Mokra karma dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 199 elementów
Mokra karma dla psa

Mokra karma dla psa – w trosce o dobro Twojego pupila

Mokra karma dla psa jest bardzo ważnym elementem diety wielu psów. Każdy właściciel czworonoga wie, że właściwe żywienie jest jednym z najważniejszych elementów zachowania zdrowia i witalności psa. Przy wyborze mokrej karmy najlepiej kierować się upodobaniami naszego pupila, a także ilością wartości odżywczych w składzie karmy: ilością mięsa w karmie, zawartością tłuszczy, węglowodanów, białka, witamin i minerałów oraz brakiem zbóż i soi.

Psy często zmagają się z problemem nadwagi i otyłości, dlatego ich prawidłowe i zbilansowane żywienie ma tak duże znaczenie. Pamiętaj, aby dostosować rodzaj karmy do wielkości, wieku i stanu zdrowia Twojego czworonoga. W naszej ofercie mamy także karmy odpowiadające specjalnym potrzebom żywieniowym psów, aby kompleksowo zadbać o ich zdrowie, kondycję fizyczną i wygląd sierści. W naszej ofercie znajdziesz karmy najlepszych polskich i zagranicznych producentów, więc masz pewność, że dajesz psu to, co najlepsze.

Mokra karma dostosowana do Twojego psa

W naszym asortymencie znajdziesz mokre karmy dla psa w puszce, saszetce, a także miseczce.
Mokra karma dla psa zaspokaja indywidualne potrzeby żywieniowe psów różnych ras, wieku i wielkości i dostępna jest w różnych smakach: wieprzowiny, wołowiny, drobiu, jagnięciny, cielęciny, łososia, a nawet strusia. Posiadamy także w ofercie wzbogacone o wartości odżywcze i witaminy karmy dla szczeniąt, młodych psów oraz karmy dla psów dorosłych, seniorów i psów wrażliwych.