Drzwiczki dla kota

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Drzwiczki dla kota

  Drzwiczki dla kota – wygoda i swoboda dla Twojego pupila

  Twój kot wychodzi na dwór, a Ty masz dość ciągłego wstawania z kanapy i otwierania mu drzwi? Kot kwadrans miauczy pod drzwiami, a kiedy do nich podejdziesz, jak gdyby nigdy nic odchodzi? Chyba każdy właściciel kota zna ich wredne zachowanie i niezdecydowanie w niektórych kwestiach, szczególnie przechodzenia przez drzwi. Jeśli chcesz pozbyć się kłopotu otwierania kotu drzwi za każdym miauknięciem, to wybierz drzwiczki dla kota, które szybko pozbawią Cię tego kłopotu.

  Drzwiczki dla kota – doskonały gadżet dla leniwych

  W sklepie Alle Zoo znajdziesz drzwiczki dla kota w kolorach: białym, brązowym i szarym, które doskonale dopasują się do Twoich drzwi frontowych. Posiadamy drzwiczki klasyczne oraz te z dwoma i czterema funkcjami. Drzwi z większą ilością funkcji pozwalają na zabezpieczenie mieszkania przed odwiedzinami niechcianych gości, dzięki opcjom całkowitego otwarcia klapy lub jej zamknięcia, oraz pozwalającym tylko na wejście lub wyjście zwierzęcia z domu. Posiadamy także drzwiczki doskonałe do szklanych drzwi oraz takie, które można zamontować bezpośrednio w ścianie. Klapa od drzwiczek jest cicha, także nawet nie usłyszysz, kiedy Twój kot wróci z nocnych wojaży.
  Pamiętaj, aby dostosować wielkość drzwiczek do wielkości Twojego czworonoga. Dla większych kociaków polecamy szczególnie drzwiczki dla kota XL, które pomieszczą każdego kociego łakomczucha.