Ochrona łap psa

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Ochrona łap psa

Ochrona łap psa. Jak o nią zadbać?

Ochrona psich łap to temat bardzo ważny, szczególnie dla właścicieli posiadających wrażliwe czworonogi. Aby zadbać o nią, wybierz preparat pielęgnacyjny, który doskonale nawilży i odżywi psie łapki. Środek ten polecany jest do codziennego stosowania, ale warto używać go szczególnie zimą, kiedy psie kończyny narażone są na odmrożenia i szkodliwy wpływ soli sypanej na drogę i chodniki. Sprawdzają się także podczas letnich spacerów, szczególnie w terenie górzystym, kiedy pies może poranić się ostrymi fragmentami kamieni i skał. Preparaty nadają się doskonale do nawilżenia łap oraz rozmiękczania modzeli. Warto wybrać produkty bogate w naturalne składniki, takie jak chroniący przed podrażnieniami olej parafinowy, natłuszczająca i nawilżająca gliceryna oraz wygładzający oraz pielęgnujący ekstrakt z nagietka.

Ochrona łap psa. Jakie preparaty wybrać?

Aby w pełni zadbać o ochronę psich łap, wybierz także specjalne skarpetki i buty, które doskonale sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym. Antypoślizgowe skarpetki to doskonała ochrona łap psa przed zimnem i nierównym, ostrym podłożem. Buty dla psa doskonale nadają się dla właścicieli, którzy często spacerują z psem w trudnym środowisku, np. las czy góry. Buty zmniejszają ryzyko infekcji oraz wspomagają leczenie istniejących już zadrapań i ran na psich łapkach. Psy mogą na początku nie chcieć nosić butów ani skarpetek, ale dzięki smakołykom i przekąskom mogą się szybko przekonać.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Ochrona łap psa
5
Sylwester dnia 2019-09-11 dodał komentarz o tytule: Świetna maść
Opinia zweryfikowana zakupem

Mój piesek jest bardzo wrażliwy, zwłaszcza odkąd skończył 10 lat. Ochrona łap psa to priorytet. Już dawno kupiłem skarpetki, ale tam maść jest po prostu genialna!