KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Ochrona łap psa

Aktywne filtry

Ochrona łap psa. Jak o nią zadbać?

Ochrona psich łap to temat bardzo ważny, szczególnie dla właścicieli posiadających wrażliwe czworonogi. Aby zadbać o nią, wybierz preparat pielęgnacyjny, który doskonale nawilży i odżywi psie łapki. Środek ten polecany jest do codziennego stosowania, ale warto używać go szczególnie zimą, kiedy psie kończyny narażone są na odmrożenia i szkodliwy wpływ soli sypanej na drogę i chodniki. Sprawdzają się także podczas letnich spacerów, szczególnie w terenie górzystym, kiedy pies może poranić się ostrymi fragmentami kamieni i skał. Preparaty nadają się doskonale do nawilżenia łap oraz rozmiękczania modzeli. Warto wybrać produkty bogate w naturalne składniki, takie jak chroniący przed podrażnieniami olej parafinowy, natłuszczająca i nawilżająca gliceryna oraz wygładzający oraz pielęgnujący ekstrakt z nagietka.

Ochrona łap psa. Jakie preparaty wybrać?

Aby w pełni zadbać o ochronę psich łap, wybierz także specjalne skarpetki i buty, które doskonale sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym. Antypoślizgowe skarpetki to doskonała ochrona łap psa przed zimnem i nierównym, ostrym podłożem. Buty dla psa doskonale nadają się dla właścicieli, którzy często spacerują z psem w trudnym środowisku, np. las czy góry. Buty zmniejszają ryzyko infekcji oraz wspomagają leczenie istniejących już zadrapań i ran na psich łapkach. Psy mogą na początku nie chcieć nosić butów ani skarpetek, ale dzięki smakołykom i przekąskom mogą się szybko przekonać.

Opinie

5
Sylwester dnia 2019-09-11 dodał komentarz o tytule: Świetna maść

Mój piesek jest bardzo wrażliwy, zwłaszcza odkąd skończył 10 lat. Ochrona łap psa to priorytet. Już dawno kupiłem skarpetki, ale tam maść jest po prostu genialna!

5
Natalia Czerwińska dnia 2019-12-22 dodał komentarz o tytule: Warto tutaj kupować

Ochrona psich łap to obowiązek każdego właściciela czworonogów! Tutaj można kupić buciki, skarpetki , a nawet smarowidła! Wszystko, co potrzebne w jednym miejscu!

5
sławomir dnia 2020-02-12 dodał komentarz o tytule: Jestem zadowolony

Ochrona łap psa zimą jest konieczna, jeżeli zależy wam na zdrowiu pieska. Zamówiłem skarpetki antypoślizgowe i maść. Mam nadzieję, że to wystarczy!

5
agata dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Polecam sprawdzić ofertę sklepu!

W górach ochrona łap psa przed mrozem czy ostrymi nawierzchniami jest po prostu koniecznością. Jeżeli zależy Wam na bezpieczeństwie waszego pupila, polecam sprawdzić ofertę sklepu ;p

5
Igor Zieliński dnia 2020-04-27 dodał komentarz o tytule: Preparaty, które chronią

Nie spodziewałem się, że tak ważna jest ochrona łap psa przed mrozem. W Allezoo znalazłem preparat znanej mi marki