Kołowrotek do klatki

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Kołowrotek do klatki

Kołowrotek do klatki – najlepsza zabawka dla Twojego gryzonia!

Szukasz pomysłu na zajęcie czasu Twojemu małemu zwierzęciu? A może kołowrotek, który ma w klatce Twój gryzoń, wydaje z siebie okropne jęki? Czas na zmianę na lepsze! Wybierz bezszelestny kołowrotek do klatki dla Twojego gryzonia, a Twój zwierzak już nigdy nie wybudzi Cię ze snu swoją zabawą. Kołowrotek zapewnia nie tylko godziny świetnej zabawy, ale także niezbędny trening dla małych zwierząt. To doskonały wybór dla właścicieli małych zwierząt, którzy często przebywają poza domem.

Kołowrotek do klatki można przymocować zarówno do szczebelków klatki, jak i położyć go swobodnie na dołączonej do zestawu nóżce. Posiadamy karuzele dla myszy, chomików dżungarskich, a także nieco większe zabawki dla chomików i koszatniczek.

Bezszelestny kołowrotek do klatki. Niezbędnik w domku każdego gryzonia

Kołowrotki do klatki, które posiadamy w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości materiału. Znajdziesz u nas zarówno drewniane, jak i plastikowe oraz metalowe kołowrotki. Kołowrotek odpowiednio dostosowany do rozmiaru zwierzęcia zapewni mu optymalny, delikatny obrót na zabawce, dlatego Twoje zwierze z niej nie spadnie. Warto także wybrać karuzelę z wygodną dla zwierzęcia bieżnią, np. gładką bieżnią z wypustkami. Do wyboru mamy różnie wzory, kolory i rozmiary kołowrotka, więc każde małe zwierzątko znajdzie dla siebie odpowiednią rozrywkę. Kołowrotki są w pełni bezpieczne dla zwierząt i wykonane są tak, aby zwierze nie zakleszczyło się w zabawce.