KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla myszoskoczka

Aktywne filtry

Myszoskoczki są zwierzętami, których dieta powinna być odpowiednio zróżnicowana. Podstawą dobrego pokarmu dla myszoskoczka powinny być przede wszystkim ziarna pszenicy, żyta, owsa, owoce oraz warzywa. Przestrzeganie odpowiedniej diety, bilansowany pokarm i odpowiednie porcjowanie dobrze wpłynie na zdrowie Twojego myszoskoczka i pozwoli mu cieszyć się życiem przez długi czas.

Pokarm dla myszoskoczka - o czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Pamiętaj, żeby wybierać karmy o zróżnicowanym składzie, w których nie przeważają pestki słonecznika, dyni lub orzechy - są to elementy pokarmu bogate w tłuszcz, które w dłuższej perspektywie mogą wpłynąć niekorzystanie na zdrowie Twojego pupila.

Każdy z pokarmów dostępnych w naszej ofercie został dobrany do potrzeb myszoskoczków - znajdziesz tutaj karmę złożoną z samych zbóż, nasion, suszonych owoców i warzyw, jak i granulat, który świetnie sprawdza się przy wybrednych osobnikach.

Wśród gotowych mieszanek pokarmowych znajdziesz także produkty uzupełniające dietę np. lucernę granulowaną, która jest cennym źródłem wysokowartościowego białka roślinnego. Twardsze granulaty przyczyniają się także do prawidłowego ścierania ząbków.

Opinie

5
Kaja dnia 2019-11-21 dodał komentarz o tytule: Świetna oferta :)

Pokarm dla myszoskoczka z AlleZoo jest nie tylko w korzystnej cenie, ale też bardzo smakuje mojemu pupilowi. Poza tym widzę skład i jestem spokojna o to, co je mój myszoskoczek :)

5
Inga dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Kupuję od miesięcy

Wasza karma dla myszoskoczka to jedyny słuszny wybór. Jak patrzę na to, co oferują inne sklepy i jaki jest skład ich karmy, to boję się, że są ludzie, którzy to dają swoim zwierzakom.

5
Kacper dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Dobrze i tanio

Wysoka jakość i dobry wybór. Są u Was karmy, które znam oraz te, których nigdy wcześniej nie widziałem. Super!

5
Jarosław J dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Szeroka oferta jedzenia

Wartościowe jedzenie dla myszoskoczka sprawi, że zwierzak będzie miał dużo energii i spędzi z nami sporo czasu w zdrowiu i sprawności. Dobrze, że AlleZoo ma sporą ofertę, na pewno każdy właściciel myszoskoczka znajdzie tutaj coś dla siebie.

5
Łuki dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Spory wybór

Dobre jedzenie dla myszoskoczków. Świetny skład, duże opakowanie, spory wybór. Wziąłem nową karmę na próbę i super się sprawdziła.