KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Piękna skóra i sierść psa

Aktywne filtry

Piękna skóra i sierść Twojego psa – jak o nie zadbać?

W sytuacjach stresowych często zdarza się, że na sierści naszego kudłatego przyjaciela pojawia się łupież. W dodatku zwierzęta podatne są na choroby skóry, takie jak bakteryjne lub grzybicze zapalenie. Każdy właściciel chciałby, aby jego zwierzę było zdrowe i szczęśliwe. Warto więc postawić na działania profilaktyczne! Czy krótka, czy długa, psia sierść wymaga pielęgnacji i stałej uwagi. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze preparaty wspomagające zdrowie skóry i futra Twojego czworonoga. Na co jednak się zdecydować? Przede wszystkim, należy odpowiednio dobrać specyfik do rasy psa i długości włosia. Suplementy diety wpływające na futro sprawdzą się znakomicie zwłaszcza w czasie okresu wymiany okrywy włosowej, z reguły wczesną wiosną i zimą. Jeżeli piękna skóra i sierść psa to Twoje priorytety – wybierz ofertę AlleZoo!

Piękna skóra i sierść dzięki suplementom z oferty AlleZoo

W naszym katalogu posiadamy szeroką gamę produktów przeznaczonych do dbania o piękną skórę i sierść czworonogów. Od dodawanych do jedzenia suplementów, przez oleje i spraye, aż po kompleksowe zestawy witamin w tabletkach – mamy to wszystko, i jeszcze więcej! Każde zwierze zasługuje na to, co najlepsze. Załoga naszego sklepu składa się z miłośników czworonogów, dlatego wiemy, co dla nich dobre. Postaw na błyszczące futro i zdrową skórę swojego psa z ofertą AlleZoo.

Opinie

5
Wójcicki dnia 2019-09-21 dodał komentarz o tytule: Dobry suplement na sierść

Mój pies ostatnio miał szarą i matową sierść, dlatego wybrałem dla niego odpowiednie suplementy. Po preparacie, który wybrałem błyszcząca sierść u psa wróciła! Dobry wybór!

5
Maciejewski dnia 2020-02-17 dodał komentarz o tytule: Szampony działają!

Piękna i lśniąca sierść u psa jest naprawdę łatwa do osiągnięcia! Wystarczą szampony i suplementy od AlleZoo :)

5
Kubiak dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Kupiłem suplementy

Tutaj można odpowiednio zadbać o sierść psa. Lśniąca i zdrowa, taka jaka powinna być wśród domowych psiaków! Jak najbardziej polecam Allezoo.

5
Kalinowski dnia 2020-04-27 dodał komentarz o tytule: Świetne efekty!

Kupiłem witaminy, syrop i spray. Mój golden retriever nigdy nie wyglądał lepiej! Piękna skóra i sierść psa to wizytówka także jego właściciela :) spacery z takim przystojniakiem są dużo lepsze, każdy ogląda się za moim Rudym :)