Gourmet mokra karma dla kota

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów
Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Gourmet mokra karma dla kota
5
Oskar M dnia 2020-09-22 dodał komentarz o tytule: 10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Świetna sprawa, szkoda, że tak późno trafiłem na markę Gourmet. Mokra karma dla kota od nich jest niedroga i naprawdę dobra. Zadowala zwłaszcza oferta - jest w czym wybierać :)

5
Krystian dnia 2020-09-28 dodał komentarz o tytule: Jest świetna
Opinia zweryfikowana zakupem

Jak w tytule - jest po prostu świetna. Mokra karma Gourmet jest niedroga, pożywna i odpowiednia nawet dla starszych kotów - nie mam żadnych uwag!

5
Sebastian dnia 2020-10-06 dodał komentarz o tytule: Kupuję od lat
Opinia zweryfikowana zakupem

W naszym domu to podstawowa karma dla kota. Gourmet wie jak robić lekkostrawne i pełnowartościowe pokarmy. Dla nas to w zupełności wystarczy, a w Allezoo cena jest naprawdę ok i nigdy nie ma problemów z szybką dostawą.

5
Lena Brzezińska dnia 2020-10-08 dodał komentarz o tytule: Kot uwielbia
Opinia zweryfikowana zakupem

Trzy dni temu zamówiłam tutaj pokarm marki Gourmet. Karma mokra szybko trafiła do domu, wszystko dobrze zapakowane i zgodne z zamówieniem. Kotek naprawdę polubił takie jedzonko. Cóż, do tej pory dostawał głównie suchą karmę, więc mu się nie dziwię, że nową mokrą wcina ze smakiem.

5
Zuzanna Woźniak dnia 2020-10-23 dodał komentarz o tytule: Godna polecenia
Opinia zweryfikowana zakupem

Karma mokra Gourmet jest po prostu świetna i naprawdę warto ją polecać znajomym i rodzinie. Mój kot do tej pory jadł głównie suchą karmę, więc się nie dziwię, że spodobała mu się mokra, ale inne koty jadły wcześniej mokrą i mimo to, nową jedzą z większym apetytem.