KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Drapak do sufitu

Aktywne filtry

Drapak do sufitu, to coś czego potrzebujesz

Zwykły drapak może okazać się zbyt nudny dla Twojego pupila, zapewnij mu większą wygodę poprzez wielkość i różnorodność faktury drapaka. Kociak może chcieć się czasem schować, a drapak do sufitu zapewni mu jego prywatny kącik.

Po co kotu drapak do sufitu?

Każdy kot potrzebuje czegoś do drapania. Pozbycie się martwych warstw pazurków jest dla Twojego zwierzaka niezwykle ważne. Co ciekawe, poprzez skrobanie kot oznacza swój teren. Jak każde stworzenie potrzebuje również prywatnej przestrzeni, w której może spędzić czas sam z sobą. Jest to też idealna przestrzeń do zabawy. Jeśli Twój kot będzie miał miejsce do aktywnego spędzania czasu uchroni go to przed otyłością i polepszy jego stan zdrowia, co jest bardzo ważne.

Twój kot pokocha drapak do sufitu!

Zapewniamy, że Twój pupil pokocha tę zabawę! Nie będzie mógł oderwać się od swojego nowego drapaka, możesz być pewny, że następne tygodnie będzie skupiony tylko na nim. Właśnie z tego powodu jest to dobra inwestycja na długie lata. Chyba każdy lubi od czasu do czasu sprawiać frajdę swoim zwierzakom. Nie dość, że pazurki kociaka będą bardzo dobrze wydrapane, to uśmiech nie będzie schodził z jego pyszczka i będzie bardziej rozluźniony. To na pewno ograniczy jego łobuzowanie, co jest też dobre dla Ciebie. Drapak do sufitu – możesz być pewny, że Twój kot go pokocha!

Opinie

5
Amanda dnia 2019-11-14 dodał komentarz o tytule: Wygląda świetnie!

Bałam się, że taki drapak dla kota do sufitu zupełnie zepsuje wystrój wnętrza, ale mogę wam szczerze przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze! Zwłaszcza jak kociaki się na nim bawią!

5
Sylwia59 dnia 2020-01-21 dodał komentarz o tytule: Spisują się znakomicie

Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, drapaki sufitowe z tego sklepu są stabilne, solidnie wykonane i wyglądają bardzo ładnie :)

5
Ala dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Udane zakupy

Kupiłam tutaj wysoki drapak do sufitu. Nie miałam pojęcia, że będzie wyglądał w salonie aż tak dobrze. Kotka jest zachwycona nową zabawką i przynajmniej ma jakieś zajęcie, nie nudzi już się z nami :)

5
Brajan dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Sprawdzone drapaki

Sprawdzeni producenci drapaków dla kotów, jak np. Trixie. Takim drapakom można zaufać, posłużą dłużej niż tydzień czy dwa. Co lepsze, cena wcale nie jest wyższa od tych słabych drapaków ze stacjonarnych sklepów.

5
Janusz.l dnia 2020-04-14 dodał komentarz o tytule: Kupiłem drapak

Drapak sufitowy jest już istotnym elementem naszego salonu. Kotka Milena najwyraźniej bardzo polubiła nowy drapak, bo już od dwóch dni ciągle można ją przy tym drapaku znaleźć.