemnik na suchą karmę dla psa to nie mam tego problemu