KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Silikon akwarystyczny

Aktywne filtry

Silikon akwarystyczny pomoże w każdej nagłej sytuacji!

Silikon akwarystyczny to jednoskładnikowa pasta, która utwardza się w temperaturze pokojowej pod wpływem wilgoci z powietrza. Silikon jest niezbędny dla każdego zapalonego akwarysty oraz terrarysty, ponieważ pozwala w szybki sposób uszczelnić szyby oraz sprawdza się doskonale w przypadku elementów zanurzonych w cieczy. Silikon dzięki dołączonej końcówce jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Preparat jest nieszkodliwy dla roślin, zwierząt oraz nie wchodzi w reakcje ze słoną oraz słodką wodą.

Silikon akwarystyczny – niezbędne akcesorium w zestawie każdego akwarysty i terrarysty?

Sposób użycia silikonu akwarystycznego jest dziecinnie prosty i każdy sobie z nim poradzi. Silikon należy zawsze nakładać na czyste oraz osuszone powierzchnie. Następnie silikon należy rozprowadzić i wygładzić za pomocą narzędzia zwilżonego w wodze z dodatkiem mydła. Silikon doskonale nadaje się do uszczelniania oraz montażu akwariów oraz terrariów, uszczelniania okien, konstrukcji szklanych oraz elementów zanurzonych w cieczy. Sprawdzi się także do naprawy elementów wyposażenia akwariów i terrariów (np. filtrów, karmidełek, grzałek). Silikon jest także elektroizolacyjny i nadaje się do przyklejania ozdób i dekoracji do wnętrza akwariów i terrariów. Należy pamiętać tylko, że przed umieszczeniem w wodzie, elementy należy dokładnie wypłukać.


W naszej ofercie znajdziesz silikon akwarystyczny w dwóch kolorach: czarny oraz przezroczysty.

Opinie

5
Agata dnia 2019-10-03 dodał komentarz o tytule: Dobry produkt od lat

Zamówiłam silikon akwarystyczny, bo bałam się, że moje stare akwarium będzie nieszczelne (musiałam oddzielić małe rybki). Silikon jest łatwy w użyciu i świetnie się sprawdza.

5
Robert dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Duży wybór wyposażenia

Ja zawsze kupuję ten silikon akwarystyczny. Sklep przejrzysty i dobrze wyposażony. Dzięki!

5
paulina.zielona dnia 2020-06-13 dodał komentarz o tytule: Dobry jakościowo produkt

Silikon akwariowy z AlleZoo u nas sprawdził się dobrze, wszystko super uszczelnił i nie ciągnął się przy nakładaniu, tak jak inne. Dzięki za szybką przesyłkę, bo dzięki temu już w tym tygodniu udało nam się naprawić usterkę.

5
Baśka dnia 2020-06-22 dodał komentarz o tytule: Silikon super się sprawdza

Wiedziałam, że w AlleZoo znajdę świetny silikon akwarystyczny - cena też nie jest wygórowana więc można od razu zamówić. Doceniam, że sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

5
Paulusia dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: Zakupy w AlleZoo to przyjemność

Postanowiłam zainwestować w wysokiej jakości silikon. Akwarium musi być szczelne i dobrze się prezentować, dlatego wiedziałam, że takie zakupy będę musiała zrobić właśnie w AlleZoo.