KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Kulki dla ryb stawowych

Aktywne filtry

KULKI MIX dla ryb w stawie

KULKI MIX dla ryb w stawie

113,79 zł
Wybierz
Wybierz
x
(4)
do 24h

Opinie

5
Piotr dnia 2019-11-19 dodał komentarz o tytule: Kulki dla ryb do stawu

Szukałem jedzenia dla stawowych rybek i wpadłem na AlleZoo. Wypróbowałem kulki do ryb stawowych i na pewno wrócę po większą paczkę :)

5
Zdzisław dnia 2020-01-31 dodał komentarz o tytule: Odpowiedni pokarm dla ryb

W ofercie znalazłem kulki proteinowe dla ryb. Kupiłem od razu większe opakowanie, więc kulki starczą na długo. Dobry skład i pokarm pełen witamin

5
Czarek_96 dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Pokarm się sprawdza

W AlleZoo znalazłem kulki dla ryb do stawu. Myślę, że posmakują także rybom z oczka wodnego. Mam nadzieję, że nie ma zastrzeżeń

5
brajan.z dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Prawdziwa okazja

Potrzebne mi były kulki dla ryb do stawu. W ofercie znalazłem granulki i muszę przyznać, że przekonaliście mnie! Granulki sprawdzają się bardzo dobrze. Polecam!

Pożywne kulki dla rybek stawowych w ofercie Allezoo

W naszej ofercie znajdziesz kulki dla ryb stawowych, które zapewnią kompleksowe zaspokojenie potrzeb żywieniowych Twoich ryb. Kulki unoszące się na powierzchni wody umożliwiają łatwą kontrolę ilości podawanej karmy. Możesz precyzyjnie dostosować ilość, aby zapewnić swoim rybom kompletną i zrównoważoną dietę. Ponadto, kuleczki pływające na wodzie stanowią dla ryb ciekawą atrakcję, która zachęca je do jedzenia. To nie tylko smaczna, ale także stymulująca forma karmy. Co ważne, kulki, które unoszą się na wodzie, są przez ryby doskonale widziane, dzięki czemu pokarm nie zmarnuje się i nie będzie gromadził się na dnie stawu lub oczka wodnego.

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swoich ryb stawowych dzięki naszym kulkom. Dostarczając im wysokiej jakości, zrównoważony pokarm, zapewnisz im optymalne żywienie, które przełoży się na ich zdrowy rozwój i piękne wybarwienie. W naszej ofercie znajdziesz pokarm, który sprawdzi się w przypadku większości rybek stawowych. 

Kulki dla ryb – zamawiaj online w sklepie zoologicznym Allezoo

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz nasze kulki dla ryb stawowych. To pełnowartościowy pokarm. Zamów kule dla ryb stawowych już dziś i zapewnij swoim rybom to, czego potrzebują do zdrowego i aktywnego życia.