Szybka realizacja powraca: 24-48h!

Ochrona łap kota

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Ochrona łap kota

Ochrona łap kota to wspólny wysiłek – zadbaj o zdrowie swojego pupila

Zapewne niewielu właścicieli kotów o tym wie, ale zwierzęta te są palcochodne. Znaczy to tyle, że – w przeciwieństwie do ludzi – nie opierają chodu na całej stopie, tylko na palcach. Pomagają im w tym miękkie, ale bardzo silne poduszeczki. Mimo tego, że niepozorne poduszki są wytrzymałe i chronią przed szkodliwym działaniem trudnego terenu, to warto wspomóc łapy wychodzącego pupila. Ochrona łap kota to obowiązek każdego właściciela małego łowcy. Pomogą Ci w tym preparaty z oferty Allezoo. To produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb kudłatych podopiecznych. Pozwolą nie tylko ochronić poduszeczki w trakcie spacerów, ale też rozmiękczyć powstałe modzele.

Ochrona kocich łap 24 godziny na dobę

Uszkodzenia w czasie spacerów to nie jedyne ryzyko, na jakie narażone są kocie łapki. U kotów, miejscem ujścia potu są właśnie stopy – odpowiednie preparaty pozwolą ograniczyć ilość śladów zostawianych przez mokre poduszeczki. Kiedy Twój pupil drapie w słupek drapaka czy drzewo w ogrodzie, to nie robi tego tylko dla zabawy. Pomiędzy poduszeczkami znajdują się gruczoły, które wydzielają zapach rozpoznawalny tylko dla innych kotów – swojego rodzaju sygnaturę. W czasie wykonywania tej czynności, łapy narażone są na zadrapania i rany. Chcesz im zapobiec? Wybierz odpowiedni preparat – ochrona łap kota sprawi, że Twój zwierzak będzie cieszył się lepszym zdrowiem!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Ochrona łap kota
5
Michał dnia 2020-03-03 dodał komentarz o tytule: Kupiłem maść dla kota
Opinia zweryfikowana zakupem

Mieszkam w domku przed miastem. W ogrodzie mam pełno patyków, niedaleko jest las. Mój kot praktycznie cały czas jest narażony na drobne urazy. Ochrona łap kota zawsze ograniczała się do opatrywania drobnych ran, ale teraz kupiłem maść i regularnie ją używam :)