Filtry do oczek i stawów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Rated 4.8888888888889 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews Filtry do oczek i stawów
5
Jula dnia 2019-11-29 dodał komentarz o tytule: Znane firmy, dobry wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

W AlleZoo zawsze kupuję jedzenie dla moich zwierząt, ale nie spodziewałam się, że macie również filtry do stawu. Staw dopiero zakładam, więc musiałam skompletować wszystkie niezbędne elementy. Dzięki AlleZoo!

5
michał_p dnia 2019-12-27 dodał komentarz o tytule: Polecam, sprawdza się
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie wiedziałem, jaki wybrać filtr do stawu rybnego. W AlleZoo znalazłem może i niewielki wybór, ale wszystko jest opisane tak dobrze, że od razu wiedziałem, czego potrzebuję. W tym sklepie dba się o Klienta!

5
Kamil dnia 2020-01-02 dodał komentarz o tytule: Produkty dobrych producentów
Opinia zweryfikowana zakupem

W ofercie znalazłem wysokiej jakości filtry do stawów rybnych. Widzę, że AlleZoo ma w ofercie filtry dobrych producentów oraz wiele innych produktów, dzięki czemu można skompletować wszystko, co potrzebne.

5
Marcin dnia 2020-01-30 dodał komentarz o tytule: Znane marki
Opinia zweryfikowana zakupem

Przejrzałem wszystkie filtry do oczek i stawów i nadal nie wiedziałem, jaki będzie odpowiedni do mojego oczka wodnego. Zadałem pytanie AlleZoo i dostałem bardzo merytoryczną odpowiedź, która pomogła mi wybrać

4
Adrian S dnia 2020-02-06 dodał komentarz o tytule: Ekspresowa dostawa
Opinia zweryfikowana zakupem

Cztery dni temu złożyłem zamówienie, a dzisiaj filtry do stawu rybnego już pracują! Za podejście do klienta i cenę należy się 5 gwiazdek!

5
Albert 89 dnia 2020-02-13 dodał komentarz o tytule: Szeroka oferta filtrów
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałem duży filtr do oczka wodnego, bo moje oczko jest naprawdę spore. Filtr dobrze sprawdzał się całe lato. Woda była czysta i bez glonów.

5
Sławomir Dworak dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Profesjonalna obsługa
Opinia zweryfikowana zakupem

Wraz ze szwagrem musieliśmy wyposażyć się w filtry do dużych stawów, bo mimo wszystko nasz poprzedni sprzęt nie dawał rady. Czekamy z niecierpliwością na przesyłkę i od razu dziękujemy za doradztwo ;) Teraz wiemy, jakie błędy popełniliśmy przy poprzednich zakupach.

5
Kacper dnia 2020-11-02 dodał komentarz o tytule: Działa jak należy
Opinia zweryfikowana zakupem

Filtr do wody ze stawu z AlleZoo filtruje perfekcyjnie! Nigdy nie byłem zadowolony tak bardzo z żadnego filtra. Wysyłka zawsze w terminie, a produkt bez wad! Pozdrawiam!

5
Olek dnia 2020-11-06 dodał komentarz o tytule: Bardzo dobre filtry
Opinia zweryfikowana zakupem

Zastanawiałem się jakie filtry do stawów rybnych będą odpowiednie dla moich wodnych przyjaciół. Na Waszej stronie znalazłem świetną ofertę, nie zastanawiając się długo, zakupiłem filtry. Jestem bardzo zadowolony :)