KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Ochrona łap kota

Aktywne filtry

Ochrona łap kota to wspólny wysiłek – zadbaj o zdrowie swojego pupila

Zapewne niewielu właścicieli kotów o tym wie, ale zwierzęta te są palcochodne. Znaczy to tyle, że – w przeciwieństwie do ludzi – nie opierają chodu na całej stopie, tylko na palcach. Pomagają im w tym miękkie, ale bardzo silne poduszeczki. Mimo tego, że niepozorne poduszki są wytrzymałe i chronią przed szkodliwym działaniem trudnego terenu, to warto wspomóc łapy wychodzącego pupila. Ochrona łap kota to obowiązek każdego właściciela małego łowcy. Pomogą Ci w tym preparaty z oferty Allezoo. To produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb kudłatych podopiecznych. Pozwolą nie tylko ochronić poduszeczki w trakcie spacerów, ale też rozmiękczyć powstałe modzele.

Ochrona kocich łap 24 godziny na dobę

Uszkodzenia w czasie spacerów to nie jedyne ryzyko, na jakie narażone są kocie łapki. U kotów, miejscem ujścia potu są właśnie stopy – odpowiednie preparaty pozwolą ograniczyć ilość śladów zostawianych przez mokre poduszeczki. Kiedy Twój pupil drapie w słupek drapaka czy drzewo w ogrodzie, to nie robi tego tylko dla zabawy. Pomiędzy poduszeczkami znajdują się gruczoły, które wydzielają zapach rozpoznawalny tylko dla innych kotów – swojego rodzaju sygnaturę. W czasie wykonywania tej czynności, łapy narażone są na zadrapania i rany. Chcesz im zapobiec? Wybierz odpowiedni preparat – ochrona łap kota sprawi, że Twój zwierzak będzie cieszył się lepszym zdrowiem!

Opinie

5
Michał dnia 2020-03-03 dodał komentarz o tytule: Kupiłem maść dla kota

Mieszkam w domku przed miastem. W ogrodzie mam pełno patyków, niedaleko jest las. Mój kot praktycznie cały czas jest narażony na drobne urazy. Ochrona łap kota zawsze ograniczała się do opatrywania drobnych ran, ale teraz kupiłem maść i regularnie ją używam :)

5
Agnieszka Janowicz dnia 2020-06-24 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się

Preparat dobrze się sprawdza na suche poduszki u kota, np. po spacerze na dworze. Opuszki szybko zostały nawilżone i wyglądają lepiej.

5
slawek55 dnia 2020-06-30 dodał komentarz o tytule: Jest ok

Jak chodzi o zdarte opuszki kota to ten preparat, który kupiłem, świetnie zadziałał. Mój kot wychodzi na dwór i nieraz zdarte sobie opuszki. Preparat naprawdę pomaga :)

5
Jaworowska dnia 2020-07-09 dodał komentarz o tytule: Znalazłam coś dobrego

Zauważyłam chore opuszki u kota, więc poszukałam u Was preparatów do ochrony. Mój kot rzadko wychodzi na dwór, więc nie przywykł do twardej nawierzchni.

5
Oskar dnia 2020-07-14 dodał komentarz o tytule: Zadziałało

Zauważyłem czerwone opuszki u kota, więc kupiłem preparaty chroniące opuszki kota. Poprawiło się niemal od razu. Kociak chodził po podwórku i musiał gdzieś sobie opuszki podrażnić.