Pokarm dla szynszyli

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 41 elementów
Pokarm dla szynszyli

Najlepszy pokarm dla szynszyli

Szynszyle to zwierzęta roślinożerne i warto o tym pamiętać, wybierając odpowiedni pokarm dla tego zwierzęcia. W warunkach naturalnych żywią się one różnego rodzaju trawami, ziołami, drobnymi owocami, młodymi pędami oraz korą krzewów i drzew, dlatego podobny pokarm należałoby im zapewnić w warunkach domowych. Zwierzęta hodowlane są w pełni uzależnione od człowieka, dlatego też należy dostarczyć swojemu pupilowi jak najbardziej urozmaicone pożywienie. Najlepszym pokarmem dla szynszyli domowych jest karma sucha.

Pokarm dla szynszyli – który wybrać?

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdują się mieszanki dla szynszyli oraz granulaty, które dostarczają składniki pokarmowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Im lepszej jakości jest pokarm dla szynszyli, tym bardziej spełnia wymogi żywieniowe tych gryzoni. Pamiętaj, że od rodzaju diety Twojego ulubieńca będzie zależało jego zdrowie, samopoczucie, a nawet długość życia. Karma dla szynszyli powinna zatem dostarczać optymalną ilość energii, witamin i minerałów oraz uwzględniać szczególną wrażliwość układu pokarmowego tego zwierzęcia. Warto wybrać sprawdzoną, gotową mieszankę i zaoszczędzić przy tym czas, otrzymując pewny, gotowy produkt przygotowany przez ekspertów.

W naszej ofercie znajdziesz pokarmy premium w rożnych smakach, a także granulaty, karmy i przysmaki odpowiednie dla szynszyli zaspokajające wszystkie potrzeby żywieniowe tych małych zwierząt. Warto także zdecydować się na karmy bogate w tymotkę, która poprawia procesy trawienne szynszyli oraz wzmacniający organizm kompleks witamin.

Rated 4.8 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Pokarm dla szynszyli
4
Kinga dnia 2019-11-06 dodał komentarz o tytule: Kupuję od dawna!
Opinia zweryfikowana zakupem

Jeżeli chodzi o pokarm dla szynszyli, to już od dawna zaufanie mam tylko do AlleZoo. Z nimi zawsze wiem, że moje szynszyle jedzą zdrowo i smacznie :)

5
Małgosia dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Uwielbiam robić tutaj zakupy!
Opinia zweryfikowana zakupem

Pokarm dla szynszyla kupuję już tylko w AlleZoo. Wcześniej nie miało to dla mnie znaczenia, ale teraz mój Boguś jest już stary i wrażliwy, musi jeść zdrowo i lekko.

5
Lucian dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Najlepszy wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Jeżeli interesują Was karmy dla szynszyli, to śmiało polecam AlleZoo. To zdecydowanie najlepsze miejsce żeby zadbać o gryzonie.

5
kOSMALA dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Doceniam szeroki wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Potrzebna mi była na szybko karma dla szynszyli 25 kg, ale nie spodziewałam się, że w AlleZoo znajdę akurat to, czego szukałam. Jestem naprawdę zadowolona i mam nadzieję, że karma przyjdzie do mnie w nienaruszonym stanie :) Pozdrawiam całą załogę sklepu.

5
Paweł dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Kupiłem karmę
Opinia zweryfikowana zakupem

Stosunkowo niedroga jest ta karma dla szynszyli. Może wygląda niepozornie, ale skład jest naprawdę dobry. Dlatego też nie widzę sensu kupowania karmy w sklepach, gdzie za taką samą cenę dostaje się gorszy produkt.

 • pokarm dla szynszyli
 • karma dla szynszyli 25 kg
 • pokarm dla szynszyla
 • karma dla szynszyli
 • karmy dla szynszyli
 • najlepsza karma dla szynszyli
 • jedzenie dla szynszyli
 • jedzenie dla szynszyla
 • szynszyla pokarm
 • szynszyle pokarm
 • przysmaki dla szynszyli
 • przysmaki szynszyli