Nożyczki do strzyżenia psa

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Nożyczki do strzyżenia psa

Nożyczki do strzyżenia psa – niezbędnik w domu każdego czworonoga

W żadnym psim domu nie może zabraknąć gadżetów do pielęgnacji czworonoga. Pomagają one zadbać o sierść czworonoga, aby zawsze była ona lśniąca, przystrzyżona i odpowiednio rozczesana. Jednym z niezbędnych akcesoriów każdego właściciela są nożyczki do strzyżenia psa. Przydadzą się zarówno opiekunom psów krótkowłosych, jak i długowłosych. Doskonale sprawdzą się do podcięcia sierści na łapach zwierzęcia oraz kosmków opadających i podrażniających oczy. Szczególnie w przypadku, kiedy Twój pies ma dłuższą fryzurę w okolicach oczu, zabiegi pielęgnacyjne przy pomocy nożyczek są niezbędne. Nożyczki pomogą także pozbyć się splątanej czy sfilcowanej sierści czworonoga.

W naszej ofercie znaleźć można również nożyce do cieniowania sierści. Doskonale sprawdzą się one do cieniowania sierści Twojego czworonoga po strzyżeniu. Sprawdzają się w przypadku nawet grubszej sierści i są niezastąpione w domu każdego psiaka.

Nożyczki do strzyżenia psa do sierści krótkiej i długiej

Polecamy również dedykowane nożyczki do pielęgnacji sierści na łapach i pysku psa. Narzędzia te posiadają specjalnie zaokrągloną końcówkę, która chroni zwierzę przed skaleczeniami podczas strzyżenia. Nożyczki zabezpieczają psa przed skaleczeniem nawet, jeśli Twój psiak nie przepada za zabiegami fryzjerskimi. Nożyczki z oferty Alle Zoo wykonane są tak, aby były wygodne dla właściciela i bezpieczne dla czworonoga.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Nożyczki do strzyżenia psa
5
o.Paweł dnia 2019-10-08 dodał komentarz o tytule: Warto kupić takie nożyczki!
Opinia zweryfikowana zakupem

W końcu mogę należycie zadbać o Lili. Nożyczki do strzyżenia psów to sprzęt, który zadowoli każdego opiekuna!