Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Pokarm dla krewetek

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokarm dla krewetek

  Jaki pokarm dla krewetek wybrać?

  Krewetki to morskie stworzenia, które żywią się głównie glonami, dzięki czemu utrzymują akwarium w czystości. Bywają momenty, gdy akwarium nie jest zanieczyszczone w żaden sposób – wtedy należy dokarmiać te malutkie skorupiaki. Czym? Najlepiej karmą bogatą w wartości odżywcze, które są potrzebne dla ich prawidłowego rozwoju. Naszą propozycją jest idealny pokarm dla krewetek, który dba o ich kondycje oraz ogólny stan zdrowia.

  O czym pamiętać podając pokarm dla krewetek?

  Istnieje jedna, podstawowa zasada: krewetek nie wolno przekarmiać, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na stan ich zdrowia. Należy dbać o odpowiednią ilość spożywanych przez nie minerałów, dlatego pokarm dla krewetek musi być bogaty w witaminy i inne niezbędne wartości odżywcze.

  W akwariach spotykamy trzy rodzaje krewetek: wielkoramienne (Ghost), filtrujące oraz karłowate (Bee, Amano). Krewetki wymagają krystalicznie czystej wody, wolnej od substancji chemicznych (w tym metali ciężkich) oraz bogatej w tlen. Krewetki najlepiej czują się w roślinnej gęstwinie, dlatego akwarium z krewetkami powinno być gęsto obsadzone roślinami. Pamiętaj również, że krewetki są zwierzętami stadnymi i najlepiej czują się w większej grupie. Na każde 5 krewetek karłowatych powinno przypadać 20 litrów wody w akwarium.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Pokarm dla krewetek
  5
  basia.99 dnia 2019-10-03 dodał komentarz o tytule: Pokarmy dla krewetek
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Na początku nie miałam pojęcia, czym żywią się krewetki akwariowe, ale jak dostałam krewetki w prezencie od brata, musiałam się nimi zająć. W AlleZoo wybrałam pokarm dla krewetki polecany przez innych akwarystów

  5
  iwona.kacprzak dnia 2020-02-21 dodał komentarz o tytule: Jedzenie dla krewetek
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zastanawiałam się, co je krewetka wielkoramienna i wpadłam na Waszą stronę. Obrzydliwie wyglądają te robaki dla krewetek. Muszę przyznać, że wcześniej nie wiedziałam, co jedzą krewetki

  5
  natalia dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: My jesteśmy zadowoleni
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Pokarm dla krewetek, który kupuję w AlleZoo sprawdza się bardzo dobrze. Jest wydajny, więc mi pasuje. Lubię takie produkty.

  5
  anka.k dnia 2020-08-09 dodał komentarz o tytule: Bardzo atrakcyjna cena
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W AlleZoo wyposażam się w pokarmy dla krewetek i muszę przyznać, że jestem zadowolona z tego, jak to wygląda stosunkowo jakość a cena. Za większe opakowanie płacę około 5 zł mniej, niż w osiedlowym sklepie :)

  5
  Malwa dnia 2020-09-01 dodał komentarz o tytule: Moim krewetkom pasuje
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Ten pokarm dla krewetki u mnie sprawdza się naprawdę dobrze. Dozowanie też jest przyjemne, nie mam z tym problemów. Dzięki za szybką realizację zamówienia.