KATEGORIE
FILTRY

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zabawki dla kota

Aktywne filtry

Interaktywne zabawki dla kota zapewnią godziny świetnej zabawy!

Każdy właściciel kota powinien w pełni zadbać o jego zdrowy rozwój, odpowiednie żywienie oraz zabawę. Koty to z reguły ruchliwe i pełne energii zwierzęta, dlatego zapewnienie im rozrywki jest tak ważne, szczególnie w trakcie nieobecności w domu Pani czy Pana. Wiemy, co lubią koty, dlatego znajdziesz u nas zabawki dla kotów, które zajmą Twojego mruczka i zagwarantują mu zdrowy rozwój od pierwszych dni życia. W naszej ofercie możesz znaleźć gumowe piłeczki i zabawki z dzwoneczkiem lub bez oraz włochate kuleczki, a także poruszające się myszki.


Zabawki dla kotów są rewelacyjnym rozwiązaniem dla pupili, które są aktywne, ale również dla tych bardziej leniwych, którym przydałoby się trochę ruchu. Bardzo fajnym sposobem na zachęcenie pupila do zabawy jest użycie zabawek dla kota na wędce. Wzbudzają jego zainteresowanie o wiele szybciej niż inne zabawki dla kota. Zabawek dla kota nigdy nie jest za dużo. Jeśli Twój kot szybko niszczy lub gubi zabawki, to koniecznie zaopatrz się w cały zestaw piłeczek lub myszek, z dzwoneczkami, albo kolorowymi piórkami, które na pewno przyciągną uwagę Twojego kota i zajmą go na wiele godzin. Dla bardziej wymagających kociaków oraz właścicieli przygotowaliśmy interakcyjne zabawki dla kotów, które doskonale zadbają o rozwój kociaka oraz będą dla niego świetną zabawą, która nigdy się nie znudzi.

Zabawki dla kota, którymi Twój kot się nie znudzi? Mamy tylko takie!

W naszej ofercie oprócz piłeczek i kuleczek, za którymi może ganiać Twoja włochata bestia, przygotowaliśmy także zabawki dla kota takie jak labirynty na przysmaki doskonałe dla kotów, których właściciele często przebywają poza domem. Przygotowaliśmy także tunele i rury do zabawy oraz wygodne zabawki na patyczku czy sznureczku, którymi możesz bawić się ze swoim pupilem. Znajdziesz u nas także lasery w wielu różnych rozmiarach i kształtach – to zabawka, której Twój kot się nie oprze. Kiedy kot złapie przykładowe czerwone światełko, zyskuje podziw i szacunek w towarzystwie swoich kolegów, ponieważ w ich gronie uchodzi to za nieosiągalne.

Zabawki dla kota są rzeczą, po którą sięgamy z wielkimi nadziejami, dlatego wybieranie zabawek dla kota jest ważne. Muszą być idealne, budzić zainteresowanie, pomóc nam zachęcić pupila do zabawy. Zabawki dla kotów na naszej stronie są przemyślane, stworzone z myślą o nich. Zabawki dla kota, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie gwarantują świetną i owocną zabawę.
Zobacz pełną ofertę naszych zabawek dla kota i wybierz odpowiednią, a Twój kot na pewno Ci podziękuje. Po aktywnie spędzonym czasie z większym docenieniem ułoży się na kanapie obok Ciebie, prosząc o głaskanie.

Opinie

5
Natan dnia 2019-11-18 dodał komentarz o tytule: Idealne zabawki!

Bardzo podobają mi się wasze zabawki dla kota. Interaktywne, więc jest z nimi masa zabawy!

5
z-zenon dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Kupiłem nowe zabawki

Dobrze wykonane i bezpieczne zabawki dla małego kotka. Najważniejsze jest to, że nie psują się szybko i dobrze wyglądają, więc nie zaśmiecają salonu.

5
m.dariusz dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Dobrze się sprawdzają

Wybrałem ruchome zabawki dla kota i nie żałuję. W końcu mój kot jest zainteresowany jakąś zabawką na dłużej!

5
Aleksander P. dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: W końcu zainteresowałem kota

W AlleZoo znalazłem ciekawe i różnorodne zabawki dla kota. Dla mojego kociaka też coś wybrałem

5
Jacek.s dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Kupiłem od razu więcej

Super tanie zabawki dla kota :) Mój kot gubi wszystkie myszki i piłeczki, więc kupuję je zawsze w większej ilości. U Was nie przepłacam.