Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 760 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Furminator dla kota

  Furminator dla kota

  Sierść każdego kota wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Szczególne znaczenie ma ona w przypadku kotów długowłosych. Zaniedbanie powoduje, że sierść naszego pupila plącze się i staje zmechacona, łatwo traci blask. Nadmiar sierści nie tylko zostaje na naszych meblach w postaci "kłaczków", ale i bywa połykany przez kota. Niestety, tradycyjne szczotki, zwłaszcze te przeznaczone dla ludzi, nie zawsze pozwalają skutecznie rozwiązać ten problem. Z tego powodu pomocny może okazać się furminator.

  Dlaczego czesanie kota jest tak ważnym zabiegiem higienicznym?

  Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym zabiegiem higienicznym jest czesanie włosów u kota. Ma ono nie tylko znaczenie estetyczne. Koty dbając same o swoją higienę liżą swoje futerko. Może to sprawiać, że duże ilości włosów będą dostawać się do przewodu pokarmowego zwierzęcia. Grozi to poważnymi problemami pokarmowymi i wymiotami. Jeżeli w żołądku kota zbiją się duże kule sierści, może grozić to nawet jego uszkodzeniem. Splątana, zaniedbana sierść, w której gromadzą się zanieczyszczenia, może być również przyczyną poważnych problemów dermatologicznych.

  Furminator dla kota - jak działa?

  Na pierwszy rzut oka furminator wygląda jak zwykła maszynka do golenia, zamiast ostrzy posiada jednak ząbki, takie jak grzebień, tylko że gęsto rozstawione. Odpowiednio wyprofilowane, "ostre" ząbki pozwalają bardzo skutecznie usuwać sierść kota. Furminator łatwo również oczyścić - specjalny przycisk pozwala szybko oczyścić urządzenie z sierści. Należy pamiętać o odpowiednim stosowaniu furminatora - nie należy używać go, gdy sierść zwierzęcia jest mokra, ani do rozplątywania kołtunów.

  W przypasku których kotów sprawdzi się furminator?

  Furminator sprawdzi się w przypadku tych kotów, które posiadają tzw. podszerstek, czyli spodnią warstwę sierści np. Maine Coon czy norweskich leśnych. Najczęściej furminator może być wykorzystywany w przypadku dachowców. W przypadku kotów pozbawionych spodniej warstwy sierści lepszym wyborem będzie jednak zwykła szczotka.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Furminator dla kota
  5
  Miro_sława dnia 2019-11-28 dodał komentarz o tytule: Zawodowa skuteczność!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Odkąd kupiłem tutaj furminator dla kotów długowłosych, nie muszę jeździć do fryzjera ze swoim kotem co drugi tydzień. Duże udogodnienie i solidny produkt. Tym bardziej zadowala niska cena!

  5
  z.jakub dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Sprawdzony produkt!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Mam furminator dla kota krótkowłosego od tygodnia. Wcześniej sierść była po prostu nie do zniesienia. Teraz nie mam z nią żadnego problemu - w końcu mam spokój!

  5
  Pawłowicz dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Świetnie zbiera sierść
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Długo zastanawiałam się nad tym, czym jest furminator, jak działa i czy nie będzie to kolejny zbędny gadżet. Okazało się, że wyczesuje naprawdę sporo sierści, która wcześniej lądowała na dywanie i naszych ubraniach. Widać różnicę.

  5
  Małgorzata dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Zadowolona z zakupu!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Jak w temacie :) jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że zwykły furminator dla kotów krótkowłosych będzie się sprawdzał tak dobrze. Problem sierści praktycznie znikł, kilka podejść i wprawa przychodzi sama!

  5
  Igor dnia 2020-05-22 dodał komentarz o tytule: Świetny furminator
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Jestem mega zadowolony z tego, jak działa nowy furminator dla kota. Dachowca z reguły trudno nam było utrzymać w ładzie, ale furminator naprawdę dobrze się spisuje!