KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Sepia dla ptaków

Aktywne filtry

TRIXIE Sepia z uchwytem

TRIXIE Sepia z uchwytem

9,79 zł

(9,79 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Sepia dla ptaków, czyli niezastąpione źródło wapnia

Nie da się ukryć, że ptaki trzymane w domu mają ograniczony dostęp do niezbędnych minerałów i witamin. Twoim obowiązkiem jest więc dostarczenie swojemu pupilowi wszystkiego, co niezbędne. W przypadku wapnia i mikroelementów naturalnym źródłem, nad którym powinieneś się pochylić, jest oczywiście sepia. To bardzo ważne, żeby ptaki miały stały dostęp do sepii – pamiętaj, żeby zawsze podawać ją od bielszej strony, bo jest miękka. Sepii nie podaje się raz na jakiś czas. Ptak powinien mieć do niej stały dostęp, a to wcale nie jest problematyczne, bo u nas sepię dla ptaków dostaniesz za naprawdę niewielkie pieniądze. Wszystko to sprawia, że nawet domowe ptaki mogą cieszyć się zdrowiem i kondycją nie gorszą od tych, które żyją na wolności.

Sprawdź, jak sepia dla ptaków wpływa na zdrowie Twojego skrzydlatego pupila

Sepia dla ptaków jest szczególnie istotna w czasie lęgów i pierzenia. Niemniej ważna jest także w całym okresie dorastania. To właśnie wtedy kształtuje się organizm Twojego pupila, a dostarczając mu naturalne źródło witamin i minerałów, możesz być pewien, że jego rozwój przebiega prawidłowo.

Musisz zawsze pamiętać o tym, że ptaki są niezwykle delikatne. Łatwo je skrzywdzić, nawet kiedy starasz się ze wszystkich sił, by zapewnić im jak najlepsze warunki. Dlatego też zawsze powinieneś wybierać dla nich najlepszy pokarm i odpowiednie dodatki. Wszystko, co niezbędne, znajdziesz w Allezoo. Nasza oferta z pewnością zaspokoi potrzeby Twojego skrzydlatego pupila. Samą sepię kupisz za nieco ponad 5 złotych. W Twoim koszyku to żadna różnica – dla Twojego ptaka to przepustka do wzorowego zdrowia i kondycji.

Opinie

4
Patrycja dnia 2019-12-13 dodał komentarz o tytule: Papużce się podoba

Nie miałam pojęcia o czymś takim jak sepia naturalna. Wpadłam na nią przypadkiem i zaciekawił mnie wygląd. Wybrałam jedna i muszę przyznać, że moja papużka też się zainteresowała

5
Magdalena dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Uzupełnienie papuziej diety

Sepia to obowiązkowe wyposażenie w klatce ptaka, zaopatruję się w AlleZoo chyba już od pół roku i ani razu się nie zawiodłam. Dzięki wielkie na ta sporą dostępność produktów.

5
antekmirski dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Teraz kupuję!

Wcześniej nie wiedziałam, co to jest sepia dla ptaków, ale zaciekawiłam się i dowiedziałam się więcej. Teraz kupuję :)

5
roksana_godlewska dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: U mnie jest zawsze

Sepia to oczywiście muszla mątwy (nie wiedziałam o tym wcześniej). Teraz sepia dla papug falistych zawsze pojawia się w wolierze.

5
agatadomanska dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Większa ilość zamówiona

U nas sepia dla papug znika dość szybko. Dobrze, że w AlleZoo mogę wyposażyć się od razu w większą ilość, ułatwia mi to organizowanie zakupów dla zwierzaków :)