Nauka czystości psa

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Nauka czystości psa

Nauka czystości psa to nie lada wyczyn

Nauka czystości psa to nie lada wyczyn i wie to każdy właściciel czworonoga. Szczególnie w pierwszych tygodniach życia psa zadbanie o jego higienę i nauczenie załatwiania potrzeb fizjologicznych w wyznaczonym miejscu leży po stronie właściciela. Początkowo może się zdarzyć, że pies zostawi mokrą plamę na podłodze, czy nabrudzi tam, gdzie nie powinien. Dla ułatwienia właścicielem zapanowania nad małymi psami polecamy wygodne i proste w użyciu akcesoria, które ułatwią szczeniakowi naukę czystości.

Nauka czystości psa staje się dużo prostsza!

W naszej ofercie posiadamy wygodne spraye do nauki czystości u szczeniąt i kociąt. Zapach preparatu skłania pieski do załatwiania się w wyznaczonym miejscu. Polecamy także maty dla szczeniąt, które doskonale nadają się do wyścielenia legowisk. Maty te doskonale zabezpieczają przed zanieczyszczeniem i zapewniają psiej mamie czyste i suche legowisko. Doskonale nadają się także do nauki czystości psa. Dla jeszcze lepszego zachowania higieny polecamy także ramkę do mat absorbujących wilgoć, która zapobiega poruszaniu się maty.

Posiadamy także wygodny w użyciu żwirek zbrylający dla szczeniaków i psów małych ras. Dla wygody właścicieli czworonogów polecamy wygodne zbieracze psich odchodów. Jest to niezastąpiony gadżet podczas każdego spaceru z Twoim czworonogiem, ponieważ pozwala pozostawić po psie czystość gdziekolwiek jesteś. Zbieracz to prosta konstrukcja, która pozwoli Ci w sposób najbardziej higieniczny zbierać psie nieczystości.