Kołnierz dla kota

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Kołnierz dla kota

Dlaczego warto zainwestować w kołnierz dla kota?

Jeśli Twój kot jest po zabiegu kastracji, sterylizacji lub innej operacji, po której mógłby sobie nieświadomie uszkodzić szwy - taki kołnierz może okazać się niezastąpionym elementem powrotu do zdrowia.

W ofercie AlleZoo znajdziesz wygodny, dopasowany do obwodu szyi kołnierz dla kota, który w całości został wykonany z solidnego plastiku. Kołnierz jest zapinany, co gwarantuje bezpieczeństwo zwierzęcia i sprawia, że kołnierz nie będzie się przemieszczał. Produkt ogranicza zwierzęciu możliwość lizania ran, wygryzania szwów i zrobienia sobie krzywdy.

Zastosowanie kołnierza dla kota - małe wskazówki

Kołnierz z naszej oferty jest dla zwierzęcia wygodny i w 100% bezpieczny, dlatego jako właściciel możesz mieć pewność, że rana Twojego kota będzie goiła się w sposób prawidłowy. Przy zakładaniu kołnierza dla kota pamiętaj, żeby zapiąć go tak, by przy szyi zostawić luz na dwa palce. Kot musi mieć możliwość kręcenia głową i swobodnego ruchu.

Pamiętaj, by na czas podawania posiłku ściągnąć kotu kołnierz, umożliwi mu to mniejszy stres podczas spożywania porcji jedzenia oraz nie będzie ograniczało ruchów. Monitoruj zmiany ran oraz ich etap gojenia się, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady lekarza weterynarii.