Drapak tekturowy

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Drapak tekturowy

Drapak tekturowy, bo koty uwielbiają kartony!

Nigdy wcześniej nie kupowałeś drapaka dla Twojego kota i nie wiesz, czy się do niego przyzwyczai? Nie chcesz ryzykować zakupu dużego i drogiego drapaka, który może nie spodobać się Twojemu wymagającemu mruczkowi? Wybierz drapak tekturowy! Dlaczego? To dużo tańsza alternatywa zwykłych, drewnianych drapaków, a poza tym zajmuje bardzo mało miejsca. Drapak tekturowy jest doskonały także dla kociąt, aby już od pierwszych dni przyzwyczajać je do używania drapaka.

Tekturowy drapak dla kota – czy warto?

Jeśli obawiasz się, że Twój kot może nie polubić drapaka, wybierz ten z kocimiętką. Koty bardzo lubią to zioło, które szybko przekona je, że drapak to dużo lepszy wybór na ostrzenie pazurów niż Twoje fotele czy kanapy. Drapaki tekturowe wykonane są z bezpiecznych dla kota, ekologicznych materiałów. Do tego drapaki wykonane z kartonu są bardzo lekkie i można je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce.

Dlaczego tektura? Nie od dziś wiadomo, że koty uwielbiają kartony. Lubią siedzieć w nich, wylegiwać się oraz bawić i to niezależnie, czy w kartonie mają miejsce na trzy kolejne koty, czy mogą w nim zmieścić zaledwie 3 łapki. Karton kojarzy się kotu bardzo dobrze, dlatego szybciej zaakceptuje drapak ze znanego mu materiału, niż nawet najbardziej miękki drapak z wygodnym legowiskiem.

Znajdziesz u nas drapaki tekturowe w różnych rozmiarach, a także kształtach. Polecamy także drapaki w kształcie rybki, które nie tylko zajmą Twojego kociaka na wiele godzin, ale także będą ładnie wyglądały w Twoim salonie czy pokoju dziennym. W naszej ofercie znajdziesz małe drapaki tekturowe doskonałe dla kociąt oraz większe modele dla starszych kanapowców.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Drapak tekturowy
5
Łosiak dnia 2019-11-14 dodał komentarz o tytule: Świetny!
Opinia zweryfikowana zakupem

W każdym domu powinny być drapaki dla kota! Z tektury rzecz jasna, bo koty (przynajmniej moje) mogłyby spędzać w kartonie cały dzień! :) Fajna propozycja, widać, że sprawia kotom masę frajdy.

5
Krzysztof Baranowski dnia 2020-01-21 dodał komentarz o tytule: Najlepszy drapak!
Opinia zweryfikowana zakupem

Miałem w domu już wiele różnych, ale drapak kartonowy dla kota wygrywa z każdym innym. Tektura chyba działa jak magnes na koty :) sam już nie wiem, co robi im taką różnicę, ale to naprawdę działa!

5
kasia dnia 2020-01-22 dodał komentarz o tytule: Polecam każdemu
Opinia zweryfikowana zakupem

Świetny drapak tekturowy. Wygląda naprawdę dobrze, a mój kot go po prostu uwielbia! Coś w tym jest, koty naprawdę uwielbiają kartony!

5
Radosław dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Lepszy niż myślałem
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie spodziewałem się, że drapak kartonowy sprawdzi się tak dobrze. Wcale się tak nie sypie, jak myślałem!

5
Zuzanna Jabłońska dnia 2020-05-10 dodał komentarz o tytule: Nowy drapak
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłam drapak tekturowy dla kota. Zamówienie trafiło do mnie jeszcze tego samego tygodnia, wszystko było dobrze zapakowane i w pełni sprawne. Sam drapak dokładnie taki, jak w opisie. Daję 5 gwiazdek.

 • drapak tekturowy
 • drapak tekturowy dla kota
 • tekturowe drapaki dla kotów
 • tekturowy drapak dla kota
 • drapaki tekturowe dla kota
 • drapak tekturowy duży
 • drapak tekturowy opinie
 • drapak kartonowy z kocimiętka
 • drapaki kartonowe dla kota
 • drapaki dla kota z tektury
 • drapak kartonowy dla kota
 • drapak kartonowy