Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Dekoracje do terrarium

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Dekoracje do terrarium

Dekoracje do terrarium – które wybrać?

Pamiętaj, że Twój wybieg dla gadów oprócz funkcjonalności, musi być zaopatrzony w odpowiednie dekoracje do terrarium, dzięki którym łatwiej oddasz klimat naturalnego środowiska zwierzęcia. Rodzaj dekoracji będzie zależał głównie od rasy stworzenia, jakie hodowane jest w terrarium, ponieważ każde z nich żyje w zupełnie innych warunkach i ma różnorodne wymagania. Weźmy na przykład takiego żółwia, który oprócz lądu potrzebuje przestrzeni do pływania, czy pająka, któremu należy stworzyć tropikalny mikroklimat.

Dekoracje do terrarium mogą stanowić więcej niż jedną funkcję – w większości bez problemu mogą posłużyć za kryjówkę lub miejsce do wylegiwania się, dodatkowo ozdobne mogą być nawet miseczki na wodę! Wystarczy trochę wyobraźni, by urządzić klimatyczne, funkcjonalne otoczenie dla zwierzaka, którego trzyma się w terrarium. Różnorodność dekoracji potrafi zszokować, dlatego przed ich zakupem dobrze jest mieć przygotowany wstępny koncept tego, jak terrarium powinno wyglądać. Dzięki temu będziesz w stanie znacznie skrócić czas dekorowania!

Idealne dekoracje do terrarium

Jak na pewno wiesz, każde zwierzę wymaga innego środowiska. Aby móc je zapewnić, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie dekoracje do terrarium. To właśnie dzięki nim będziesz mógł stworzyć wrażenie klimatu z naturalnego otoczenia zwierzęcia. Rośliny, kamienie, podłoże i ozdoby – to wszystko ma ogromne znaczenie i wpływ na zdrowie Twojego pupila! Odpowiednie udekorowanie terrarium wpływa głównie na zmniejszenie poziomu stresu, jaki odczuwa dany zwierzak, a jak wiadomo, ten w nadmiarze jest w stanie nawet zabić.

Właśnie dlatego powinieneś przygotować odpowiednie dekoracje do terrarium. Jeśli zdecydowałeś się na posiadanie egzotycznego pupila, zapewne zależało Ci też na dekoracyjnych właściwościach terrarium, które z pewnością stworzy w Twoim mieszkaniu niezwykły klimat i niecodzienny charakter. Aby terrarium dobrze się prezentowało, musisz postawić na najlepsze dekoracje, bez obaw – znajdziesz je w naszym sklepie!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Dekoracje do terrarium
5
Hanna Rurka dnia 2019-11-20 dodał komentarz o tytule: Ładne dekoracje
Opinia zweryfikowana zakupem

Szukając dekoracji, stawiałam na produkty naturalne. W ofercie znalazłam dekoracje terrorystyczne z naturalnych materiałów w różnych, ciekawych kształtach. Mam nadzieję, że moje żółwie czują się teraz jak w domu!

5
patrykpawlak dnia 2019-12-27 dodał komentarz o tytule: Dekoracje terrarium 10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałem dekoracje terrarium w ofercie AlleZoo. Wybrałam od razu kilka dekoracji, żeby terrarium było naprawdę zjawiskowe. Duży wybór. Mam wszystko, czego chciałem!