KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla krewetek

Aktywne filtry

Jaki pokarm dla krewetek wybrać?

Krewetki to morskie stworzenia, które żywią się głównie glonami, dzięki czemu utrzymują akwarium w czystości. Bywają momenty, gdy akwarium nie jest zanieczyszczone w żaden sposób – wtedy należy dokarmiać te malutkie skorupiaki. Czym? Najlepiej karmą bogatą w wartości odżywcze, które są potrzebne dla ich prawidłowego rozwoju. Naszą propozycją jest idealny pokarm dla krewetek, który dba o ich kondycje oraz ogólny stan zdrowia.

O czym pamiętać podając pokarm dla krewetek?

Istnieje jedna, podstawowa zasada: krewetek nie wolno przekarmiać, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na stan ich zdrowia. Należy dbać o odpowiednią ilość spożywanych przez nie minerałów, dlatego pokarm dla krewetek musi być bogaty w witaminy i inne niezbędne wartości odżywcze.

W akwariach spotykamy trzy rodzaje krewetek: wielkoramienne (Ghost), filtrujące oraz karłowate (Bee, Amano). Krewetki wymagają krystalicznie czystej wody, wolnej od substancji chemicznych (w tym metali ciężkich) oraz bogatej w tlen. Krewetki najlepiej czują się w roślinnej gęstwinie, dlatego akwarium z krewetkami powinno być gęsto obsadzone roślinami. Pamiętaj również, że krewetki są zwierzętami stadnymi i najlepiej czują się w większej grupie. Na każde 5 krewetek karłowatych powinno przypadać 20 litrów wody w akwarium.

Opinie

5
basia.99 dnia 2019-10-03 dodał komentarz o tytule: Pokarmy dla krewetek

Na początku nie miałam pojęcia, czym żywią się krewetki akwariowe, ale jak dostałam krewetki w prezencie od brata, musiałam się nimi zająć. W AlleZoo wybrałam pokarm dla krewetki polecany przez innych akwarystów

5
iwona.kacprzak dnia 2020-02-21 dodał komentarz o tytule: Jedzenie dla krewetek

Zastanawiałam się, co je krewetka wielkoramienna i wpadłam na Waszą stronę. Obrzydliwie wyglądają te robaki dla krewetek. Muszę przyznać, że wcześniej nie wiedziałam, co jedzą krewetki

5
natalia dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: My jesteśmy zadowoleni

Pokarm dla krewetek, który kupuję w AlleZoo sprawdza się bardzo dobrze. Jest wydajny, więc mi pasuje. Lubię takie produkty.

5
anka.k dnia 2020-08-09 dodał komentarz o tytule: Bardzo atrakcyjna cena

W AlleZoo wyposażam się w pokarmy dla krewetek i muszę przyznać, że jestem zadowolona z tego, jak to wygląda stosunkowo jakość a cena. Za większe opakowanie płacę około 5 zł mniej, niż w osiedlowym sklepie :)

5
Malwa dnia 2020-09-01 dodał komentarz o tytule: Moim krewetkom pasuje

Ten pokarm dla krewetki u mnie sprawdza się naprawdę dobrze. Dozowanie też jest przyjemne, nie mam z tym problemów. Dzięki za szybką realizację zamówienia.