KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Klatka dla wiewiórki

Aktywne filtry

Klatka dla wiewiórki – zadbaj o komfort swojego pupila

Wiewiórki to niezwykle ciekawe świata zwierzątka. Bardzo chętnie urządzają sobie wędrówki po mieszkaniu. Należy pamiętać, że wiewióreczka potrzebuje swojego lokum, w którym będzie mogła zregenerować siły przed kolejną wędrówką. Jeśli zapewnisz jej odpowiedni komfort, będzie pełna energii do zabawy. Zadbaj, aby klatka dla wiewiórki miała odpowiednią wysokość, ponieważ - tak jak w naturalnym środowisku uwielbiają się wspinać i nie mogą usiedzieć w jednym miejscu. Z tego powodu musisz zadbać, aby rozstaw szczebelków był odpowiedni, ponieważ na pewno pupil będzie próbował się wymknąć - wystarczy tylko chwila nieuwagi. Istotne są również materiały, z których wykonano klatkę, ponieważ muszą być bezpieczne dla zdrowia zwierzaczka.

Klatki dla wiewiórki w naszej ofercie

W naszym sklepie sprzedajemy tylko produkty, które spełniają te wymagania. Wiemy, jak ważne jest dbanie o odpowiedni komfort naszych zwierzaków, ponieważ miłość do zwierząt motywuje nas do prowadzenia tego sklepu. Zamów klatkę już teraz, a my zadbamy, aby dotarła do Ciebie, w najbliższym możliwym terminie.

Opinie

5
Adam dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Dobra jakość w niskiej cenie

Klatka dla wiewiórki jest dobra, znacznie lepsza od tej, którą miałem do tej pory. Dostawa i cena także mile zaskakują :) Po prostu nie ma do czego się przyczepić!!! :)

5
Antoni dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Jestem mile zaskoczony

Klatki dla wiewiórek nie są zbyt popularne w Polsce, więc obawiałem się, że będę miał problem ze znalezieniem takiego produktu. Jednak AlleZoo wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom. Doceniam tak szeroką ofertę.

5
Hanna96 dnia 2020-06-23 dodał komentarz o tytule: Rozmiarowo - super

Na naszym tarasie zamontowaliśmy klatki dla wiewiórki - są one naprawdę dobrej jakości, mają odpowiednie wymiary, więc zwierzę w środku swobodnie może się przemieszczać. Termin dostawy był jak najbardziej ok.

5
Kowalewski sławek dnia 2020-06-30 dodał komentarz o tytule: Zamówienie do schroniska dla zwierząt

U nas w schronisku dla dzikich zwierząt klatka dla wiewiórek to podstawowe wyposażenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić tym zwierzętom dobre warunki. AlleZoo dostarczyło klatkę w planowanym terminie, wszystko w porządku.

5
Michał dnia 2020-07-09 dodał komentarz o tytule: Wiewiórka w domu

Niedługo do mojego domu trafi wiewiórka. Klatka, którą kupiłem, jest naprawdę spora, więc wiewiórka będzie miała gdzie hasać. Już się nie mogę doczekać.