KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Gryzaki dla psa

Aktywne filtry

Do czego służą gryzaki dla psa?

Gdy Twój pupil zostaje na kilka godzin sam w domu, po jakimś czasie zaczyna doskwierać mu nuda, co najczęściej prowadzi do zdemolowania mieszkania. Żeby tego uniknąć, wystarczy zakupić odpowiednie gryzaki dla psa, które zajmą uwagę zwierzaka i zapewnią mu zabawę na długie godziny. Możesz zdecydować się na gryzaki naturalne lub sztuczne, wszystko zależy od preferencji Twojego psiaka. Taki zakup sprawi Twojemu pupilowi ogromną radość i zajmie jego wolny czas, powodując, że będzie bardziej radosny i zadowolony, na czym na pewno Ci zależy. W końcu szczęśliwy psiak o wiele mniej rozrabia i chętniej jest posłuszny.

Jakie wymagania powinny spełniać gryzaki dla psa?

Liczy się przede wszystkim rozmiar – gryzaki dla psa nie mogą być ani za małe, ani za duże. Dobrze, jeśli pies bez trudu może trzymać gryzak w pysku i łapach. Jeśli zabawka będzie zbyt drobna, może grozić to zadławieniem, czego na pewno chcesz uniknąć. Zwróć uwagę również na fakturę przedmiotu, co jakiś czas będziesz musiał go myć, więc kup taki, który będzie łatwy do czyszczenia.

W naszej ofercie znajdziesz gryzaki dla psa w różnych kształtach i kolorach – od żółtych krążków do zielonych gryzaków dla psa przypominających kości - nie dość, że zabawka będzie pełniła swoją funkcję, dodatkowo będzie ładnie wyglądać. Twój pies pokocha nasze gryzaki dla psa, oferta jest naprawdę bardzo szeroka!

Opinie

5
daniel_l dnia 2019-10-09 dodał komentarz o tytule: Kupiłem gryzak

Mój Borkus w końcu może spokojnie coś pogryźć, bez strachu, że to mój but :) Widać, że gryzak dla psa bardzo mu się spodobał.

5
Kamil dnia 2020-01-24 dodał komentarz o tytule: Mój pies jest zachwycony

Mój piesek świetnie się bawi dzięki Wam. Gryzaki dla psa są dla każdego, kto ma już dość pogryzionych kapci! W końcu coś, co można legalnie gryźć! Mój piesek jest zadowolony :)

5
Sylwia96 dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Psu smakują

Kupiłem gryzaki dentystyczne dla psa, bo zauważyłem, że mój psiak ma trochę problemów z ząbkami. Zapach z pyska naprawdę się poprawił

5
d.sebastian dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Polubił gryzaki

Chciałem zadbać o uzębienie mojego psiaka, więc zdecydowałam się na gryzaki dla psów. To dwa w jednym - zabawa i ochrona zębów

5
szczepański dnia 2020-05-05 dodał komentarz o tytule: Świetne gryzaki

Mój piesek jest w tym etapie, gdzie zaczyna gryźć wszystko, co jest w zasięgu. Buty, kapcie, kable - nic nie jest dla niego wyzwaniem :) dlatego też jestem mega zadowolony z tego, jak spisują się gryzaki dla psa na zęby.