Drapak do sufitu

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Drapak do sufitu

Drapak do sufitu, to coś czego potrzebujesz

Zwykły drapak może okazać się zbyt nudny dla Twojego pupila, zapewnij mu większą wygodę poprzez wielkość i różnorodność faktury drapaka. Kociak może chcieć się czasem schować, a drapak do sufitu zapewni mu jego prywatny kącik.

Po co kotu drapak do sufitu?

Każdy kot potrzebuje czegoś do drapania. Pozbycie się martwych warstw pazurków jest dla Twojego zwierzaka niezwykle ważne. Co ciekawe, poprzez skrobanie kot oznacza swój teren. Jak każde stworzenie potrzebuje również prywatnej przestrzeni, w której może spędzić czas sam z sobą. Jest to też idealna przestrzeń do zabawy. Jeśli Twój kot będzie miał miejsce do aktywnego spędzania czasu uchroni go to przed otyłością i polepszy jego stan zdrowia, co jest bardzo ważne.

Twój kot pokocha drapak do sufitu!

Zapewniamy, że Twój pupil pokocha tę zabawę! Nie będzie mógł oderwać się od swojego nowego drapaka, możesz być pewny, że następne tygodnie będzie skupiony tylko na nim. Właśnie z tego powodu jest to dobra inwestycja na długie lata. Chyba każdy lubi od czasu do czasu sprawiać frajdę swoim zwierzakom. Nie dość, że pazurki kociaka będą bardzo dobrze wydrapane, to uśmiech nie będzie schodził z jego pyszczka i będzie bardziej rozluźniony. To na pewno ograniczy jego łobuzowanie, co jest też dobre dla Ciebie. Drapak do sufitu – możesz być pewny, że Twój kot go pokocha!