Pojemnik na karmę dla psa

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pojemnik na karmę dla psa

Pojemnik na karmę dla psa – wygodny sposób przechowywania żywności

Nie podobają Ci się wielkie worki z psią karmą leżące w Twojej spiżarni czy garażu? Twój pies dorwał się do worków i rozniósł karmę po całym pomieszczeniu? Właściciele psów na pewno znają te sytuacje z autopsji i zapewne chcieliby w przyszłości ich uniknąć. Mamy na to doskonały sposób, który pomoże zachować najwyższą jakość pożywienia, czyli wygodny i stylowy pojemnik na karmę dla psa. Nasze pojemniki plastikowe mieszczą 23 lub 46 litrów pokarmu i zabezpieczają go przed wyschnięciem czy zawilgotnieniem. Tworzywo jest bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości, a pojemnik zabezpieczony zamkiem, więc masz pewność, że Twój psiak nie dostanie się do pożywienia. Znajdziesz u nas także wygodne torby z materiału, które także doskonale zabezpieczają psią suchą karmę i nie przepuszczają jej zapachu na zewnątrz.

Jaki pojemnik na karmę dla psa wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz także uniwersalne łopatki do podawania karmy oraz wygodne pasy biodrowe i torebki na przysmaki, które szczególnie przydadzą się właścicielom psów w trakcie szkolenia czy treningu. W trakcie podróży czy spaceru właścicielom czworonożnych przyjaciół przyda się na pewno wygodna torba z nieprzemakalnego materiału na przekąski dla psiaka i telefon komórkowy właściciela. Torby są wykonane z solidnych materiałów oraz łatwe w zachowaniu czystości. Nasze torby występują w wielu rodzajach i wariantach kolorystycznych, dlatego każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Pojemnik na karmę dla psa
5
Szymanowski dnia 2019-09-16 dodał komentarz o tytule: Super puszka!
Opinia zweryfikowana zakupem

Mój psiak lubi pod moją nieobecność roznieść karmę po całym domu, dlatego puszka na karmę dla psa to u mnie niezbędnik. Mój Fifek nie może teraz dostać się do karmy i nawet nie próbuje. Problem z głowy! Dzięki!