Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Drzwiczki dla kota

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Drzwiczki dla kota

Drzwiczki dla kota – wygoda i swoboda dla Twojego pupila

Twój kot wychodzi na dwór, a Ty masz dość ciągłego wstawania z kanapy i otwierania mu drzwi? Kot kwadrans miauczy pod drzwiami, a kiedy do nich podejdziesz, jak gdyby nigdy nic odchodzi? Chyba każdy właściciel kota zna ich wredne zachowanie i niezdecydowanie w niektórych kwestiach, szczególnie przechodzenia przez drzwi. Jeśli chcesz pozbyć się kłopotu otwierania kotu drzwi za każdym miauknięciem, to wybierz drzwiczki dla kota, które szybko pozbawią Cię tego kłopotu.

Drzwiczki dla kota – doskonały gadżet dla leniwych

W sklepie Alle Zoo znajdziesz drzwiczki dla kota w kolorach: białym, brązowym i szarym, które doskonale dopasują się do Twoich drzwi frontowych. Posiadamy drzwiczki klasyczne oraz te z dwoma i czterema funkcjami. Drzwi z większą ilością funkcji pozwalają na zabezpieczenie mieszkania przed odwiedzinami niechcianych gości, dzięki opcjom całkowitego otwarcia klapy lub jej zamknięcia, oraz pozwalającym tylko na wejście lub wyjście zwierzęcia z domu. Posiadamy także drzwiczki doskonałe do szklanych drzwi oraz takie, które można zamontować bezpośrednio w ścianie. Klapa od drzwiczek jest cicha, także nawet nie usłyszysz, kiedy Twój kot wróci z nocnych wojaży.
Pamiętaj, aby dostosować wielkość drzwiczek do wielkości Twojego czworonoga. Dla większych kociaków polecamy szczególnie drzwiczki dla kota XL, które pomieszczą każdego kociego łakomczucha.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Drzwiczki dla kota
5
Mirek Mirkiewicz dnia 2019-09-23 dodał komentarz o tytule: Polecam wszystkim kociarzom!
Opinia zweryfikowana zakupem

Drzwiczki dla kota widziałem często na filmach, ale dopiero teraz zdecydowałem się na zakup. Mam kota wychodzącego, który często wychodzi z domu na dłużej, niż powinien. Dzięki drzwiczkom nie muszę na niego czekać do północy, bo sam poradzi sobie wejściem do domu.

5
Kaśka dnia 2020-02-19 dodał komentarz o tytule: Super się sprawdza
Opinia zweryfikowana zakupem

Mam kota wychodzącego (chodzi tylko po podwórku, ale zawsze to coś) i zawsze po krótkim spacerze miauczy pod oknem i drapie. Drzwiczki dla kota rozwiązały wszystkie problemy!