Szanowni Państwo! Z uwagi na dużą liczbę zamówień obecnie czas realizacji zamówienia wynosi do 72h.

Drzwiczki dla kota

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 418 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Drzwiczki dla kota

  Drzwiczki dla kota – wygoda i swoboda dla Twojego pupila

  Twój kot wychodzi na dwór, a Ty masz dość ciągłego wstawania z kanapy i otwierania mu drzwi? Kot kwadrans miauczy pod drzwiami, a kiedy do nich podejdziesz, jak gdyby nigdy nic odchodzi? Chyba każdy właściciel kota zna ich wredne zachowanie i niezdecydowanie w niektórych kwestiach, szczególnie przechodzenia przez drzwi. Jeśli chcesz pozbyć się kłopotu otwierania kotu drzwi za każdym miauknięciem, to wybierz drzwiczki dla kota, które szybko pozbawią Cię tego kłopotu.

  Drzwiczki dla kota – doskonały gadżet dla leniwych

  W sklepie Alle Zoo znajdziesz drzwiczki dla kota w kolorach: białym, brązowym i szarym, które doskonale dopasują się do Twoich drzwi frontowych. Posiadamy drzwiczki klasyczne oraz te z dwoma i czterema funkcjami. Drzwi z większą ilością funkcji pozwalają na zabezpieczenie mieszkania przed odwiedzinami niechcianych gości, dzięki opcjom całkowitego otwarcia klapy lub jej zamknięcia, oraz pozwalającym tylko na wejście lub wyjście zwierzęcia z domu. Posiadamy także drzwiczki doskonałe do szklanych drzwi oraz takie, które można zamontować bezpośrednio w ścianie. Klapa od drzwiczek jest cicha, także nawet nie usłyszysz, kiedy Twój kot wróci z nocnych wojaży.
  Pamiętaj, aby dostosować wielkość drzwiczek do wielkości Twojego czworonoga. Dla większych kociaków polecamy szczególnie drzwiczki dla kota XL, które pomieszczą każdego kociego łakomczucha.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Drzwiczki dla kota
  5
  Mirek Mirkiewicz dnia 2019-09-23 dodał komentarz o tytule: Polecam wszystkim kociarzom!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Drzwiczki dla kota widziałem często na filmach, ale dopiero teraz zdecydowałem się na zakup. Mam kota wychodzącego, który często wychodzi z domu na dłużej, niż powinien. Dzięki drzwiczkom nie muszę na niego czekać do północy, bo sam poradzi sobie wejściem do domu.

  5
  Kaśka dnia 2020-02-19 dodał komentarz o tytule: Super się sprawdza
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Mam kota wychodzącego (chodzi tylko po podwórku, ale zawsze to coś) i zawsze po krótkim spacerze miauczy pod oknem i drapie. Drzwiczki dla kota rozwiązały wszystkie problemy!

  5
  Lucjan.99 dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Drzwi z klapką
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Dzisiaj rano zamontowałem drzwi z klapką dla kota. Bałem się, że będzie z tym dużo więcej pracy, ale jakoś się udało - drzwiczki póki co sprawdzają się bez zarzutu, tylko muszę jeszcze przekonać do nich kota :)

  5
  Franek dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Idealne rozwiązanie
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Razem z żoną postanowiliśmy zamontować drzwiczki dla kota do łazienki. To naprawdę nie jest trudne. Myślałem na początku, że będę musiał poprosić kogoś o pomoc, ale poszło gładko.

  5
  t_marcin dnia 2020-04-18 dodał komentarz o tytule: Kupiłem drzwi
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zamontowałem dzisiaj drzwiczki dla kotów, które kupiłem tutaj kilka dni temu. Sprawdzają się bardzo dobrze, a montaż poszedł bezproblemowo!