Zabawki dla koszatniczki

Katalog

Włączone filtry:

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 734 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów
  Zabawki dla koszatniczki

  Zabawki dla koszatniczki są świetnym pomysłem!

  Koszatniczka większość życia spędza zamknięta w klatce, dlatego musisz zapewnić jej odpowiednią ilość zabawek, które umilą jej czas i zachęcą do aktywności. Pamiętaj, że zwierzątko to kocha gryzienie, nieustannie potrzebuje przegryzać różne przedmioty, a jej szczęki są tak mocne, że potrafią zniszczyć nawet blaszkę. Koszatniczki są niezwykle aktywne i potrzebują dużej przestrzeni do zabawy.

  Jakie zabawki dla koszatniczki wybrać?

  Do wyboru masz różnego rodzaju tunele i skrytki, w których Twoje zwierzątko będzie mogło się schować, jeśli najdzie je taka ochota. Piłka to dodatkowa rozrywka, która idealnie się sprawdzi, ze względu na sprawne łapki gryzonia. Wybierz też coś, co Twoja koszatniczka będzie mogła gryźć, bez obawy o ewentualne szkody. W naszej ofercie znajdziesz wiele bezpiecznych zabawek dedykowanych dla tego zwierzęcia.

  Wybierz zabawki z naturalnych materiałów, np. drewna, siana, aby mieć pewność, że Twoje zwierzątko pozostaje bezpieczne, nawet pod Twoją nieobecność. Aby dać Twojemu gryzoniowi najlepszy komfort życia, zapewnij mu zabawki wykonane wyłącznie z drewna, porcelany metalu czy ekologicznych/naturalnych materiałów. Drewniane zabawki, dostępne w naszym sklepie nie mają ostrych krawędzi, które mógłby być niebezpieczne dla Twojego szynszyla. Zapoznaj się z ofertę AlleZoo i wybierz zabawki dla koszatniczki najlepsze dla Twojego gryzonia.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Zabawki dla koszatniczki
  5
  Marta dnia 2019-11-25 dodał komentarz o tytule: Szybka dostawa
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W końcu coś co polubi moja koszatniczka! Zabawki, które właśnie do mnie przyszły wyglądają naprawdę solidnie!

  5
  Nikus dnia 2020-01-08 dodał komentarz o tytule: Ekspresowa dostawa
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Robię tutaj zakupy, odkąd mam swoje koszatniczki. Zabawki, jedzenie i akcesoria zamawiam tutaj średnio raz w miesiącu i zawsze swoje zakupy mam już po kilku dniach. Czasami dwóch, czasami trzech, ale zawsze szybko!

  5
  Godlewski dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Świetne zabawki dla koszatniczki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Znalazłam u Was bardzo ciekawe zabawki dla koszatniczki. Wcześniej nie uważałam, że to dobry pomysł, ale tak naprawdę każdy zwierzaczek lubi się bawić

  5
  Witkowski dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Wszystko w jednym miejscu!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Każda zabawka dla koszatniczki ze sklepu AlleZoo to strzał w dziesiątkę. Cieszę się, że w jednym sklepie internetowym mogę kupić zarówno zabawki jak i karmę i potrzebne akcesoria. Szybka wysyłka, pięknie wszystko zapakowane - ja sklepu nie zmieniam :)

  5
  Majewski dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Dobry zakup
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Kupiłem u Was zabawki dla mojej koszatniczki. Zabawa jest przednia! Koszatniczka szaleje z zabawkami jak nigdy. Wygląda na zadowoloną!