KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla ryb dennych

Aktywne filtry

TETRA Wafer Mix

TETRA Wafer Mix

5,49 zł
Wybierz
Wybierz
x
do 4 dni
Tropical CARNIVORE

Tropical CARNIVORE

44,49 zł

(44,49 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
Tropical GREEN ALGAE WAFERS

Tropical GREEN ALGAE WAFERS

15,29 zł

(15,29 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h
Tropical WELSI GRAN

Tropical WELSI GRAN

11,49 zł

(11,49 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
Tropical MINI WAFERS MIX

Tropical MINI WAFERS MIX

5,29 zł

(5,29 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Jaki pokarm dla ryb dennych?

Najlepszy pokarm dla ryb dennych to taki, który szybko opada na dno. To dzięki takim właściwością wodne zwierzaki żyjące na dnie akwarium mają szanse zjeść coś, zanim wszystko zostanie pochłonięte przez ryby, które mogą być daleko od podłoża. W naszym sklepie znajdziesz pokarm odpowiedni zarówno dla ryb mięsożernych, jak i wszystkożernych. Oferta jest na tyle szeroka, żeby bez problemu zaspokoić potrzeby naszych Klientów – bez względu na to, jakie ryby masz w akwarium, u nas znajdziesz dla nich odpowiednie pożywienie.

Pokarm dla ryb dennych – różnorodność produktów

Ile rybek – tyle potrzeb. Innego pożywienia wymaga Panda garra, a innego kirys czarny, pierwsza jest rybą typowo roślinożerną, druga wszystkożerną. Pokarm dla ryb dennych trzeba dobierać odpowiednio do ich gatunków. Ważne jest, żeby dostarczać im odpowiednich wartości odżywczych, które niezbędne są do życia i poprawnego funkcjonowania. Pożywienie musi być wystarczająco ciężkie, tak żeby bez problemu w szybkim tempie dotarło do dna akwarium.

Niektóre produkty występują w formie tabletek odpowiednich dla ryb dennych oraz płochliwych. Umożliwia to bezproblemowe pobieranie pożywienia porcjami i spożywanie go w samotności. Oferujemy pokarm dla ryb dennych, który zapewni im optymalną, zróżnicowaną dietę.

Opinie

5
Agnieszka dnia 2019-12-14 dodał komentarz o tytule: Kupuję i polecam!

Jeżeli chodzi o pokarm dla ryb dennych, to już od jakiegoś czasu polegam tylko na Allezoo. Cena porównywalna do zwykłych pokarmów ze sklepów, ale jakość nieporównywalnie wyższa. Bez dwóch zdań!

5
jarek.z dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Wziąłem na próbę

Potrzebny był mi pokarm dla rybek dennych, a u Was znalazłem naprawdę spory wybór pokarmów różnych firm. Nie są drogie, więc na próbę wziąłem kilka.

5
Mirosław dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Ogromny wybór pokarmów

W AlleZoo znalazłem nawet pokarmy dla rybek dennych. Od razu zainwestowałem w większą ilość, wszystko było super zapakowane i zabezpieczone, paczka dotarła w całości.

5
dagmara.p dnia 2020-07-09 dodał komentarz o tytule: Dobry pokarm

Znalazłam w AlleZoo dobry pokarmy dla ryb dennych. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka, więc jest w czym wybierać. Dobre ceny i szybka dostawa.

5
alicja.nowacz dnia 2020-07-22 dodał komentarz o tytule: W oczekiwaniu na przesyłkę

Mimo wszystko zdecydowałam, że w moim akwarium pojawią się rybki denne. Pokarm już zamówiony, więc z niecierpliwością czekam na paczkę. Mam nadzieję, że dotrze do mnie w szybkim czasie.