KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla krewetek

Aktywne filtry

Jaki pokarm dla krewetek wybrać?

Krewetki to morskie stworzenia, które żywią się głównie glonami, dzięki czemu utrzymują akwarium w czystości. Bywają momenty, gdy akwarium nie jest zanieczyszczone w żaden sposób – wtedy należy dokarmiać te malutkie skorupiaki. Czym? Najlepiej karmą bogatą w wartości odżywcze, które są potrzebne dla ich prawidłowego rozwoju. Naszą propozycją jest idealny pokarm dla krewetek, który dba o ich kondycje oraz ogólny stan zdrowia.

O czym pamiętać podając pokarm dla krewetek?

Istnieje jedna, podstawowa zasada: krewetek nie wolno przekarmiać, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na stan ich zdrowia. Należy dbać o odpowiednią ilość spożywanych przez nie minerałów, dlatego pokarm dla krewetek musi być bogaty w witaminy i inne niezbędne wartości odżywcze.

W akwariach spotykamy trzy rodzaje krewetek: wielkoramienne (Ghost), filtrujące oraz karłowate (Bee, Amano). Krewetki wymagają krystalicznie czystej wody, wolnej od substancji chemicznych (w tym metali ciężkich) oraz bogatej w tlen. Krewetki najlepiej czują się w roślinnej gęstwinie, dlatego akwarium z krewetkami powinno być gęsto obsadzone roślinami. Pamiętaj również, że krewetki są zwierzętami stadnymi i najlepiej czują się w większej grupie. Na każde 5 krewetek karłowatych powinno przypadać 20 litrów wody w akwarium.

Opinie

5
basia.99 dnia 2019-10-03 dodał komentarz o tytule: Pokarmy dla krewetek

Na początku nie miałam pojęcia, czym żywią się krewetki akwariowe, ale jak dostałam krewetki w prezencie od brata, musiałam się nimi zająć. W AlleZoo wybrałam pokarm dla krewetki polecany przez innych akwarystów

5
iwona.kacprzak dnia 2020-02-21 dodał komentarz o tytule: Jedzenie dla krewetek

Zastanawiałam się, co je krewetka wielkoramienna i wpadłam na Waszą stronę. Obrzydliwie wyglądają te robaki dla krewetek. Muszę przyznać, że wcześniej nie wiedziałam, co jedzą krewetki

5
natalia dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: My jesteśmy zadowoleni

Pokarm dla krewetek, który kupuję w AlleZoo sprawdza się bardzo dobrze. Jest wydajny, więc mi pasuje. Lubię takie produkty.

5
anka.k dnia 2020-08-09 dodał komentarz o tytule: Bardzo atrakcyjna cena

W AlleZoo wyposażam się w pokarmy dla krewetek i muszę przyznać, że jestem zadowolona z tego, jak to wygląda stosunkowo jakość a cena. Za większe opakowanie płacę około 5 zł mniej, niż w osiedlowym sklepie :)

5
Malwa dnia 2020-09-01 dodał komentarz o tytule: Moim krewetkom pasuje

Ten pokarm dla krewetki u mnie sprawdza się naprawdę dobrze. Dozowanie też jest przyjemne, nie mam z tym problemów. Dzięki za szybką realizację zamówienia.