KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Puder na pchły i kleszcze dla psa

Aktywne filtry

Puder na pchły i kleszcze dla psa na bazie naturalnych składników


Twój psiak ma problem z insektami? Zauważyłeś, że drapie się mocniej i częściej niż zazwyczaj? To pierwsza oznaka pojawienia się pcheł czy kleszczy, które mogą gryźć i drażnić Twojego psa. Jak pozbyć się problemu insektów i ochronić przed nimi swojego czworonożnego przyjaciela? Wystarczy wybrać odpowiedni, wygodny w aplikacji preparat dla psa, który pomoże rozwiązać problem insektów.

Proszek na pchły i kleszcze dla psa to bezpieczne rozwiązanie dla Twojego czworonoga


Aplikacja pudru na pchły i kleszcze dla psa jest bardzo prosta. Wystarczy równomiernie rozprowadzić proszek po ciele zwierzęcia. Preparat należy wcierać pod włos tak, aby mógł on przeniknąć aż do skóry zwierzęcia. Warto rozprowadzić większą ilość pudru w miejscach najbardziej narażonych na ugryzienie insektów, np. brzuch i podstawa ogona. Preparat należy zostawić na sierści psa przez 5 minut, pilnując przy tym, aby zwierzę nie zlizało pudru z sierści. Po tym czasie nadmiar preparatu należy usunąć z sierści psa za pomocą szczotki. Dla pełnej ochrony psa puder należy stosować raz w miesiącu, a w razie silnej infestacji pasożytniczej - raz w tygodniu. Preparatu nie należy stosować u szczeniąt i kociąt do 3. miesiąca życia oraz samic ciężarnych oraz w okresie laktacji.

W ofercie Alle Zoo znajdziesz nie tylko proszki i pudry na insekty dla psa, ale także inne preparaty owadobójcze. Wybierz preparat dostosowany do rasy i wielkości Twojego psa oraz jego i Twoich preferencji. Polecane przez nas preparaty są równie skuteczne i bezpieczne dla zwierzęcia. Różni je jedynie wielkość opakowania, sposób oraz zalecana częstotliwość aplikacji.

Opinie

5
Maja Nowak dnia 2019-11-27 dodał komentarz o tytule: Puder działa!

Kupiłam tutaj puder na pchły i kleszcze dla psa, bo mieszkam w domku jednorodzinnym blisko lasu i spacery po polach i lesie to codzienność dla mojego psiaka. Jak się domyślacie, łączy to się z codziennym sprawdzaniem skóry mojego tłuściocha - kleszcze i pchły to była prawdziwa zmora. Puder z Allezoo radzi sobie naprawdę dobrze, oszczędził mi wielu zmartwień.

5
Konrad dnia 2019-12-21 dodał komentarz o tytule: Kupiłem puder

Skuteczny i niedrogi puder dla psa na pchły. Lubię spacerować z psem po lesie, więc taki preparat to prawdziwe zbawienie.

5
Krawczyk dnia 2020-02-12 dodał komentarz o tytule: Puder na kleszcze

Zdecydowałem się pierwszy raz na puder dla psa na kleszcze, zamiast kropelek. Jak dla mnie to strzał w 10! Łatwa i szybka aplikacja, to podstawa mojego zadowolenia ;)

5
PiotrMaciej dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Ten puder się sprawdza

Często wychodzę z psem na spacer do lasu, więc puder na pchły dla psa musi znaleźć się w naszym domu. Wybrałem ten znanej mi firmy

5
Emilia dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

U nas najbardziej sprawdza się puder na kleszcze dla psa. Od czasu, kiedy go stosuję, mój pies nie złapał kleszcza.