KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Pułapka na myszy

Aktywne filtry

Pułapka na myszy – dla niesfornych uciekinierów

Jeżeli hodujesz gryzonia, który lubi wymykać się z klatki, to wiesz, jak ciężko go potem znaleźć! Co więcej, w czasie takich podróży zwierzęciu może stać się krzywda. Co na to poradzić? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki – plastikowa pułapka na myszy! Dzięki temu prostemu i niedrogiemu urządzeniu błyskawicznie rozwiążesz problem uciekającej myszy czy szczura, nie robiąc mu jednocześnie krzywdy. Wystarczy, że zostawisz ją w pokoju, a nawet nocne eskapady poza klatkę Twojego pupila zakończą się szczęśliwie.

Pułapka na myszy także dla intruzów

Różne gryzonie, jak myszy i szczury, bardzo często szukają jesienią schronienia w piwnicach, garażach i domach. Zdarza się, że o niechcianych lokatorach dowiadujemy się za późno za sprawą wyrządzonych już szkód czy obecności odchodów. Jak poradzić sobie z tym problemem, nie robiąc zwierzętom krzywdy? Wybierz pułapkę na myszy z oferty Allezoo! Ten plastikowy pojemnik pozwoli Ci schwytać intruza bez zabijania go, dzięki czemu możesz go potem wypuścić – i oczywiście zabezpieczyć na przyszłość swoje mieszkanie. Gryzonie prowadzą nocny tryb życia, dlatego warto pomyśleć o ustawieniu pułapki po zmroku.

Opinie

5
Kowalczyk dnia 2019-11-04 dodał komentarz o tytule: narnoxir@agencja.pl

Pułapki na myszy sprawdzają się znakomicie w przypadku mojego gryzonia. On lubi uciekać ze swojego domku, a wasza pułapki zawsze pomaga mi go znaleźć, zanim zrobi sobie krzywdę.

5
paweł dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Skuteczny mechanizm

Moja myszka lubi uciec z klatki, a ta pułapka na myszy pomaga złapać ją, zanim zrobi sobie krzywdę.

5
Kasia Fiszer dnia 2020-04-29 dodał komentarz o tytule: Pierwszy raz widzę

Nie miałam pojęcia, że jest coś takiego, jak humanitarne pułapki na myszy. Myślałam, że są tylko takie pułapki, jakie miały nasze mamy. One były okropne!

5
Aleksandra dnia 2020-05-04 dodał komentarz o tytule: W końcu ktoś o tym pomyślał

To pierwsza pułapka na myszy bez zabijania, jaką widzę w sklepie! Super, że macie takie produkty w swojej ofercie, bo można zadbać o swój dom jednocześnie nie zabijając myszek.

5
sylwester.s dnia 2020-05-20 dodał komentarz o tytule: Chyba tylko tu!

Super, że wprowadziliście do oferty pułapki na myszy bez zabijania. To chyba jedyny zoologiczny z takimi pułapkami.