Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Silikon akwarystyczny

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Silikon akwarystyczny

  Silikon akwarystyczny pomoże w każdej nagłej sytuacji!

  Silikon akwarystyczny to jednoskładnikowa pasta, która utwardza się w temperaturze pokojowej pod wpływem wilgoci z powietrza. Silikon jest niezbędny dla każdego zapalonego akwarysty oraz terrarysty, ponieważ pozwala w szybki sposób uszczelnić szyby oraz sprawdza się doskonale w przypadku elementów zanurzonych w cieczy. Silikon dzięki dołączonej końcówce jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Preparat jest nieszkodliwy dla roślin, zwierząt oraz nie wchodzi w reakcje ze słoną oraz słodką wodą.

  Silikon akwarystyczny – niezbędne akcesorium w zestawie każdego akwarysty i terrarysty?

  Sposób użycia silikonu akwarystycznego jest dziecinnie prosty i każdy sobie z nim poradzi. Silikon należy zawsze nakładać na czyste oraz osuszone powierzchnie. Następnie silikon należy rozprowadzić i wygładzić za pomocą narzędzia zwilżonego w wodze z dodatkiem mydła. Silikon doskonale nadaje się do uszczelniania oraz montażu akwariów oraz terrariów, uszczelniania okien, konstrukcji szklanych oraz elementów zanurzonych w cieczy. Sprawdzi się także do naprawy elementów wyposażenia akwariów i terrariów (np. filtrów, karmidełek, grzałek). Silikon jest także elektroizolacyjny i nadaje się do przyklejania ozdób i dekoracji do wnętrza akwariów i terrariów. Należy pamiętać tylko, że przed umieszczeniem w wodzie, elementy należy dokładnie wypłukać.


  W naszej ofercie znajdziesz silikon akwarystyczny w dwóch kolorach: czarny oraz przezroczysty.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Silikon akwarystyczny
  5
  Agata dnia 2019-10-03 dodał komentarz o tytule: Dobry produkt od lat
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zamówiłam silikon akwarystyczny, bo bałam się, że moje stare akwarium będzie nieszczelne (musiałam oddzielić małe rybki). Silikon jest łatwy w użyciu i świetnie się sprawdza.

  5
  Robert dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Duży wybór wyposażenia
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Ja zawsze kupuję ten silikon akwarystyczny. Sklep przejrzysty i dobrze wyposażony. Dzięki!

  5
  paulina.zielona dnia 2020-06-13 dodał komentarz o tytule: Dobry jakościowo produkt
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Silikon akwariowy z AlleZoo u nas sprawdził się dobrze, wszystko super uszczelnił i nie ciągnął się przy nakładaniu, tak jak inne. Dzięki za szybką przesyłkę, bo dzięki temu już w tym tygodniu udało nam się naprawić usterkę.

  5
  Baśka dnia 2020-06-22 dodał komentarz o tytule: Silikon super się sprawdza
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Wiedziałam, że w AlleZoo znajdę świetny silikon akwarystyczny - cena też nie jest wygórowana więc można od razu zamówić. Doceniam, że sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

  5
  Paulusia dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: Zakupy w AlleZoo to przyjemność
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Postanowiłam zainwestować w wysokiej jakości silikon. Akwarium musi być szczelne i dobrze się prezentować, dlatego wiedziałam, że takie zakupy będę musiała zrobić właśnie w AlleZoo.