Strzyżenie i czesanie kota

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 116 elementów
Strzyżenie i czesanie kota

Strzyżenie i czesanie kota. Jakie gadżety sprawdzą się najlepiej?

Każdy właściciel czworonoga wie, jak istotne jest zadbanie o zdrową sierść zwierzęcia. Kot, który ma gęstą i lśniącą sierść, to na pewno kot zdrowy i dobrze odżywiony. Jednak nie tylko odpowiednie żywienie oraz suplementy pomogą w pełni zadbać o sierść zwierzęcia. Przydadzą się do tego niezbędne gadżety, które ułatwią strzyżenie i czesanie Twojego kociego przyjaciela.

Koty to zwierzęta, które myją się same, a kiedy liżą sierść, połykają ją, a ta gromadzi się w układzie pokarmowym zwierzęcia powodując zakłaczenia. Te natomiast prowadzą do kaszlu, wymiotów, zatwardzenia czy dużo groźniejszych dla zwierzęcia skutków. Wyczesywanie i odpowiednie dbanie o sierść kota pozwala ograniczyć zakłaczenie u kota, przez co poprawić jego samopoczucie oraz wygląd sierści.

Strzyżenie i czesanie kota. Zgrzebło i szczotka - niezbędniki w kocim domu

W ofercie Alle Zoo znajdziesz wiele produktów, które pozwolą Ci w łatwy i bezpieczny sposób zadbać o sierść zwierzęcia. Wybierz zgrzebła, trymery, filcaki, grzebienie i szczotki, które pozwolą wyczesać sierść i pozbyć się kołtunów, a także wygodne nożyczki.

Polecamy profesjonalne trymery, szczotki w wielu rozmiarach i kształtach, wygodne nożyczki oraz FURminatory, które pomagają pozbyć się podszerstka. Polecamy także zestawy, które pozwolą w pełni zadbać o piękną i zdrową sierść Twojego zwierzęcia. Produkty dostosowane są zarówno do kotów krótko- jak i długowłosych.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą gadżetów, które pozwolą Ci w pełni zadbać o sierść Twojego kota, a głaskanie stanie się jeszcze bardziej przyjemne.