Pokarm dla myszoskoczka

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokarm dla myszoskoczka

Myszoskoczki są zwierzętami, których dieta powinna być odpowiednio zróżnicowana. Podstawą dobrego pokarmu dla myszoskoczka powinny być przede wszystkim ziarna pszenicy, żyta, owsa, owoce oraz warzywa. Przestrzeganie odpowiedniej diety, bilansowany pokarm i odpowiednie porcjowanie dobrze wpłynie na zdrowie Twojego myszoskoczka i pozwoli mu cieszyć się życiem przez długi czas.

Pokarm dla myszoskoczka - o czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Pamiętaj, żeby wybierać karmy o zróżnicowanym składzie, w których nie przeważają pestki słonecznika, dyni lub orzechy - są to elementy pokarmu bogate w tłuszcz, które w dłuższej perspektywie mogą wpłynąć niekorzystanie na zdrowie Twojego pupila.

Każdy z pokarmów dostępnych w naszej ofercie został dobrany do potrzeb myszoskoczków - znajdziesz tutaj karmę złożoną z samych zbóż, nasion, suszonych owoców i warzyw, jak i granulat, który świetnie sprawdza się przy wybrednych osobnikach.

Wśród gotowych mieszanek pokarmowych znajdziesz także produkty uzupełniające dietę np. lucernę granulowaną, która jest cennym źródłem wysokowartościowego białka roślinnego. Twardsze granulaty przyczyniają się także do prawidłowego ścierania ząbków.