KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Makaron dla psa

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Makaron dla psa – syte i błyskawiczne danie

Nasi czworonożni przyjaciele, tak samo jak my, wolą urozmaicone żywienie. Codziennie podawana mokra i sucha karma dla psa niejednokrotnie może nie wystarczyć, aby zaopatrzyć naszego pupila we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Pełnowartościowy posiłek dla psów powinien składać się z tłuszczy, białka, skrobi, warzyw oraz składników mineralnych i witamin. 40% posiłku powinien stanowić makaron lub ryż, 25% jarzyny i 35% mięso. Aby w pełni zadbać o żywienie czworonogów, przygotowaliśmy makaron dla psa z dodatkiem karmy warzywnej. Takie danie jest bardzo syte dla naszego czworonożnego przyjaciela, a także bardzo szybkie w wykonaniu. Doskonale nadaje się dla osób, które mają mało czasu, jednak chcą w pełni zadbać o zdrowe żywienia psiaka bogate w niezbędne składniki odżywcze.

Makaron dla psa. Kiedy nie masz czasu na gotowanie!

Makaron błyskawiczny po zalaniu gorącą wodą pięciokrotnie zwiększa swoją objętość. Pamiętaj, żeby odczekać, aż makaron ostygnie i dopiero podać go swojemu pupilowi. Makaron stanowi pełnowartościowe danie, ale możesz je także dodatkowo wzbogacić karmą z puszki czy mięsem wołowym. Danie to jest doskonałym uzupełnieniem i urozmaiceniem codziennej diety naszych podopiecznych. Jest to bardzo smaczne pożywienie lubiane przez psy. Produkt nie skleja się i nie zmienia swojej formy. W skład pokarmu wchodzą tylko naturalne, w pełni bezpieczne dla psów składniki. Makaron dla psów najlepiej przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, tak samo jak makaron dla ludzi.

Opinie

5
Kamil Seweryn dnia 2019-10-01 dodał komentarz o tytule: Kupiłam makaron 9kg

Zamówiłem u Was makaron dla psa i przyszedł w ciągu trzech dni. Mój pies uwielbia nowe jedzenie, karmy, którą mu dawałem już praktycznie nie chce ruszać!

5
Antoni dnia 2019-12-20 dodał komentarz o tytule: Mój piesek jest zadowolony

Wasze makarony chyba naprawdę są bardzo smaczne! Mój psiak jak je, to uszy latają mu we wszystkie strony, a jak widzi, że idę z miską, to pyszczek od razu się cieszy.

5
Szymon_Z dnia 2020-02-05 dodał komentarz o tytule: Wybrałem makaron błyskawiczny

Zastanawiałem się jaki makaron dla psa będzie najlepszy i postawiłem na błyskawiczny w wersji 9 kg. Mój piesek jest zadowolony, zawsze wszystko zjada!

5
Natalia Wójcik dnia 2020-04-03 dodał komentarz o tytule: Makaron dla psa błyskawiczny

Chciałam wybrać makaron dla psa bez gotowania, dlatego wybrałam ten błyskawiczny. Psu naprawdę smakuje!

5
Igor.P dnia 2020-01-15 dodał komentarz o tytule: Błyskawiczne przygotowanie

Wybrałem makaron błyskawiczny dla psa. Tym razem w wersji z warzywami. Mój Azor je, aż mu się uszy trzęsą.