KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Transporter dla ptaków

Aktywne filtry

Bezpieczny transporter dla ptaków

Wybierasz się w podróż i chcesz zabrać ze sobą swojego zwierzaka? Wybierz bezpieczny transporter dla ptaków, dzięki któremu bez problemu weźmiesz swojego przyjaciela nawet w długą podróż. Takie akcesorium może przydać się nawet w najmniej oczekiwanym momencie, na przykład, gdy nagle będziesz musiał zabrać swojego zwierzaka do weterynarza – przewiezienie ptaka w pudełku może okazać się dla niego zbyt stresujące, a nawet niebezpieczne.

Proponowany przez nas transporter dla ptaków jest skonstruowany w taki sposób, by był wygodny i dla zwierzęcia, i właściciela. Funkcjonalny uchwyt umożliwia swobodne przenoszenie i stałą kontrolę nad transporterem, a odpowiednio dobrany materiał z siateczką przykłada się do lepszej cyrkulacji powietrza. Nigdzie nie znajdziesz tak dobrego transportera, jak u nas – zadbaliśmy o dobór najlepszych produktów, zadowalających nawet najbardziej wymagających Klientów.

Transporter dla ptaków z Allezoo

Transporter dla ptaków nie jest łatwym wyborem. W końcu trzeba odpowiednio dopasować go do swojego zwierzęcia, a jak wiadomo, każde stworzenie jest od siebie diametralnie różne. Po pierwsze musisz zwrócić uwagę na rozmiar transportera. Najważniejsze jest to, żeby nie był za mały, w przeciwnym razie może powodować zbyt duży dyskomfort u ptaka, co z pewnością ma negatywny wpływ na jego zdrowie i samopoczucie.

Kolejną rzeczą, o której musisz pamiętać, to odpowiedni materiał, z którego został wykonany transporter dla ptaków – od niego zależeć będzie, czy wewnątrz pojemnika będzie można swobodnie oddychać. Źle dobrany materiał w skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do śmierci zwierzaka. Wybierz transporter dla ptaków od Allezoo i ciesz się wysoką jakością produktu!

Opinie

5
Dawid96 dnia 2019-12-18 dodał komentarz o tytule: Przyda się na pewno

Nie spodziewałem się, że transporter dla ptaków będzie mi potrzebny, dopóki nie musiałem się przeprowadzić. Sprawdził się świetnie. Ptak nie był zestresowany!

5
Julita dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Udany zakup transportówki

Dobra transportówka dla papug musi być przede wszystkim bezpieczna. W ofercie AlleZoo co prawda znalazłam tylko jeden produkt, ale jak najbardziej jest on godny uwagi. Już 3 razy byliśmy w podróży (niestety tylko u weterynarza), więc utwierdziliśmy się w przekonaniu, że zakup był trafiony.

5
angelikazawislan dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Dobry produkt

Potrzebne mi były transportówki dla papug. Wybór nie jest duży, ale nigdzie nie znalazłem lepszej transportówki. Dla mnie super!

5
Sobczak dnia 2020-06-13 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się

U mnie transportówka dla ptaków idzie w ruch bardzo rzadko, ale jak trzeba to mam ją w zanadrzu.

5
Iga dnia 2020-08-12 dodał komentarz o tytule: Nam pasuje - solidne wykonanie

Bezpieczne transportówki dla ptaków to podstawa, ptakom nie może stać się krzywda w drodze do weterynarza. Jestem zadowolona z zakupu i jak najbardziej polecam.

5
Torebczynska dnia 2020-09-01 dodał komentarz o tytule: Dobry zakup

Trixie transporter dla ptaków okazał się naprawdę wygodny - ptaki bez problemu mogą być przewożone dłuższą trasą. Transporter zdecydowanie wart swojej ceny.