Obroże na pchły i kleszcze dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów
Obroże na pchły i kleszcze dla psa

Obroże na pchły i kleszcze dla psa – skuteczne działanie na co dzień


Zauważyłeś, że Twój pies częściej się drapie? A może chciałbyś ochronić Twojego czworonoga przed insektami? Wybierz preparat, który odpowiada Twoich preferencjom co do aplikacji oraz najlepiej ochroni Twojego czworonoga przed insektami. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne dla czworonogów obroże na pchły i kleszcze dla psa, które doskonale ochronią Twojego psa przed pchłami, kleszczami, meszkami i komarami. Powolne uwalnianie składników z obroży sprawia, że może ona być stosowana od 2 do 3 miesięcy (w zależności od użytych składników czynnych). Zmoczenie obroży nie zmniejsza jej skuteczności, dlatego obroża nie wymaga zdejmowania jej podczas deszczu czy innego kontaktu zwierzęcia z wodą.

Obroże na pchły i kleszcze ochronią Twojego psa przed insektami


W naszej ofercie znaleźć możesz obroże na pchły i kleszcze dla psa w różnych rozmiarach, dostosowane do psów różnych ras oraz wielkości. Polecamy także biologiczną obrożę insektobójczą i pielęgnacyjną, obroże bezzapachowe oraz o łagodnym, przyjaznym dla psa zapachu. Efekt działania obroży na pchły i kleszcze dla psa jest widoczny już od 48 godzin po założeniu.


Znajdziesz u nas obroże w różnych kolorach, a także ozdobne obroże przeciwpchelne dla małych oraz dużych psów. Posiadamy dedykowane obroże dla szczeniąt, psów małych, średnich oraz dużych.

UWAGA!

Obroże na pchły i kleszcze dla psa nie są przeznaczone dla kotów, szczeniąt poniżej 3. miesiąca życia, zwierząt chorych oraz w trakcie rekonwalescencji.