KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Pokarm dla świnki morskiej

Aktywne filtry

Versele Laga CRISPY MUESLI

Versele Laga CRISPY MUESLI

5,59 zł

(5,59 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h
Versele Laga COMPLETE CAVIA

Versele Laga COMPLETE CAVIA

18,79 zł

(18,79 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
(12)
do 24h

Wybieramy najlepszy pokarm dla świnki morskiej

Tak samo jak w przypadku człowieka, dla zdrowia i dobrej kondycji naszych zwierząt domowych fundamentalne znaczenie ma odpowiednia dieta. W przypadku niedoboru lub nadmiaru pewnych substancji odżywczych świnki morskie mogą chorować. Z tego powodu warto zadbać o dobrej jakości pokarm dla kawii domowej. Oszczędności w tej kwestii są jedynie pozorne, ponieważ mogą prowadzić do chorób i powikłań, przez co wydasz o wiele więcej pieniędzy na weterynarza i przysporzysz zwierzęciu niepotrzebnych cierpień.

Odpowiedni pokarm dla Twojej świnki morskiej

Dieta dla świnki morskiej powinna być przede wszystkim odpowiednio zbilansowana. Głównym jej składnikiem powinno być dobrej jakości siano, dzięki któremu kawia będzie miała odpowiednią ilość błonnika i składników zapewniających długie i mocne zęby. Ważnym elementem ich diety należy uczynić również różnego rodzaju warzywa, a jako smakołyk od czasu do czasu warto dodawać owoce. Świnki morskie to zwierzęta roślinożerne, o delikatnym układzie pokarmowym, dlatego należy szczególnie zadbać o ich dietę. Zwierzęta te nie trawią białka zwierzęcego ani laktozy.

W ofercie sklepu Allezoo znajdziesz najwyższej jakości pokarm dla świnek morskich od renomowanych producentów. Oferujemy gotowe mieszanki, dzięki którym będziesz mieć pewność, że Twoja świnka morska odżywia się w sposób zdrowy i zbilansowany, a jej pożywienie jest bogate w składniki mineralne i witaminy. Posiadamy pokarmy w różnych formach oraz smakach, więc na pewno wybierzesz odpowiednią karmę dla swojej świnki.

Opinie

5
Roksa dnia 2019-11-06 dodał komentarz o tytule: Moja świnka bardzo to lubi!

W AlleZoo kupiłam pokarm dla świnki morskiej, która jest bardzo wybredna. Mam nadzieję, że tym razem się przekona, bo póki co wydaje mi się, że jej smakuje!

5
Michał dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Świetne produkty od AlleZoo!

Wasze karmy dla świnek morskich są dużo lepsze niż te, które można dostać w innych sklepach. Wystarczy tylko czytać etykietę. Każdemu opiekunowi domowych zwierzątek radzę czytać etykietki, bo niektóre produkty są zwyczajnie niebezpiecznie. Ale nie tutaj, AlleZoo zawsze staje na wysokości zadania!

5
Krystyna dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Polecam!

W końcu karma dla świnki morskiej, którą mogę podawać mojej małej Bujdce bez obaw o jej zdrowie. AlleZoo zawsze staje na wysokości zadania :)

5
s.adam dnia 2020-04-28 dodał komentarz o tytule: Dobre jedzonko

Ja zawsze jedzenie dla świnki morskiej kupuję w AlleZoo, bo mam tu konto i zgarniam rabaty. Do tego w AlleZoo ta karma jest po prostu najtańsza.

5
Helena dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Dla mnie super

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, jaki pokarm dla świnki morskiej, to odpowiedź znajdzie właśnie tutaj. Szybka przesyłka zgodnie z deklarowanym terminem, super kontakt ze sprzedającym.