KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla bojowników

Aktywne filtry

TETRA Betta 100ml

TETRA Betta 100ml

14,69 zł

(146,90 zł l)

  • Brak na stanie
Brak na stanie
Tropical BETTA

Tropical BETTA

5,99 zł

(5,99 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Najlepszy pokarm dla bojowników

Gotowe karmy dla bojowników znajdujące się w asortymencie naszego sklepu to wieloskładnikowe mieszanki, zawierające najwyższej jakości składniki odżywcze, które są niezbędne w prawidłowej diecie drapieżnych ryb hodowanych w warunkach akwariowych. Karmy dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy. Są produkowane z najwyższej jakości surowców i półproduktów oraz przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, co jest gwarancją ich wysokiej jakości.

Odpowiednia dieta dla bojowników

Bojowniki są rybami drapieżnymi. W warunkach naturalnych ich dieta jest zróżnicowana i składa się z różnorodnych, drobnych larw, rureczników, małych bezkręgowców, a nierzadko zjadają one także narybek innych ryb. Decydując się na posiadanie przedstawiciela tego gatunku ryb trzeba zdać sobie sprawę z tego, że jego dieta musi być urozmaicona, odpowiednio zbilansowana i wzbogacona o produkty pochodzenia zwierzęcego. Pokarm dla bojowników oferowany w naszym sklepie internetowym jest jak najbardziej odpowiedni dla tego gatunku.

Optymalny skład pokarmu - gwarancja dobrego zdrowia ryb

Pokarm dla bojowników, który znajduje się w naszej ofercie to pełnowartościowa, najwyższej jakości karma, bogata w witaminy, mikroelementy i inne cenne dla ryb składniki odżywcze. Bojowniki regularnie karmione tego rodzaju karmą mają doskonałą kondycję, a co więcej, są pięknie wybarwione. Dodatek naturalnych barwników, w tym beta karotenu sprawia, że ubarwienie ryb jest niezwykle intensywne i pełne blasku. W pokarmie dla bojowników znajduje się także kryl, wyjątkowo smakowity dodatek, który rybom tego gatunku szczególnie smakuje. Oferowane przez nas karmy występują w formie wygodnych granulek lub płatków. które są z apetytem pochłaniane przez rybki i bardzo dobrze przyswajalne przez ich organizm.

Bojownik - drapieżna rybka akwariowa o wyjątkowych potrzebach

Bojowniki to niezwykle popularne rybki akwariowe, będące niewątpliwą ozdobą niejednego, domowego akwarium. W warunkach naturalnych gatunek ten zamieszkują ciepłe, stojące wody południowo-wschodniej Azji. Niestety populacja tych ryb żyjących na wolności z roku na rok drastycznie się zmniejsza, co grozi całkowitym ich wyginięciem. Odmiany hodowlane mają się znacznie lepiej. Te barwne rybki akwariowe o wydłużonym ciele i niezwykle efektownych płetwach są bardzo chętnie hodowane przez miłośników akwarystyki, dlatego wielu z nich decyduje się na ich chów.

Niewielka rybka o dużych wymaganiach

Bojownik jest dość charakterystyczną z wyglądu rybą, zwłaszcza samce tego gatunku trudno pomylić z innymi gatunkami. Osiągają one około 6 cm długości, ich ciała są wydłużone i zdobią je długie, okazałe i niezwykle efektowne płetwy. Posiadają dość mocną szczękę, jak przystało na drapieżnika uzbrojoną w zęby. Cechą charakterystyczną budowy anatomicznej bojowników jest dodatkowy aparat oddechowy zwany powszechnie labiryntem, który umożliwia bojownikom oddychanie powietrzem atmosferycznym. Akwarium, w którym na co dzień przebywają ryby tego gatunku, musi być tak zagospodarowane, aby bojownik miał swobodny dostęp do tlenu pobieranego znad powierzchni wody.

Opinie

5
Krystyna Głowacka dnia 2019-10-31 dodał komentarz o tytule: Mój bojownik jest zadowolony!

W końcu kupiłam pokarm dla bojownika, który odpowiada rybce. Wcześniej widziałam, że nie była aż tak podekscytowana, kiedy przychodziła pora karmienia. Dodam, że kupowałam wtedy karmę w lokalnym sklepie zoologicznym.

5
Iga.US dnia 2020-01-02 dodał komentarz o tytule: AlleZoo jak zawsze zaskakuje!

Jestem w szoku. W AlleZoo można kupić karmę dla każdego domowego zwierzątka. Kupowałam tutaj już karmę dla psów, kotów, papug, chomików. Teraz, kiedy potrzebny był pokarm dla bojowników, po raz kolejny spróbowałam w AlleZoo i znowu pozytywnie!

5
angelika.p dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Dużo produktów w ofercie

Zastanawiałam się, co jedzą bojowniki, bo chciałam najlepiej zadbać o ich dietę. W AlleZoo znalazłam sporo karm wysokiej jakości z potrzebnymi składnikami.

5
Weronika.98 dnia 2020-07-09 dodał komentarz o tytule: Bojownikom smakuje

Mam w swoim akwarium bojowniki. Pokarm, który kupiłam szybko znika, więc chyba im smakuje!

5
Igor.P dnia 2020-07-14 dodał komentarz o tytule: Sprawda się ok

Szukałem czegoś, co najlepiej zaakceptuje mój bojownik. Pokarm, który kupiłem, sprawdza się bardzo dobrze. Wziąłem dwie różne paczki na próbę. Zawsze to jakieś urozmaicenie w diecie.