KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Preparat na rany i podrażnienia dla kota

Aktywne filtry

Preparat na rany i podrażnienia dla kota przyda się w kryzysowych sytuacjach

Poszukujesz bezpiecznego i łagodnego preparatu na rany i podrażnienia dla kota? Twój zwierzak nabawił się nieprzyjemnego zapalenia lub uszkodził skórę w bójce z innym kotem? Wybierz preparaty, które zadbają o skórę kota oraz doskonale ją ochronią.

Polecamy preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry kotów, mających skłonności do ostrych oraz przewlekłych zapaleń. Preparaty intensywnie nawilżają i chronią skórę kota zapewniają natychmiastową ulgę swędzącej, czy przesuszonej skórze. Preparat na rany i podrażnienia dla kota chroni także przed wtórnymi infekcjami skóry.

Preparat na rany i podrażnienia dla kota w wygodnym w użyciu sprayu

W naszej ofercie znajdziesz także preparaty do pielęgnacji skóry kota w trakcie terapii stanów zapalnych wywołanych przez:

  • zakażenia bakteriami gram-dodatnimi,
  • zakażenia bakteriami gram-ujemnymi,
  • zaburzeniami związane z nadwrażliwością,
  • dermatozy,
  • zakażenia grzybicze (w tym drożdżaki).

Preparaty te są bezpieczne dla skóry oraz nie podrażniają jej. Posiadamy bezpieczne i wygodne w aplikacji preparaty w sprayu, które przeznaczone są szczególnie dla zwierząt, których nie można poddać kąpieli leczniczej. W przypadku zwierząt, które boją się dźwięku czy widoku atomizera, polecamy stosować preparat bezpośrednio na skórę. Środki skomponowane są tak, aby nie podrażniały skóry, nawet w przypadku częstego stosowania.


Polecamy także preparaty na rany i podrażnienia dla kota, które wspomagają wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry kota oraz łagodzą skórki zakażeń skóry.


Należy pamiętać!
Pamiętaj, aby równomiernie spryskać problematyczne obszary na skórze zwierzęcia z odległości ok. 20 cm. W trakcie stosowania preparatu należy chronić oczy, pysk i uszy zwierzęcia.

Opinie

5
Kama dnia 2020-02-28 dodał komentarz o tytule: Niezbędnik

Mój kot to prawdziwy łowca przygód, preparat na rany i podrażnienia dla kota jest po prostu niezbędny. To skaleczy się w łapkę, to otrze się gdzieś o coś, taki preparat jest po prostu nieoceniony.

5
Kamila99 dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: 100% skuteczności

Preparat na rany dla kota jest naprawdę dobry. W moim przypadku jest niezbędny, bo kotek jest naprawdę nieuważny i beztroski.

5
Łukasz dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Naprawdę działa!

Wiele już się nasłuchałem o tym, ze preparat ze srebrem na rany dla kota jest skuteczny i sam postanowiłem go kupić, bo mój Brytyjski uwielbia łazić bo dziwnych miejscach i kaleczyć sobie przy tym łapki. Spray robi świetną robotę.