KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zabawki dla myszoskoczka

Aktywne filtry

Zabawki dla myszoskoczka są bardzo potrzebne!

Gdy zdecydujesz się na myszoskoczka, musisz pamiętać, że zwierzę to większość swojego życia spędzi w klatce. Właśnie dlatego powinieneś zainwestować w odpowiednie zabawki, które zapewnią Twojemu zwierzęciu rozrywkę oraz umilą czas pod Twoją nieobecność.

Na pewno dużą przyjemność przyniesie Twojemu zwierzakowi kołowrotek, w którym będzie mógł biegać oraz tunele, które zawsze są idealną zabawą dla małych gryzoni. Musisz jednak pamiętać, że wybrane przez Ciebie zabawki dla myszoskoczka powinny być wykonane z naturalnych materiałów. Zwierzęta te uwielbiają podgryzać zabawki, dlatego kołowrotki czy piłeczki z plastiku nie będą najlepszym pomysłem.

Jakie zabawki dla myszoskoczka wybrać?

Myszoskoczki to zwierzęta bardzo delikatne, dlatego nie będą najlepszymi towarzyszami zabaw Twojego dziecka. Potrzebują również naprawdę wiele uwagi, mimo swoich małych rozmiarów. Szczególnie ważne, w przypadku zwierząt, które żyją w klatce, jest regularne wymienianie wody oraz podawanie świeżego pokarmu. Klatka zwierzęcia powinna być odpowiednio wyposażona oraz posiadać zabawki dostosowane do wielkości zwierzęcia. Pamiętaj również, że domek zwierzęcia nie powinien być narażony na ciągłe zmiany temperatur, ponieważ zagraża to zdrowiu myszoskoczka.

Opinie

5
Klaudia S dnia 2019-11-25 dodał komentarz o tytule: Solidne klatki!

Przeglądałam wasze klatki dla myszoskoczków i jedna mi się szczególnie spodobała. Zamówienie przyszło szybko, a sama klatka na żywo wygląda jeszcze lepiej niż w internecie!

5
Adrian dnia 2020-01-31 dodał komentarz o tytule: Polecam

Klatka dla myszoskoczków sprawdza się dobrze. To już druga, którą kupiłem w Allezoo i znowu nie mam żadnych zastrzeżeń. Produkt jest dokładnie taki, jak wskazuje opis, a tutaj jakość zawsze jest dobra.

5
MBaniamin dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Zadowolony klient

Dobrze zorganizowany wybieg dla myszoskoczków jest równie ważny jak prawidłowo wyposażona klatka. Dla mnie to logiczne, że dla swojego zwierzęcia chce się wszystkiego, co najlepsze. W AlleZoo za każdym razem znajdę coś, co wpadnie mi w oko, więc jestem zadowolony.

5
Krzys dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Jestem super zadowolony z zakupów

Wszystkie akcesoria dla myszoskoczków, jakich szukałam są właśnie tutaj! :) Moim zdaniem AlleZoo może pochwalić się jedną z większych i lepszych ofert w zoologicznych sklepach internetowych.