Puder na pchły i kleszcze dla psa

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Puder na pchły i kleszcze dla psa

Puder na pchły i kleszcze dla psa na bazie naturalnych składników


Twój psiak ma problem z insektami? Zauważyłeś, że drapie się mocniej i częściej niż zazwyczaj? To pierwsza oznaka pojawienia się pcheł czy kleszczy, które mogą gryźć i drażnić Twojego psa. Jak pozbyć się problemu insektów i ochronić przed nimi swojego czworonożnego przyjaciela? Wystarczy wybrać odpowiedni, wygodny w aplikacji preparat dla psa, który pomoże rozwiązać problem insektów.

Proszek na pchły i kleszcze dla psa to bezpieczne rozwiązanie dla Twojego czworonoga


Aplikacja pudru na pchły i kleszcze dla psa jest bardzo prosta. Wystarczy równomiernie rozprowadzić proszek po ciele zwierzęcia. Preparat należy wcierać pod włos tak, aby mógł on przeniknąć aż do skóry zwierzęcia. Warto rozprowadzić większą ilość pudru w miejscach najbardziej narażonych na ugryzienie insektów, np. brzuch i podstawa ogona. Preparat należy zostawić na sierści psa przez 5 minut, pilnując przy tym, aby zwierzę nie zlizało pudru z sierści. Po tym czasie nadmiar preparatu należy usunąć z sierści psa za pomocą szczotki. Dla pełnej ochrony psa puder należy stosować raz w miesiącu, a w razie silnej infestacji pasożytniczej - raz w tygodniu. Preparatu nie należy stosować u szczeniąt i kociąt do 3. miesiąca życia oraz samic ciężarnych oraz w okresie laktacji.

W ofercie Alle Zoo znajdziesz nie tylko proszki i pudry na insekty dla psa, ale także inne preparaty owadobójcze. Wybierz preparat dostosowany do rasy i wielkości Twojego psa oraz jego i Twoich preferencji. Polecane przez nas preparaty są równie skuteczne i bezpieczne dla zwierzęcia. Różni je jedynie wielkość opakowania, sposób oraz zalecana częstotliwość aplikacji.