Filtr do kuwety

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Filtr do kuwety

Filtr do kuwety. Ale po co?

Masz już dość nieprzyjemnego zapachu kuwety Twojego mruczka? Używałeś zapachowych żwirków, ale one nie załatwiają problemu, a nawet jeszcze go pogłębiają? Wybierz zamykaną kuwetę i specjalnie opracowane filtry z węgla aktywnego, które doskonale pochłaniają nieprzyjemny zapach z kuwet zamykanych.

Polecamy paski filtracyjne przeznaczone do kuwet oraz toalet zamkniętych. Filtry zapobiegają przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów poza kuwetę, zatrzymując he w specjalnej, porowatej strukturze. Pozwala on także na bezpieczną oraz wolną od zanieczyszczeń cyrkulację powietrza w kociej toalecie i kuwecie zamkniętej.

Przydatny w każdym kocim domu uniwersalny filtr do kuwet

W naszej ofercie znajdziesz filtry w uniwersalnych rozmiarach pasujących do wszystkich kuwet i kocich toalet. W filtrach węglowych wkład filtracyjny stanowi aktywny węgiel, który doskonale pochłania zapachy.

Wymiary filtra: 7 x 20 cm.

W opakowaniu znajduje się 1 szt. filtra. Filtr należy wymieniać do 2-3 miesiące, w zależności do ilości kotów korzystających z jednej kuwety. Zaleca się także, aby zagwarantować każdemu z kotów osobną kuwetę. Pozwoli to nie dopuścić do sprzeczek między zwierzętami.