Obroże na pchły i kleszcze dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 63 elementów
Obroże na pchły i kleszcze dla psa

Obroże na pchły i kleszcze dla psa – skuteczne działanie na co dzień


Zauważyłeś, że Twój pies częściej się drapie? A może chciałbyś ochronić Twojego czworonoga przed insektami? Wybierz preparat, który odpowiada Twoich preferencjom co do aplikacji oraz najlepiej ochroni Twojego czworonoga przed insektami. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne dla czworonogów obroże na pchły i kleszcze dla psa, które doskonale ochronią Twojego psa przed pchłami, kleszczami, meszkami i komarami. Powolne uwalnianie składników z obroży sprawia, że może ona być stosowana od 2 do 3 miesięcy (w zależności od użytych składników czynnych). Zmoczenie obroży nie zmniejsza jej skuteczności, dlatego obroża nie wymaga zdejmowania jej podczas deszczu czy innego kontaktu zwierzęcia z wodą.

Obroże na pchły i kleszcze ochronią Twojego psa przed insektami


W naszej ofercie znaleźć możesz obroże na pchły i kleszcze dla psa w różnych rozmiarach, dostosowane do psów różnych ras oraz wielkości. Polecamy także biologiczną obrożę insektobójczą i pielęgnacyjną, obroże bezzapachowe oraz o łagodnym, przyjaznym dla psa zapachu. Efekt działania obroży na pchły i kleszcze dla psa jest widoczny już od 48 godzin po założeniu.


Znajdziesz u nas obroże w różnych kolorach, a także ozdobne obroże przeciwpchelne dla małych oraz dużych psów. Posiadamy dedykowane obroże dla szczeniąt, psów małych, średnich oraz dużych.

UWAGA!

Obroże na pchły i kleszcze dla psa nie są przeznaczone dla kotów, szczeniąt poniżej 3. miesiąca życia, zwierząt chorych oraz w trakcie rekonwalescencji.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Obroże na pchły i kleszcze dla psa
5
Zofia Jasińska dnia 2019-09-16 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór!
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałam obrożę na kleszcze dla mojego psa, bo wolę zapobiegać niż leczyć. Obroża sprawdza się świetnie i psu nie przeszkadza. Wybrałam obrożę zapachową i nie żałuję!

5
Izka dnia 2019-12-22 dodał komentarz o tytule: Dobra obroża
Opinia zweryfikowana zakupem

Szukałam czegoś, co ochroni mojego psiaka przed kleszczami i pchłami i znalazłam! Obroża przeciwpchelna dla psa to dobry wybór i świetne zabezpieczenie

5
Andrzej Socha dnia 2020-02-05 dodał komentarz o tytule: Sprawdzony produkt
Opinia zweryfikowana zakupem

Obroża na kleszcze dla psa, którą wybrałem sprawdza się bardzo dobrze. Pies szybko się do niej przyzwyczaił, więc możemy już biegać po lesie!

5
gała.s dnia 2020-03-02 dodał komentarz o tytule: Super wybór!
Opinia zweryfikowana zakupem

Lubię długie spacery po lesie z moim Fafikiem, ale bałam się o kleszcze. W AlleZoo znalazłam produkt, dzięki któremu spacery są o wiele bardziej bezpieczne - obroża dla psa na kleszcze. Super wybór!

5
olszewski dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Obroża na pchły
Opinia zweryfikowana zakupem

Obroża na pchły to dużo bardziej efektywny wybór niż inne preparaty przeciwinsektowe. Mój pies nie złapał jeszcze kleszcza odkąd ją nosi!