Pokarm dla świnki morskiej

Pokarm dla świnki morskiej

Tak samo jak w przypadku człowieka, dla zdrowia i dobrej kondycji naszych zwierząt domowych fundamentalne znaczenie ma odpowiednia dieta. W przypadku niedoboru lub nadmiaru pewnych substancji odżywczych, nasze świnki morskie mogą chorować. Z tego powodu warto zakupić dobrej jakości pokarm dla świnki morskiej. Oszczędności w tej kwestii są jedyni...

Tak samo jak w przypadku człowieka, dla zdrowia i dobrej kondycji naszych zwierząt domowych fundamentalne znaczenie ma odpowiednia dieta. W przypadku niedoboru lub nadmiaru pewnych substancji odżywczych, nasze świnki morskie mogą chorować. Z tego powodu warto zakupić dobrej jakości pokarm dla świnki morskiej. Oszczędności w tej kwestii są jedynie pozorne - mogą prowadzić do chorób i powikłań, przez co wydamy o wiele więcej pieniędzy później na weterynarza i przysporzymy naszemu zwierzęciu niepotrzebnych cierpień.

Wybieramy odpowiedni pokarm dla świnki morskiej

Dieta dla naszej świnki morskiej powinna być przede wszystkim odpowiednio zbilansowana. Głównym jej składnikiem warto uczynić dobrej jakości siano. Dzięki temu będzie ona miała odpowiednią ilość błonnika oraz długie, mocne zęby. Świnki morskie to zwierzęta roślinożerne, o delikatnym układzie pokarmowym. Nie trawią białka zwierzęcego ani laktozy. Ważnym elementem ich diety należy uczynić różnego rodzaju warzywa, jako smakołyk od czasu do czasu warto dodawać owoce.

Pokarm dla świnki morskiej w ofercie Allezoo

W ofercie sklepu Allezoo znajdą Państwo najwyższej jakości pokarm dla świnek morskich, od renomowanych producentów. Oferujemy gotowe mieszanki, dzięki którym będą mieli Państwo pewność, że Państwa świnka odżywia się w sposób zdrowy, zbilansowany, jej pożywienie jest bogate w składniki mineralne i witaminy.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów